Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79570 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #331 : 11 Aralık 2020, 09:45:39 »
bu zamana gore iyi zamanla dahada iyi olucaktır saçında canlı buda güzel

Teşekkür ederim. Saçlarıma normalde tedaviler dışında iyi bakmaya çalışıyorum. 18 yaşımda arkadaşlarımın "saçların çok cansız" dediği günleri de hatırlıyorum. Biraz bakımla da alakalı olabilir.

saç ekimi olduğunu anlamak imkansız, çok doğal. en beğendiğim top 5 ekim arasında. Bu saç daha da güzel olacak.

Yani benim Koray Hocayı seçmemdeki en önemli nedenler birisi doğallık ve dönor alanında başarılı alım yapmalarıydı. O konuda hiç şüphem olmadı. Normalde (Muttalip Keser'i ayrı tutuyorum) farklı bir ekimci bana bu rakamlara ekim yaptıramazdı. Ben tecrübesine güvenerek karışmadım Koray Hocaya.

Tartışmasız süper sonuç olacak👍

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim hocam. Umuyorum ekim güzel sonuçlanır :).

Hayırlı olsun @onizuka eikichi şimdiden olmuş bile güle güle tara :)
Darısı başımıza  :D

Yani forumun klasiği olacak ama daha iyileri sizin olsun diyelim.  Saç dökülmemin olduğu bölümlerde şuan için tatmin edecek bir çıkış oranı var. Dolayısı ile zaten kafamda ekim yaptırmak istediğim bölgeler halledildiği için görüntü gerçekten şu aşama da görünüyor. Ama ön bölümde halen beklentilerim var. Şuan için yetersiz. Bakalım zamanımız var, inkar edemeyeceğim görüntüde de problem olmadığı için kafam biraz daha rahat diğer arkadaşlardan :).

Valla hocam harika gözüküyor. Çok çok doğal. Şimdiden hayırlı olsun :)

Hocam aynı sizin ekiminiz gibi Koray Hoca imzası olunca doğallık kaçınılmaz oluyor. Bende özellikle temple bölge saçlarımda fark yarattı diyebilirim. Normalde ufak bir alan gibi duruyor ama yüz yapısını değiştiriyor resmen.

Hocam selamlar,  Beyefendi ve yardımsever birisin, senin yorumlarından çok istifade ettik. Avantajlı bir açığa sahipmişsin. Bence gidişat süper, Allah'ın izniyle çok daha iyi olacak. seviliyorsun |-nazarboncugu-| |-onayisareti-|

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça değerlidir. En nihayetinde bilgiye de ben bu siteden ulaşmıştım :)

Sac kaliten cok iyi, sonucun da cok guzel olacak.

4 kusur ayda yarisindan fazlasi cikmis deri uzerine. Geri kalanlari da onumuzdeki 1-1.5 ayda cikacak, cikmis olanlar da kalinlasacak. Max 8. ayda istedigin sonuc ortaya cikacak.

Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim Kaya Bey. Umarım istediğim saçlara sahip olabilirim. İlerisi için saç dökülmem adına olası riskleri bilmeme rağmen, çok uzun bir süredir bu alanlar açık olduğu için sorunsuzca tamamlanırsa bu sürecim gerçekten mutlu olacağım. İyi yorumlar motivasyon sağlıyor açıkcası ve mutlu oluyorum.

Hocam çizginiz çok güzel oturmuş. Darısı başımıza güle güle tarayın

Koray Hoca ön çizgiyi hazırlarken çok uğraştı. Yüzüme en uygun ön çizgiyi belirlediler. Resmen kendi sanatını konuşturuyor bu konuda. Ben sesimi bile çıkarmadım çizerken. Teşekkür ederim umarım hepimiz güzel saçlara kavuşabiliriz.

Bence çok doğal duruyor. Benle paralel giden forumda gördüğüm iki ekimden biri. Zamanla daha iyi olacaktır. Önündeki 15 - 20 günde baya farklılik olabilir 😊

Evet bende aynı düşüncelere sahibim. Özellikle gelişmelerin ön bölümde olmasını bekliyorum. Genel de süreçleri çok sıkı takip eden biri olarak kafam şu aşamada rahat diyebilirim.

Saç kaliteli olunca sonuç da kaçınılmaz oluyor. Maşallah bundan sonra daha da gelişip iyi olacaktır.

Aslında görüntü de yanıltıcı bir nokta da. Çünkü takviyeler ve ürünler ile saçları canlı tutuyorum. Bu emeği vermesem saçlarıma muhtemelen 3 yıl önceki gibi sönük olabilirdi. Ama dönor alanım gerçekten iyi gibi duruyor. Zaten bu yüzden manuel alım ile bu rakamlara çıkabildik. Mikromotor ile olsa ön çizgiye böyle bir ekim zor olurdu. En azından ileride dökülmem için ekim şansını kaybedebilirdim. Teşekkür ederim olumlu yorumunuz için.

Kaliteli adam,kaliteli saç gğzel sonuç olacak kaçarı yok🧿🙏

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. 

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #332 : 11 Aralık 2020, 10:16:43 »
Evet çok başarılı bir sonuç Alacağını garantiledin oni emeklerinin karşılığını alacağını garantilemen beni çok mutlu etti saçların harika olacak. Şu an da sürece göre çok başarılı zaten saçlarının çok iyi olması benim için önemliydi kendi adımada mutlu oldum bunu garantilediğini görmekten. Sürecin başında harika gelişim.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #333 : 11 Aralık 2020, 10:33:58 »
Evet çok başarılı bir sonuç Alacağını garantiledin oni emeklerinin karşılığını alacağını garantilemen beni çok mutlu etti saçların harika olacak. Şu an da sürece göre çok başarılı zaten saçlarının çok iyi olması benim için önemliydi kendi adımada mutlu oldum bunu garantilediğini görmekten. Sürecin başında harika gelişim.

Teşekkür ederim Başkan. Hep diyorum desteğin ile bu saçlar zaten senin eserin. Biraz ön bölümde ufak bir bölüm kaldı gelişmesi gereken orası da tamamlandığında forumda sürecim ile ilgili benim gözümden bilinen doğru ve yanlışlar ile ilgili konu hazırlamayı düşünüyorum. Bakalım her zaman pozitif bakan biri olarak saç konusunda gelişmeler şu aşamada mutluluk verici.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #334 : 11 Aralık 2020, 10:36:08 »
Teşekkür ederim Başkan. Hep diyorum desteğin ile bu saçlar zaten senin eserin. Biraz ön bölümde ufak bir bölüm kaldı gelişmesi gereken orası da tamamlandığında forumda sürecim ile ilgili benim gözümden bilinen doğru ve yanlışlar ile ilgili konu hazırlamayı düşünüyorum. Bakalım her zaman pozitif bakan biri olarak saç konusunda gelişmeler şu aşamada mutluluk verici.

Hepsi zamanla olur benim eserim filan değil:) senin araştırmaların doğruyu bulma çaban ve zekan sayesinde.
Global Moderator

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 11 Aralık 2020, 10:59:12 »
hammade iyi olunca iyi bir dokunusla başari kacinilmaz oluyor:)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 11 Aralık 2020, 11:13:06 »
Teşekkürler arkadaşlar :)

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
« Yanıtla #337 : 11 Aralık 2020, 14:22:29 »
İlk olarak 4 ayda süper olmuş demek istiyorum.  |-nazarboncugu-| Malzeme iyi olunca yemekte iyi oluyor 😇 Sağlıklı günlerde tarayın hocam
Ekim sürecimi buradan görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16799.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #338 : 11 Aralık 2020, 14:26:52 »
Maşallah "hammaddeden" tutun, "malzeme" olarak yorumladıktan sonra saç ekimim sevinsem mi? Yoksa üzülsem mi? Bilemedim!

:D :D :D Şaka bir yana teşekkür ederim.

Edit: yazım hatası
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2020, 22:04:54 Gönderen: onizuka eikichi »

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #339 : 11 Aralık 2020, 19:48:52 »

Açacağın "Bilinen doğru ve yanlışlar" konusunu bekliyoruz kardeşim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 11 Aralık 2020, 22:23:27 »
Açacağın "Bilinen doğru ve yanlışlar" konusunu bekliyoruz kardeşim.

Şu süreç tamamen tamamlansın da bende keyifle hazırlarım. Şuan saç ekimim benim için tamamlanmamış bir süreç.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #341 : 12 Aralık 2020, 15:47:44 »
Harika ötesi sonuç gerçekten maşallah daha 5 ay bile olmamasına rağmen sonuç diyesim geldi , daha yolu var bu saçın, eli bırak parmak girmez :D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

ABK

• Full Member
« Yanıtla #342 : 12 Aralık 2020, 15:58:25 »
Hayırlı olsun gayet güzel ve sağlıklı görünüyor. Şu Asmed biraz daha uygun fiyatla ekim yapsa Türkiye' de kimse iş yapamaz :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #343 : 12 Aralık 2020, 17:18:17 »
Yani keşke Türkiye'de insanlar daha iyi imkanlara sahip olsalar da herkes istediği merkezde ekimini yaptırabilse. Kimse bu açından bakmıyor ama aslında yurt dışından buraya gelenler, kaliteli ekimle beraber ucuz da olduğu için Türkiye'de ekim yaptırıyorlar. Pahalı olan bize pahalı, yabancılara değil. Talepte olmasına rağmen halen sabit kurdan hasta alımı da yapıyorlar.

Güzel düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

myhairtransplant

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #344 : 12 Aralık 2020, 17:58:02 »

Bugün traş oldum arkadaşlar yeni fotoğrafları eklemek istedim. 139. gün olmalı bugün ile birlikte. Fotoğrafları dışarda, flaşlı ve ışık altında çekmeye çalıştım. Bu fotoğrafları normalde saçlarımın nasıl gözüktüğünü görmeniz açısından konuya ekliyorum.

Saçlar çok doğal gözüküyor. Güzel bir ekim, güle güle tara. Maşallah diyelim  |-nazarboncugu-|
ASMED | Dr. KORAY ERDOĞAN | 12 Ağustos 2020 | 3535 Grafts
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15919.0

Instagram: https://www.instagram.com/my.hairtransplant/

Facebook Twitter Instagram