Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79468 defa)

Münir

• Sr. Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #436 : 27 Şubat 2021, 21:05:16 »
çok bekletme hocam merakta bırakma bizi  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #437 : 28 Şubat 2021, 00:39:48 »
Yok yok en kısa sürede ekleyeceğim fotoğrafları :). Zaten merkez de 7. ayın fotoğraflarını istemişti, onlara da gönderirken foruma da eklerim fotoğrafları.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Carpediew

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #438 : 28 Şubat 2021, 09:45:06 »
Koray hoca saci klonlayip mi yapiyor napiyor, ekimi gectim dokulmemis haline geri yolluyor resmen, ustelik greft sayilarinda da ucuk kacik sayilalar olmadan..

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #439 : 04 Mart 2021, 21:22:35 »

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün en sonunda gün ışığında problemli gördüğüm yerlerin fotoğraflarını çekebildim. Ön bölümlerde sorun yok zaten öne doğru taradığım fotoğrafları foruma daha öncenden de eklemiştim. Bu bölümlerinde gelişebileceğini düşündüğüm için biraz daha fotoğrafları eklerken beklemek istedim. Halende saçlarımın form aldığında daha iyi duracağını düşünüyorum. Özellikle yarından itibaren finasteride ve biotine başlamayı planlıyorum. Eski kiloma ulaştım artık kas yapmama engel olmayacak ve kilo almama etki etmediğine inanırsam finasterid kullanmaya bir süre daha devam edeceğim. Şimdilik durum böyle arkadaşlar. Önümüzdeki ay yeniden fotoğrafları güncellerim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #440 : 04 Mart 2021, 22:24:39 »
Hocam 7 ay bitmesine rağmen sonuç tatmin edici değil . Merkez ne dedi ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #441 : 04 Mart 2021, 22:39:11 »
Saçlarda gelişim devam edecektir ancak tatmin edici seviyeye ulaşacağını düşünmüyorum. Küçük bir revizyonla bu defteri kapatırsınız bence. Keşke gerek kalmasaydı ama yine de Asmed ekiminin arkasında duracaktır. Geçmiş olsun.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #442 : 04 Mart 2021, 22:47:03 »
 var uygulaması gibi bayağıdır suredir inceliyorum saçı.hızlı baslamıştı çıkışlar.ekim sonrası koyduğun kendi yıkamama ait fotosundada sık ekim gözükmüyor.tekli ve çiftlilermi gereğinden çok kullanılmış onde yoksa ön ekimi diye bölmemi gercekleştirdiler gerci asmed bolmuyor çok çok az sona kalanlarda eskiden biraz bolme yapardı.tabi resimler guneste umudun kalınlaşınca daha guzel olucağı insallah oyle olur geriden gelen bir ekimdir kalınlaşabilirde daha.aslında benimde umudum var form alınca gorunus değişicek ama ne kadar değişir onu bekleyip gorucez insallah iyi olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #443 : 04 Mart 2021, 23:05:28 »
henüz yedinci ay ve arkadaş yoğun güneş ışığında çekip koymuş fotoğraflarını ,üstelik kötüde görünmüyor sürece göre gayet güzel .Foruma arada uzun süre bakmıyorum geri gelip baktığımda malesef kaldığı yerden hiç bir değişmiyor gene aynı kişiler bir koray erdoğan ekiminde buluşup ekim sahibinin moralini bozucu şeyler yazmışlar :))) koray hocanın yüz tane güzel sonucu gelir ortada gözükmeyen adamlar yoğun ışıkta resimleri görünce hemen başına üşüşmüşler bu hiç değişmeyecek sanırım
Arkadaşım bence sakın moralini bozma koray hocanın yıllardır böyle 6 ve 7 aylarda sonuçları gelir çoğu kişi beğenmez ama ekim bir yılını doldurunca katalogluk olur Bu mesajımda burada dursun süreç tamamlandığında hatırlatırım :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #444 : 04 Mart 2021, 23:05:49 »
Dostum  7 ay  olmasına  rağmen  süreç  zayıf   sen ne düşünüyorsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #445 : 04 Mart 2021, 23:22:38 »
Bu ışık altı bir de normal ışık paylasırmısın oni
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #446 : 04 Mart 2021, 23:32:08 »
Arkadaşlar ben yapı gereği stresli birisi değilim. Benim amacım üyeleri yanlış yönlendirmekten kaçınmak. Merkez süreci yarıladığımızı söyledi ki bende böyle bir cevap alacağımı az çok tahmin edebiliyordum. Bakalım ekilen rakama ve açıklığıma baktığımızda sonucun çok çok iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle ekim dönemi boyunca elimden geldiğinde dikkat ettiğimi de düşünürsek. Her halükarda 1 sene beklemem gerekecek ve bende bekleyeceğim :). Zaten takviyelere başladığımda bu konudan devam edeceğim için süreci hep beraber konuşuruz.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #447 : 04 Mart 2021, 23:33:14 »
Bu ışık altı bir de normal ışık paylasırmısın oni

Tabii ki Başkan yarın eklerim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #448 : 04 Mart 2021, 23:36:38 »
Arkadaşlar ben yapı gereği stresli birisi değilim. Benim amacım üyeleri yanlış yönlendirmekten kaçınmak. Merkez süreci yarıladığımızı söyledi ki bende böyle bir cevap alacağımı az çok tahmin edebiliyordum. Bakalım ekilen rakama ve açıklığıma baktığımızda sonucun çok çok iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle ekim dönemi boyunca elimden geldiğinde dikkat ettiğimi de düşünürsek. Her halükarda 1 sene beklemem gerekecek ve bende bekleyeceğim :). Zaten takviyelere başladığımda bu konudan devam edeceğim için süreci hep beraber konuşuruz.

Beklemek en doğrusu İnşallah dediğiniz gibi 1 yıl sonunda iyi olur . Fotoğraflar konusunda sürecin başından bu yana zaten çok detaylı paylaşımlarınız oldu . Teşekkürler
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #449 : 04 Mart 2021, 23:42:23 »
Bu arada notta düşeyim yarın finasteride ve biotine başlayacağım. Ama tecrübelerime bakarak ince saçların form almasında çok büyük bir artısı olacağını düşünmüyorum. Aksine bu dönemi destekleyecek takviyenin finasteridden çok minoxil olacağına inanıyorum. Ancak pek kullanmaya sıcak bakmadığım bir takviye o nedenle de kullanmayacağım. Tahminen 3 aydır da hiç bir takviye kullanmıyorum. Bakalım en azından sene dolana kadar kullanalım takviyeleri. Şuan ideal kiloma da ulaştım. Eğer kilomda artış olduğumu gözlemlersem ve ağırlık çalışırken güç kaybı gibi durumlar olduğunu hissedersem bu konuya da tecrübelerimi ayrıca aktaracağım. İlgilenenlere şimdiden duyurulur :).

Facebook Twitter Instagram