Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79454 defa)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #466 : 05 Mart 2021, 22:25:20 »
Mutlaka gelişme gösterecektir ama bir mucize ortaya çıkmayacak fikrindeyim forumun çok tecrübelerinden olarak konuyu en iyi senin bildiğini düşünüyorum ve sen paylaşımların dışında kendi iç bünyende zaten yorumladığın fikrindeyim. asmed kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır ama senin yola devam edermisin konusunda düşüncelerin olduğunu hissedebiliyorum. revize için asmed dışında sadece bir merkez var fikrimce 1500 gf ile olayı bitirecek neresi olduğunuda zaten araştırmısındır bu tecrübene dayanarak inş kalbine göre sonuçlanır

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 06 Mart 2021, 00:11:03 »
Bence 3bin greftle çizgi o kadar öne alınmamalıydı. Bi sıklaştırma daha yapılırsa 1yıl sonunda ozmn istedğin sıklığa gelecek
Zamanında demiştik. Şahsen ekimi başarısız bulmuyorum planlama eğer ikinci bir ekime göre yapımamışidiyse hatalı olmş çnkü varolan saçların çok sık ve ekim yapılan alan o sıklığı yakalamak için fazla geniş bir alandı. Üç beş ay sonra 1500-2000 greft civarı bi revize ekimle güzel bir sonuç alırısn diye düşünuyorm

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #468 : 06 Mart 2021, 02:54:00 »
Bakalım öncelikle 1 senenin dolmasını bekleyelim, daha sonrası için kafamdakileri buraya yazarım. Buradayım zaten herkesin görüşünü de dikkate alıyorum. Verilen değeri de hissediyorum. Bu açıdan mutsuz değilim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #469 : 06 Mart 2021, 03:05:47 »
Zamanında demiştik. Şahsen ekimi başarısız bulmuyorum planlama eğer ikinci bir ekime göre yapımamışidiyse hatalı olmş çnkü varolan saçların çok sık ve ekim yapılan alan o sıklığı yakalamak için fazla geniş bir alandı. Üç beş ay sonra 1500-2000 greft civarı bi revize ekimle güzel bir sonuç alırısn diye düşünuyorm

Dostum sizin dediğiniz saçların sık olmamasıydı, ama sizin değerlendiremenize göre ilerlemedi süreç. O seyrek olan kısımlarda kanallar var ancak saç çıkışı yok. Yani ekilen saçların çıkmama gibi bir durumu var. Tamamı (yani hedeflenen %90)  çıksa zaten problem olmayacak. Ön çizgi de sorun yok, ön şakaklarda kendi saçlarımla uyumlu ve doğal. Şakak bölümünün sağ tarafta özellikle ciddi seyreklik var. Zaten açıklıkta sol temple daha gerideydi, sağ şakak daha açıktı. Temple güzel kapandı memnunum o bölgeden ama şakak arkası seyrek kaldı. Ön hat için 3300 greft çok ciddi bir rakam zaten 5000 - 5500 greft ekilse 2 ekimle doğallık harici her merkezde sık sonuca ulaşılır. Bana ekilen rakamlara ön orta hat kısmen kapatılabiliyor. Ben hatta bu ekilen rakamı başka bir merkezde düşünmezdim. Normalde kafamda hep 2000 - 2500 arası bir ekim düşünüyordum. Araya temple girince ses etmedim, çünkü sol bölüm gerçekten gerideydi. Yani sorun ekilen rakamda değil. Şuan revize olursa benim ilerisi için planlarım bile zarar görecek. O kadar kolay değil yani az açıklığa 3000 - 5000 greft ektirme kararı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

jeopardy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #470 : 06 Mart 2021, 07:25:42 »
Oni ön çizgini gösterir bir şekilde fotoğraf atabilir misin? Tekli greftler sanırım sorunsuz bir şekilde çıkmışlar. İkili üçlü greftlerinde telojen ve minyatürizasyon çok muydu acaba ekim esnasında konuşuldu mu böyle bişey?
Tarih: 05.02.2021
Ekim Merkezi: Asmed
Konu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19857.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #471 : 06 Mart 2021, 08:59:44 »
 ekim sayısı çoğaldıkça kalite dusuyor genelde fabrikasyona donuyor iş.keserde 3000 gerekse 2000 2500 ekiyor adam seneye bir daha kazıt ektir bekle şu bu son ekimlerine bakıom tam kapanmamışlar ekse ya tam rakamı.kul iyi geliyor bana oda aralara pek girmio sanırım eskiden alımıda ekimide kendi yapardı.atarlı bir adam galiba.abd basbakanı gelse onada kızcak biraz agresif ters diyorlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #472 : 06 Mart 2021, 10:02:02 »
ekim sayısı çoğaldıkça kalite dusuyor genelde fabrikasyona donuyor iş.keserde 3000 gerekse 2000 2500 ekiyor adam seneye bir daha kazıt ektir bekle şu bu son ekimlerine bakıom tam kapanmamışlar ekse ya tam rakamı.kul iyi geliyor bana oda aralara pek girmio sanırım eskiden alımıda ekimide kendi yapardı.atarlı bir adam galiba.abd basbakanı gelse onada kızcak biraz agresif ters diyorlar.

Babasultan eleştirilerine katılmıyorum . Kul gayet kibar bir adam . Özgüveni yüksek sadece onu hissediyorsun adam ektiğim çıkar diyor çıkıyor :)  Muttalipn kapanmayan pek ekimini görmedim belki 700 dediği yere 900 ekse daha iyi olur bunu kabul ediyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

jeopardy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #473 : 06 Mart 2021, 11:51:53 »
Merkezleri birbiriyle doğru şekilde kıyaslamak çok mümkün değil bence herkesin süreci kendine özel. Sonuçta aynı kafaya ekim yapmiyor merkezler. Asmed fazla sayıda ekim yapıyor oransal olarak bakmak belki daha doğru bir gösterge olur ama bunu da burada paylaşılanlar kadar bilebiliyoruz.Bir de fiyat performans endeksine bakmak lazım. Ben burada özellikle merkezin revizyon para iadesi, psikolojik destek vb.. yaklaşımlarını merak ediyorum. Çok ciddi bir fiyatlandırması var haliyle insanın beklentisi çok yüksek oluyor. Bekleyelim görelim.
Tarih: 05.02.2021
Ekim Merkezi: Asmed
Konu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19857.0

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #474 : 06 Mart 2021, 18:16:04 »

Dostum şu alana 3300 ekilmiş daha 1500-2000 diyorsun :)  Biraz gerçekçi bir yorumda bulun bence . Rakamda vs bir sorun yok bu ekimde fazla bile ekilmiş ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 06 Mart 2021, 18:29:54 »
1000 grefti alt şakak ama öyle düşün.
Umarım daha gelişir saçlar olmadı ufak bir sıklaştırma ama sonunda bu saç harika olur.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #476 : 06 Mart 2021, 19:14:33 »
Geçmiş olsun bazı bölgeler seyrek kalmış ama halledilir gelişmez ise sonuç olarak Asmed de ekim yaptırdınız bu saç her türkü süper olur. Hayırlısı olsun

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #477 : 15 Mart 2021, 21:20:36 »
Konuya güncelleme yapayım bugün itibariyle finasterid ve biotin almaya başladım. Kilo açısından nasıl bir etki edeceğini gerçekten merak ediyorum. 2 ay kullanmadığım dönemde düzenli spor ve beslenme alışkanlıklarımı değiştirdiğimde ciddi bir kilo verdim. Eskiden hafif olan jinekomastiyi bir tık daha arttırmış olabilir finasterid. Ya da aldığım kilolar da bunu etkilemiş olabilir. Ama daha öncenden de kilo alıp bu şekilde spor ile eritmiştim bu kadar fark etmemişti. Görüntü olarak can sıkıcı bir durum yok Biraz vücut çalışırsam hafifte olsa biraz daha azaltabileceğime inanıyorum zaten. Ay başlarında artık güncelleme yaparım konuya. Saç ekimi ile ilgili zaten tedaviler aracılığıyla güncel fotoğrafları da görmüş olursunuz eskiden olduğu gibi. Özellikle finasteridin kilo/yağlanma ilişkisini merak ettiğim için tekrar bu dönemde kullanmaya başladım. Zararlı olduğunu düşündüğüm noktalarını foruma yazacağım.

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #478 : 15 Mart 2021, 22:15:58 »
Kardeşim üzüldüm senin adına.
Resimlere dikkatlice baktım sanki şakaklardaki mevcut saçlarında zarar görmüş.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2021, 22:46:43 Gönderen: Belcikali »

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #479 : 15 Mart 2021, 23:12:31 »
Kardeşim üzüldüm senin adına.
Resimlere dikkatlice baktım sanki şakaklardaki mevcut saçlarında zarar görmüş.

O kadar vahim bir durum yok. Yanlış yorumlamışsınız fotoğraflardan :).

Facebook Twitter Instagram