Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79545 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #360 : 16 Aralık 2020, 02:23:28 »
foruma denk gelmesem clınıc expert de ekim yaptıracaktım Koray Erdoğan ekimlerinden bile daha başarılı olduklarını iddia ediyorlar şu an bakınca gülüyorum duyduklarıma hayırlı olmasını dilerim. Bence imkan varsa fiyatına değer bir ekim umarım çok güzel olur

Zaten x adlı merkezden "bile" daha iyiyiz diyenlerden uzak durmak gerekir. Asmed'de ekim deneyimi gerçekten çok güzel. Zaten o kadar rutin hale gelmiş ki bu ekim yaptıranlar bu detayları yazma gereği bile duymuyorlar. Standart herkes mutlu ayrılıyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #361 : 16 Aralık 2020, 12:40:03 »
foruma denk gelmesem clınıc expert de ekim yaptıracaktım Koray Erdoğan ekimlerinden bile daha başarılı olduklarını iddia ediyorlar şu an bakınca gülüyorum duyduklarıma hayırlı olmasını dilerim. Bence imkan varsa fiyatına değer bir ekim umarım çok güzel olur

:)) konu o merkez olunca her şey normaldir
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #362 : 21 Aralık 2020, 23:21:53 »

150. gün olmuş adettendir diye ekliyorum fotoğrafları. Bir sonra ki ay Asmed'e fotoğrafları atacağım. Daha detaylı fotoğrafları o zaman eklerim foruma. Keza corona olduğum dönemde attığım fotoğraflardan çok bir değişim yok saçlarımda.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #363 : 21 Aralık 2020, 23:25:11 »
çok güzel duruyor oni ben begendim :) tabi daha gelişmesi gerek
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #364 : 21 Aralık 2020, 23:44:11 »
çok güzel duruyor oni ben begendim :) tabi daha gelişmesi gerek

Teşekkürler Başkan. Halen bazı noktalarda kendi ekim olmayan saçlarımla destekleyerek tarıyorum. Dediğin gibi gelişmesi gerek saçların. Ama Geriye doğru taradığımda özellikle iyi bir görüntü olmasını istiyorum saçlarımın. Açıkcası en büyük beklentim ekimle ilgili o :).

designer

• Full Member
« Yanıtla #365 : 22 Aralık 2020, 12:23:47 »
Hocam çok iyi görünüyor maşallah.
Asmed / Koray Erdoğan - 5524 Grafts - 25 Temmuz 2020

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15504.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #366 : 22 Aralık 2020, 12:30:38 »
Teşekkürler Başkan. Halen bazı noktalarda kendi ekim olmayan saçlarımla destekleyerek tarıyorum. Dediğin gibi gelişmesi gerek saçların. Ama Geriye doğru taradığımda özellikle iyi bir görüntü olmasını istiyorum saçlarımın. Açıkcası en büyük beklentim ekimle ilgili o :).

E daha 150 gündesin normal 8 10 ay arası istediğin seviyelere ancak gelir
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #367 : 22 Aralık 2020, 17:47:08 »
Hocam çok iyi görünüyor maşallah.

Teşekkürler :).

E daha 150 gündesin normal 8 10 ay arası istediğin seviyelere ancak gelir

Biliyorum Başkan zaten süreci düşünmeden hayatıma devam ediyorum.

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #368 : 23 Aralık 2020, 16:23:25 »
ekim kafa yapısına çok uygun olmuş, çok güzel gözüküyor. Kafatasını beğendim dostum :D

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #369 : 23 Aralık 2020, 17:25:37 »
Hocam kafatası röntgeni çekip ekleyeyim foruma :). Şaka bir yana teşekkür ederim. Asmed zaten insanın yüz hatlarına göre ön çizgiyi belirliyor. Çok başarılılar bu konu da.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #370 : 24 Aralık 2020, 00:40:47 »
Yazacak soyleyecek bir sey bulamadim, sunu birakip gideyim bari  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #371 : 24 Aralık 2020, 01:01:14 »
Yazacak soyleyecek bir sey bulamadim, sunu birakip gideyim bari  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| :)

Teşekkür ederim :).

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #372 : 24 Aralık 2020, 03:04:00 »
Saç yapınız çok ilginç, gördüğüm en canlı ve bakımlı gözüken saç diyebilirim. Takviyelerinize başlamadan öncede öyleymiş. 4 sene önce saç ektirmeyi düşünüyorum diye konu açıp, takviye arayışına girip 4 sene boyunca savaş vermişsiniz ve çok iyi sonuç almışsınız tebrik ederim. Diğer konunuz içinde teşekkür ederim para ile öğrenilemeyecek düzeyde bilgiler içeriyor. Öğrendiklerinizi kendinize saklamayıp paylaşmışsınız. Herşey gönlünüzce olsun.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #373 : 24 Aralık 2020, 05:34:50 »
Saç yapınız çok ilginç, gördüğüm en canlı ve bakımlı gözüken saç diyebilirim. Takviyelerinize başlamadan öncede öyleymiş. 4 sene önce saç ektirmeyi düşünüyorum diye konu açıp, takviye arayışına girip 4 sene boyunca savaş vermişsiniz ve çok iyi sonuç almışsınız tebrik ederim. Diğer konunuz içinde teşekkür ederim para ile öğrenilemeyecek düzeyde bilgiler içeriyor. Öğrendiklerinizi kendinize saklamayıp paylaşmışsınız. Herşey gönlünüzce olsun.

Saça canlılık verecek takviyeler kullanmaya özen gösteriyorum. Özellikle günlük yıkamalar bu işin bence kilit rolü. Bir gün yıkamasam yağlanmalar oluyor haliyle ve günlük yıkamada vücutta alıştığı için sebum oranı artıyor. Aslında çok dikkat ediyorum ama işte işin içinde genetik olunca yaptıklarımızda bir yere kadar. Diğer açtığım konu için yazdığınız samimi teşekkür için ben teşekkür ederim. Aslında saç ekimi hakkında bilgi almak için açtığım konuyu, takviyelerle ilgili yeterli bilgiye o dönemde kullanıcılardan ulaşamadığım için diğer insanlara tavsiye niteliğinde değil ama en azından fikir vermesi açısından böyle bir konuya çevirmiştim. Faydası oluyorsa insanlara buna sevinirim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #374 : 12 Ocak 2021, 17:32:54 »

Herkese selam arkadaşlar,

Merkeze az önce fotoğraflarımı ilettim. Son durumu yukarıdaki gibidir. Halen yeni çıkan saçlar, gelişen saçlar gözlemiyorum. Önceden de yazdığım gelişim beklediğim bölgeler ön hat sol bölüm ile, sağ şakak kısımları. Bakalım ince saçlar o bölgelerde de var gibi, gelişim oldukça zaten konuya atıyorum. Son durum bu şekildedir. Herkese iyi forumlar...

Edit: Bu arada sanırım ekimimde 172. gün olmuş olmalı.

Facebook Twitter Instagram