Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79593 defa)

Hakan Çak?r

• Full Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #315 : 29 Kasım 2020, 23:52:48 »
Konuyu komple okudum guzel ekim olmus on cizginiz ve yanlar ile baglantisi cok guzel gercekten hintel hocam benim ekime on cizgin cok dogal olamamis demisti simdi sizinkini gorunce anladim.Bende 9 gunumdeyim yarin kabuk alimi icin gidecegim bakalim sonrasini ve sonraki sureci cok merak ediyorum tabi cok karamsarim neden se olmayacak tutmayacak gibi dusunuyorum bazende guzel olacak diyorum insallah hepimiz isteddigimizi buluruz.Ben su an hic bir sey kullanmiyorum takviye vs klinigin verdigi mossi marka losyon ve sac sampuni var icerigine baktim saca zararli bir takim maddelerin olmadigini yaziyor muhtemeln o sampuani kullanmami onerecek dusncesindeyim ,birde ekimden once b vitaminim sinirda cikmisti doktorum b vitamini yazmisti onu kullaniyorum oda saclar ve deri icin faydaliymis iyi denk geldi.Sizece minoxil kullansam nasil olur gereklimi gereksizmi.Bu arada gelisim sanki yavas gibi belkide bunyeden bunyeye fark vardir bir cok ekim konularina baktim ondan dolayi dikkatimi cekti.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #316 : 30 Kasım 2020, 11:17:22 »
Konuyu komple okudum guzel ekim olmus on cizginiz ve yanlar ile baglantisi cok guzel gercekten hintel hocam benim ekime on cizgin cok dogal olamamis demisti simdi sizinkini gorunce anladim.Bende 9 gunumdeyim yarin kabuk alimi icin gidecegim bakalim sonrasini ve sonraki sureci cok merak ediyorum tabi cok karamsarim neden se olmayacak tutmayacak gibi dusunuyorum bazende guzel olacak diyorum insallah hepimiz isteddigimizi buluruz.Ben su an hic bir sey kullanmiyorum takviye vs klinigin verdigi mossi marka losyon ve sac sampuni var icerigine baktim saca zararli bir takim maddelerin olmadigini yaziyor muhtemeln o sampuani kullanmami onerecek dusncesindeyim ,birde ekimden once b vitaminim sinirda cikmisti doktorum b vitamini yazmisti onu kullaniyorum oda saclar ve deri icin faydaliymis iyi denk geldi.Sizece minoxil kullansam nasil olur gereklimi gereksizmi.Bu arada gelisim sanki yavas gibi belkide bunyeden bunyeye fark vardir bir cok ekim konularina baktim ondan dolayi dikkatimi cekti.

Gelişim dolaşımla alakalı o yüzden minoxil süreci hızlandırabilir. Ama minoxili sürekli kullanmak gerek o yüzden bence kullanılmasa daha iyi olabilir. Benim de elimde minoxil var ekim öncesi farklı bir tedavi için düşünüyordum almıştım ama hiç kullanmadım, halen de kullanmaya çok sıcak bakmıyorum. Mossi ürünlerinin iyi olduğu forum da bir ara konuşuluyordu. Sanırım pahalı da bir ürün ulaşılması zor olduğu için çok kullanıcısı da yok. Yani pek bilgimiz yok. Ön çizgi konusunda ben de Asmed planlamalarını çok beğendiğim için başından beri birinci tercihim olmuştu hep. Sırf bu planlama için dakikalarca uğraştılar. Asmed zaten bu ülkenin sayılı merkezlerinden birisi. Ekim yapılırken elde tablet, ağrı sızı yaşamadan bir süreç atlattım. Bu kadar konforlu olacağını 3 yıldır takip eden biri olarak ekimlerini ben bile beklemiyordum. B vitaminin kanıtlanmış saçlara faydası bilinmiyor. Ama bende zaman zaman kullanıyorum ve kullandığım dönemde saçlarıma etki ettiği hissine kapılıyor. Psikolojik de olabilir dediğim gibi kanıtlanmış bir bilgi yok. Yine de vücutta eksikliği varsa zararı olmaz, doktorunuzda önermiş zaten.

Oldukça doğal bir görüntü kendini ele veriyor
Yakında farkedilmeyecek bile

Teşekkürler dinodin11 hocam :)

Kaç aylık görüntüler bunlar ?resim paylaşırken belitmeyi unutmuşsunuz sanırım

Gözünüzden kaçmış sanırım 128. gün diye yazmıştım. 4. ay yani şuan :)

Kardeşim, geçmiş olsun. Nasıl düşünüyorsun bilmiyorum ama gidişatını beğeniyorum. İnşallah istediğin sonuca da varırsın.

Süreçten bende memnum sayılırım. Yani şakakları yıllardır açık olan birisi olarak şuan öne taradığımda saçlarımın görüntüsü çok iyi gözüküyor. Ama geriye doğru tararken istediğim görüntü yok. Çünkü ön çizgideki çıkışlar şuan beklentilerimin altında. O da daha zaman var gelişim için bekliyorum sabırla. Henüz 4. ay yani süreç için zaman var.  Belki de saçlar henüz form almadığı için bana öyle geliyordur. Ben yalnızca aklımda olanları forumdaki dostlarıma yazmak istedim. Merkez Asmed olduğu için beklentilerimde haliyle artıyor. Dediğim gibi daha zaman var sabırla beklemeye devam ediyorum. Problem bile değil yazdıklarım şimdilik çünkü daha 4. ayımdayım...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #317 : 30 Kasım 2020, 13:25:35 »
Gayet güzel gidiyor süreç inşallah süper olacak

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #318 : 01 Aralık 2020, 15:50:57 »
Teşekkür ederim. Umarım güzel olur bunca yıl bekletikten sonra saçlarımın iyi olması yüzümü baya güldürür açıkcası :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #319 : 10 Aralık 2020, 18:13:43 »

Bugün traş oldum arkadaşlar yeni fotoğrafları eklemek istedim. 139. gün olmalı bugün ile birlikte. Fotoğrafları dışarda, flaşlı ve ışık altında çekmeye çalıştım. Bu fotoğrafları normalde saçlarımın nasıl gözüktüğünü görmeniz açısından konuya ekliyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #320 : 10 Aralık 2020, 19:56:53 »
 bu zamana gore iyi zamanla dahada iyi olucaktır saçında canlı buda güzel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #321 : 10 Aralık 2020, 20:40:01 »
saç ekimi olduğunu anlamak imkansız, çok doğal. en beğendiğim top 5 ekim arasında. Bu saç daha da güzel olacak.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 10 Aralık 2020, 20:56:12 »
Tartışmasız süper sonuç olacak👍

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #323 : 10 Aralık 2020, 21:03:22 »
Hayırlı olsun @onizuka eikichi şimdiden olmuş bile güle güle tara :)
Darısı başımıza  :D

absorve

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #324 : 10 Aralık 2020, 21:07:35 »
Valla hocam harika gözüküyor. Çok çok doğal. Şimdiden hayırlı olsun :)
Saç ekimim Asmed (Koray Erdoğan) 5020 Grafts

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14391.0

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #325 : 10 Aralık 2020, 21:18:12 »
Hocam selamlar,  Beyefendi ve yardımsever birisin, senin yorumlarından çok istifade ettik. Avantajlı bir açığa sahipmişsin. Bence gidişat süper, Allah'ın izniyle çok daha iyi olacak. seviliyorsun |-nazarboncugu-| |-onayisareti-|

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #326 : 10 Aralık 2020, 21:20:07 »
Sac kaliten cok iyi, sonucun da cok guzel olacak.

4 kusur ayda yarisindan fazlasi cikmis deri uzerine. Geri kalanlari da onumuzdeki 1-1.5 ayda cikacak, cikmis olanlar da kalinlasacak. Max 8. ayda istedigin sonuc ortaya cikacak.

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #327 : 10 Aralık 2020, 21:22:35 »
Hocam çizginiz çok güzel oturmuş. Darısı başımıza güle güle tarayın

heisenberg10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #328 : 10 Aralık 2020, 21:31:37 »
Bence çok doğal duruyor. Benle paralel giden forumda gördüğüm iki ekimden biri. Zamanla daha iyi olacaktır. Önündeki 15 - 20 günde baya farklılik olabilir 😊

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #329 : 10 Aralık 2020, 21:37:36 »
Saç kaliteli olunca sonuç da kaçınılmaz oluyor. Maşallah bundan sonra daha da gelişip iyi olacaktır.

Facebook Twitter Instagram