Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79452 defa)

KonyaliMemo

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #481 : 16 Mart 2021, 00:29:46 »
Selam, arkadasim corona gecirmissin diye okudum demin, belki o yuzden biraz dokulmustur sacin? Duyduguma gore sac dokuyormus corona. Cunku eski resimlerin baya guzeldi

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #482 : 16 Mart 2021, 01:29:08 »
Hayır öyle bir durum yok. Çıkıpta dökülen bir saç yok. Ayrıca corona geçirip, saçları dökülen bir kaç kişi saçlarını durdurmak adına benden bilgi de istemişti. Bu şekilde dökülme olmuyor, tüm genel saçlarda agresif bir dökülme yaşanıyor. Benim aksine saçlarımda dökülme olmadı. İlk corona olurken kullandıran ilaçlarında saç döktüğüne dair bilgi almıştım doktor arkadaşlarımdan, ancak benim kullandığım ilaçta bu durumun yaşanmadığını bir kaç doktor arkadaşıma özellikle danışmıştım.

----------------------------------------------------------------------------------------

Çok yoğun ışık altında değerlendirmekte yanlış ekimi. Benim bu fotoğrafları farklı ışıklarda atmamın sebebi objektif açıdan ekimin değerlendirmesini istememden kaynaklanıyor. Bakın şuan fotoğraf çekip atıyorum.

Yani çok ince bir durum. Aslında benim açımdan herkesin beğeneceği/beğenmeyeceği bir ekim değil, en önemlisi benim mutlu olmam. Şuan memnun muyum derseniz? Hayır değilim ama memnun olmam adına merkez desteğini sürekli olarak tarafıma da sağlıyor. Ben yazmasam süreç hakkında kendileri bilgi istiyorlar. Yani ekim yaptıracaklar çekinmesinler, çok ilgili ve başarısı yüzdesi yüksek bir merkez Asmed. Zaten beklentimin çok yüksek olması Asmed'in geçmişteki başarılarından ve ekim öncesi vaad ettikleri %90 çıkış başarısından kaynaklı. Şu attığım fotoğrafları 7. ay güncellemesi olarak eklesem çok farklı yorumlar almış olacaktım. Ben hem merkez açısından hem de üyeler açısından şeffaf olmaya çalışıyorum. 7. ayı beklememin sebebi de gelişmelerin olabileceği son ana kadar beklemek istememden kaynaklıyordu. Yani uzun lafın kısası o kadar kötü bir durum yok saçlarımda ama sağ şakak gerçekten çok zayıf bir durumda. Zaten her türlü 1 senenin dolmasını ben de beklemek istediğim için 5 ay kadar daha zamanım var. Çok da kafaya taktığım bir durum değil saçlarım açıkcası. Foruma olan bağım ve aidiyet duygumdan kaynaklı detaylı fotoğrafları ekliyorum. Hatta son zamanlarda yaşadığım yoğunluğa rağmen yapıyorum bunu...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Jorah Mormont

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #483 : 16 Mart 2021, 02:05:42 »
Konu sahibi çok detaylı ve açık atıyor fotoları

Bazıları arabada poz verip foto atıyor. Öyle konuları direkt editleyip konu sahibini uyarcan aslında bu forum poz paylaşma yeri değil diye. Bak bu konuda nasıl objektif paylaşılmış

Jorah Mormont

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #484 : 16 Mart 2021, 02:06:24 »
keşke herkes böyle paylaşsa sürecini özellikle themple ekimi olanların yarısından fazlası perişan halde çıkar.

temple ekiminde olumsuz örnek verebileceğiniz bir ekim var mı? varsa paylaşırmısınız link

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #485 : 16 Mart 2021, 07:47:23 »
 biotinede baslaman isabet olmuş.saçların dahada geşlicek gördüğüm o memnun edermi etmezmi surec sonu belli olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #486 : 16 Mart 2021, 10:23:02 »
Ne olursa olsun önemli olan senin memnun olman hocam, bu saçı sen kullanacaksın sonuçta.
Bence sürecin 1 sene sonuna kadar beklemekte fayda var, ne olursa olsun asmed telafi eden bi merkez zaten. Tek sorun aynı süreci baştan yaşamak, ama olası bir revizyon da cidden orman gibi olur.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #487 : 16 Mart 2021, 13:38:40 »
Normal görüntü gayet güzel ışık altında saçlar seyrek gözükür forumdaki tüm ekimler neyse daha da gelişir zaten Asmed gibi bir merkeze ektirmişsin istediğin sıklığı her şekilde sağlarlar dostum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #488 : 17 Mart 2021, 10:19:32 »
 oni zaten saçı gür olduğu için sorun az olduğu için o az sorunlu yerlere bol ektirdi.yani 10 numara sonuc beklemek fazlasıyla haklı .luks bekliyor sonucu hakkıda.insallah istediği gibi oplur finasteridi bırakınca hızlı olan çıkışları insallah yavaslamıştırda şimdi gene toparlar umudumuz bu.birseyler geliceğine inanıom kalan surede gozle gorulur.ama sonuc ne olur beklicez iyi olması temennisiyle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #489 : 17 Mart 2021, 17:34:51 »
oni zaten saçı gür olduğu için sorun az olduğu için o az sorunlu yerlere bol ektirdi.yani 10 numara sonuc beklemek fazlasıyla haklı .luks bekliyor sonucu hakkıda.insallah istediği gibi oplur finasteridi bırakınca hızlı olan çıkışları insallah yavaslamıştırda şimdi gene toparlar umudumuz bu.birseyler geliceğine inanıom kalan surede gozle gorulur.ama sonuc ne olur beklicez iyi olması temennisiyle

Bakalım hocam doğru özetlemişsiniz durumu :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #490 : 18 Mart 2021, 10:10:41 »
 hocam sık ekim imtahan ekimidir ekimciyi imtahan eder beklicez gorucez .

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #491 : 26 Mart 2021, 10:13:36 »
Oni ortada bir fiyasko yok, sadece çıkışlar zayıf kalmış, son attığın fotoğrafta gayet güzel duruyor saçların keza merkez de ekiminin arkasında ve destekliyor, revize ile sonucu mükemmelleştirirsiniz. Paylaşımların için teşekkürler

TC1923

• Full Member
« Yanıtla #492 : 26 Mart 2021, 11:08:48 »
Zamanla daha iyi olacaktır saçların oni şu an bence güzel son resme göre umarım senin istediğin seviye ye gelir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #493 : 27 Mart 2021, 01:17:19 »
Ben zaten fiyasko olduğunu söylemedim, sadece beklentilerimin altında olduğunu söyledim. Gelişim beklediğim bölümler vardı ve maalesef şuana kadar o gelişimi de göremedim. Zaten Asmed gibi merkez de, böyle bir açıklığa çok büyük bir hayal kırıklığı da kimsenin yaşamayacağını düşünüyorum. Siz süreci fotoğraflara göre yorumluyorsunuz dostlar, ben beklentilerime göre yorumluyorum :). Özellikle şeffaf olmaya çalışıyorum hem merkeze, hem de foruma karşı.

cıtırkel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #494 : 27 Mart 2021, 01:36:01 »
Kendi saçlarınız çok sık olduğu için ekilenler zayıf kalıyor sanki,daha seyrek saçlı biri bu ekimi yere göğe sığdıramazdı muhtemelen.Tamamen beklentiyle alakalı bir durum.Sizin saçlarınız için tabii ki daha sık bir görüntü beklemeniz en doğal hakkınız.

Facebook Twitter Instagram