Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79521 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #255 : 19 Kasım 2020, 01:26:35 »
Yok doğru anlamışsınız proscarı 3 günde 1 e düşürmüştüm yağlanma sorunları başladı diye. Bu arada şansa evde olduğum dönemde yurt dışından gelen komşumuz coronalı diye evde oturduğum yerden bana da bulaştı. Bende tamamen bırakmak zorunda kaldım. İnanılmaz dikkat eden biri olarak söyleyebilirim ki ne kadar dikkat etsenizde karşınızdaki umursamıyorsa yine kapıyorsunuz hastalığı. Saçlarım dökülürse elimden çekeceği var :D.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #256 : 19 Kasım 2020, 08:58:34 »
Yok doğru anlamışsınız proscarı 3 günde 1 e düşürmüştüm yağlanma sorunları başladı diye. Bu arada şansa evde olduğum dönemde yurt dışından gelen komşumuz coronalı diye evde oturduğum yerden bana da bulaştı. Bende tamamen bırakmak zorunda kaldım. İnanılmaz dikkat eden biri olarak söyleyebilirim ki ne kadar dikkat etsenizde karşınızdaki umursamıyorsa yine kapıyorsunuz hastalığı. Saçlarım dökülürse elimden çekeceği var :D.

😂😂😂😂
Hocam çok geçmiş olsun. İnşallah saçlarınız daha gür çıkar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #257 : 19 Kasım 2020, 09:12:58 »
 öncelikle gecmiş olsun.tabi işine karısmak gibi olmasın ama surec sonuna kadar bari gunluk içmeye devam etseydin.yağlanmayı çok uğraşıp cozemeyen biri vichy sampuanla cozdum demişti.yabi biraz iyi gelmiş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 19 Kasım 2020, 09:41:23 »
Öncelikle herkesin hayallerindeki saçlara kavuşması dileğiyle diyerek konuya başlıyorum.

Biliyorsunuz 3 yıldır forum da bir geçmişim var. Şakakları 16 yaşında dökülmüş birisi olarak, bu 3 yılda edindiğim tecrübe ile eğer istenirse saçların dökülmesinin durdurulabileceğini öğrendim. Bir çok tedavi denedim, bunları sizlerle de paylaştım. Çok başarılı sonuçlar da aldım. Forumu keşfetmeden artık saçlarımın dökülmesini kabullenmişken bugün bulunduğum durumu açıkcası bende hayal edemezdim. Tabi bu yolda bana en büyük destek olan Hintell Admini unutmamak gerek. İlk günden son güne kadar her zaman desteğini hiç eksik etmedi. Ayrıca forumun değerli üyelerinin yaptıkları paylaşımları da unutmamak gerek. Saç için bilmediğim bir çok konu da yeni fikirler edinmemi sağladınız. Bunun için de ayrıca size teşekkür ederim.

Şimdi ekim kısmına gelirsek ;D. Asmed'i çok iyi araştırdığım için içeri adım attığımdan itibaren yaşadığım tecrübeyi az çok hayal edebiliyordum. Benim gibi üşengeç bir yapıya sahip biri için bile, özellikle ekim yaptırıyorken hiç gerilmeden çok mutlu bir şekilde ayrılmak büyük bir olaydı. Hani hiç mi bir kişiden memnun kalmazsınız! Herkes çok ilgiliydi, gerçekten inanılmazlar. Özellikle Suzana Hanıma da ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Ekim öncesi ve ekim sonrası gerçekten çok yardımcı oldu. Bu nedenle kendisine ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Koray Hocaya gelince, benim için biliyorsunuz yıllar önce de yazdığım gibi saç ektirmek istediğim ilk tercihimdi Asmed. Koray Hoca da inanılmaz ilgilendi benimle. Yıllardır uzaktan takip ettiğim Koray Hocanın böyle ilgili olması beni ayrıca mutlu eden bir husus oldu. Özellikle saç çizgimin belirlenmesinde çok uğraştılar ve bu çizgi belirlenirken ekim sonuçlarını çok beğendiğim Dilek Hocanın da bulunması memnun olduğum başka bir konuydu. Saçlarımın analizleri yapıldıktan sonra Koray Hoca saçlarımı incelerken, varolan saçlarımın iyi durumda olduğunu ve ailemde genetik dökülme olduğunu belirtmeme rağmen benim saçlarımın aileme çekmediğini ve zor döküleceğini söyledi. Ben mevcut saçlarımın arasına girilmesini talep ettiğimde kendi saçlarımın sık olduğunu ve zarar verebileceğini söyledi. Asmed bunu söylüyorsa benim için zaten o olasılık aklımdan tamamen çıkmıştı. Mevcut saçlarımın da güçlü olduğunu söyledikleri için saç çizgimi öne aldırmak istedim. Yaşımda malum 32 artık bende iyi bir ön çizgi olmasını istedim saçlarımda. Zaten yıllardır en çok canımı sıkan detay ön çizgimin doğal olarak geride olması ve şakaklarımın açık olmasıydı. Saçlarımın 64 micron olduğunu söyledi Koray Hoca ve donör kapasitemin de 8600 olduğunu söyledi. Yani elimde 3 ekimlik bir stok bulunuyordu ve bu nedenle ön çizgiye bu kadar sık bir ekim yapılması rahatsız etmedi beni. Zaten kendilerine aklımda ilerisi için 2. bir ekim düşündüğümü, olası bir dökülme de yine ekim yaptıracağımı söyledim. Son olarak Asmed bu forumu takip ediyor arkadaşlar. Bu foruma değer veriyor. Bu da beni ayrıca mutlu eden bir detay oldu.

Daha önceden finasterid ile edindiğim ve 3 yıllık güncellediğim konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Dün ilk yıkamam Asmed'de oldu, bu fotoğraf da bugün yaptığım kendi yıkamama ait.

Sevgili biricik dostum!!!

Bunca senedir eziyet çeke çeke muhafaza etmeye çalıştığın saçlarını, kendine layık bir şekilde muhafaza etmişsin. Tebrik ederim

Güzel insanların başına musibetler gelir
Kendini bilen derdi verene teşekkür edecek kadar asildir. Tebrik ederim

Burada örnek alınması gereken kişilerin en başlarındasın. Tebrik ederim

Konuşmaların, sabrın, gerçekliğin, ciddiyetin, önemsemen, değer vermen en üst safhadadır. Tebrik ederim.

Sanal alemde bile nimetlerin olduğuna şahit oldum. Senden istifade ettim. Niceleri de senden feyiz almıştır. Tebrik ederim

Annenin babanın ellerinden öperim, bir oğul ki dünyaya getirmişler ve ona gıpta ile bakılıyor. Tebrik ederim.

En çok sevinci hak eden öncülerimizden birisin.
En güzel ekim yapan yerlerden birinde yapmışsın. Tebrik ederim

Planlamayı ve sıklığı eminim tam istediğin gibi yapmışlar. Ayrıca onları tebrik ederim.

Artık saçların için hayal kurmak anlamsız, gerçekle bağdaşır oldu. Eminim bir kaç ay sonra hayallerin şaşıracak. Çekmiş olduğun eziyetler, kat kat, bal tadında sana geri dönmesini en Ulvi dileklerimle diliyor ve tebrik ediyorum...

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #259 : 19 Kasım 2020, 10:51:38 »
tebrik zarfı okur gibi okudum mesajınızı
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2020, 12:10:26 Gönderen: Hintell »

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #260 : 19 Kasım 2020, 15:43:46 »

Çok geçmiş olsun, sağlık herşeyden önemli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 19 Kasım 2020, 17:47:11 »

Geçmiş olsun bir sorun var mı hafif geçiriyorsundur umarım
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #262 : 19 Kasım 2020, 17:47:45 »
Gecmis olsun umarim kolayca atlatirsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #263 : 19 Kasım 2020, 23:57:29 »
Sağolun arkadaşlar bir sorun yok ben zaten erkenden fark ettim o nedenle önemlerimi aldım. Zaten ben hep başından beri çok titiz davranan birisiydim hatta bulaştığını söyleyince çevremdekiler şaşırdı. En büyük korkum ben kapıpta başkalarına bulaştırırsam şeklindeydi ama aynı şekilde umursamayan birisi yüzünden evde oturduğum yerden coronayı kaptım. Etrafındanızdaki insanlarında bilinçli olması gerekli yani tek iş sizde de bitmiyor. Eve sipariş veriyorum yemek adama kapıya bırak diyorum bekliyor kapıyı açayım diye. Ben daha çok düşünüyorum insanları. Allah'tan doktor komşularım, arkadaşlarım da var onlar destek oluyorlar sürekli. Şimdilik bir sıkıntı yok önceden bağışıklık güçlendirici takviyeler alıyordum sambucol olsun, zaten saç ekim süreci için bağışıklık arttıcı takviyelerde kullanıyordum belki onların faydası var 2. günden sonra öksürme bile yok şuan bende. Yani fark etmesem bilinçsizce dışarı çıksam bir çok kişiye de bulaştırmabilme riskim vardı. Çok tehlikeli o yüzden. Tekrardan teşekkürler saç için yorum yapan ve geçmiş olsun mesajı atan arkadaşlara. İlerleyen zaman da forum için de örnek olur saç ekim yaptırdığı dönemde corona olan birisinin sürece zararı var mı? Yok mu? Beraber değerlendiririz...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kiokbs

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 20 Kasım 2020, 08:55:41 »
bu sac olur dostum masallah.
Kaan Pekiner, 2012 greft, 18.08.2020 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15656.0

Diyetim;
-fn
-bir avuç kabak cekirdegi
-1 dis sarimsak
-0 seker kullanimi
-1 bardak peynir alti suyu

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 20 Kasım 2020, 10:05:55 »
Sakınan göze çöp batar çok da şeyapmamak lazım koronayı diyeym de linç yiyeyim brz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 20 Kasım 2020, 10:56:51 »
Benim şahit olduğum 30 yaşında bir arkadaşım 14 gün boyunca coronadan dolayı acıdan ağlayarak geçirdi  gerçekten çekilecek bir dert değil kendisine kanser hastalarına verilen ağrı kesicilerden verdim kaldıramadı çocuk acıları biraz hafifledi.. hafif atlatanlar çok şanslı ben aşırı dikkat ediyorum henüz enfekte olmadım belirti hissetmesemde test oluyorum  negatif şükür hala .. Test olduğum hastane belirti yoksa neden test yaptırıyorsun sürekli sen diyecek kadar cahil. :)) bende diplomayı nerden aldınız diyecek kadar agrasif biriyim :)  Kendimiz için değil başkaları için dikkatli olmalıyız olursakta dikkatsiz insanlardan ve çok ta şey yapmamak gerekir diyen insanlar yüzünden oluruz. Sonuçta insanlar ölüyor.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #267 : 20 Kasım 2020, 14:33:04 »
Benim şahit olduğum 30 yaşında bir arkadaşım 14 gün boyunca coronadan dolayı acıdan ağlayarak geçirdi  gerçekten çekilecek bir dert değil kendisine kanser hastalarına verilen ağrı kesicilerden verdim kaldıramadı çocuk acıları biraz hafifledi.. hafif atlatanlar çok şanslı ben aşırı dikkat ediyorum henüz enfekte olmadım belirti hissetmesemde test oluyorum  negatif şükür hala .. Test olduğum hastane belirti yoksa neden test yaptırıyorsun sürekli sen diyecek kadar cahil. :)) bende diplomayı nerden aldınız diyecek kadar agrasif biriyim :)  Kendimiz için değil başkaları için dikkatli olmalıyız olursakta dikkatsiz insanlardan ve çok ta şey yapmamak gerekir diyen insanlar yüzünden oluruz. Sonuçta insanlar ölüyor.

Başkan muhtemelen bana bulaştıran kişi de çok da önemli değil diyerek bulaştırdı. İşte maalesef maske de %100 çözüm olmadığı için yakalandım bende evde. Ölsem yani saçma sapan sebepten gitmiş olacağım. Ben o kadar kısıtladım kendimi ama yine fayda etmedi. Cehalet çok kötü gerçekten. Umarım kimse yakalanmaz bu virüse ama gidişat bu kış bir çok kişinin yakalanacağını gösteriyor. Dikkat etsin herkes, bence bağışıklığını virüsü kapmadan güçlendirmeye baksın. D3, C vitamini ve Sambucol bunların gerçekten bağışıklığı arttırmada faydaları var. Hiç coronayı kapmayacakmış gibi dikkat edip, her an virüsü kapabilecek olmanın bilinciyle hareket etmek gerekir. Sigara da içmeyin. Zaten sigara olmuş kaç para gidin o paraları biriktirip sevdiğiniz birisine hediye alın. Hem insanları sevindirirsiniz hem de vücudunuzu. Evet günlük hayat derslerini de verdiğime göre gidip yatayım biraz malum halsizlik başladı :D.

Ha bu arada aklımdayken ayın 25'in de konuyu güncelleyemeyebilirim. Şimdiden affınıza sığınıyorum.

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 20 Kasım 2020, 14:51:15 »
kral geçmiş olsun bende ekimin 90. gününde pozitif olduğumu öğrendim, bugün 99. gün saç çıkışlarının devam ettiğini gözlemleyebiliyorum. İlk gündeki ateş dışında herhangi bir belirti olmadı bende, saç ekimiyle ilgili bir etkisi olduğunuda düşünmüyorum. Sanki ekim sonrası ilk 10 15 gün yakalanmamak gerekir onun dışında süreci olumsuz etkilemez diye düşünüyorum
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #269 : 21 Kasım 2020, 09:45:10 »
Teşekkürler size de geçmiş olsun. Bakalım artık olursa da zaten yapacak bir şey yok. Ben yeni çıkışlarda sorun olur mu diye düşünüyorum bakalım. Ön bölümde atak yapmasını bekliyordum saçlarımın. Artık kısmet :).

Facebook Twitter Instagram