Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79523 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #240 : 14 Kasım 2020, 22:07:46 »
Benim saç açıklığım çok çok uzun süreden beri olduğu için belki beni çok yormadı ekim öncesi ve mevcut çıkış dönemi. Zaten corona var adam akıllı gezemiyoruz da dışarıda. Eski saçlarım da yüzümle uyumluydu zaten ben sırf şakaklardaki açılmalardan rahatsız olduğum için ektirdim. Zaten ekime gittiğimde hasta danışmanım bile saçlarınız güzel demişti bana. Bu yüzden benim beklentilerimden ziyade diğer arkadaşların beklentilerini anlayabiliyorum ve kendimle asla kıyas yapmıyorum bu süreçte. Zaten ekim merkezim Asmed bir problem yaşarsam yanımda olacaklarını biliyorum. Laf olsun diye değil o intibayı herkeste bıraktıklarını görüyorum atılan iletilerde. O yüzden çok kasmadan rahat bir şekilde sürecimi geçiriyorum. Umarım dediğiniz gibi güzel sonuçlanır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

lavinia

• Full Member
« Yanıtla #241 : 14 Kasım 2020, 23:47:12 »
Sürecin henüz başındasın ama şu an durum çok iyi, efsane olacak inşallah 😊

BenSaçİsteyem

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #242 : 14 Kasım 2020, 23:58:41 »
hocam saçına prp, sprey vs tarzı şeyler uyguluyormusun ve aktif olarak ne kullanıyorsun ek destek olarak?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #243 : 15 Kasım 2020, 01:01:25 »
Proscar 3 günde 1 - Nature's Bounty Biotin 5 mg günlük - arada d3 - b12 Nature Made vitamin karışımı var magnezyum, çinko, d3 içerikli çok nadir kullanıyorum

Son 2 haftadır Revita şampuan

Ekimin 10. günden sonra merkeze danışarak Arginine alıyordum 2 şişe vardı bitti bıraktım bende. O da elimde vardı diye kullanıyordum. Normal zamanlarda kullandığım kadar çok takviye kullanmıyorum açıkcası. Ama düşünüyorum topikal spreyler ile süreci desteklemeyi şu aralar. Yazarım kullanırsam da.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 15 Kasım 2020, 01:57:30 »
Güzel gidiyosun oni :) bir ay sonra belli edecek bence yavaş yavaş ekimin
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 15 Kasım 2020, 02:23:55 »

e artık senı beklıyoruz :)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #246 : 15 Kasım 2020, 02:42:24 »

Gerçi takviye ile ilgili attığım mesaja cevap atmışsınız yazdım orada görüşlerimi ama buraya da yazayım üyeler için. Bende 1 - 2 ay sonra sonucun belli olacağını düşünüyorum. Özellikle ön çizgi de beklentilerim henüz karşılanmış değil ama 1 - 2 aya bu durumunda iyi olacağını ümit ediyorum. Saçlarımın mutlaka hacimlenecek görüntü iyi olacak ama neden daha iyisi olmasın ki? :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 15 Kasım 2020, 02:46:41 »

Başkan ama benim gibi temple bölgesi geri de olan insanlar için bu böyleye ekim önemli. Ben bunu bilir bunu söylerim :). Önceden de yazıyordum foruma anlatamıyordum üyelere. Ön çizgim ve temple bir çok kişi de zaten yeterli düzeyde oluyor doğuştan. Benim çocukluk fotoğraflarımda bile bakıyorum çok geride. Bir de haliyle o bölüm gerileyince az bile olsa dökülme görüntüyü çok etkiliyordu. Şekil verilemiyordu bir kere saçlara o şekilde saç olunca kel olmuyorsun ama saçları da çok kısıtlı kullanıyorsun. Allah'tan saç çizgim geride de olsa çok sırıtmıyordu bende. Şimdi gayet iyi duruyor ama bu haliyle bile.

heisenberg10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #248 : 15 Kasım 2020, 19:19:35 »
Bence mevcut saçlarınız ekim bölgesini kapatıyotıyorsa biraz kısaltmanız iyi olabilir. Ben 100. Günde kısalttım. Çünkü baya uzamıslardı. Kısaltınca mı bilmem suan daha iyi durumda bence. Bence ekim bolgesinin havadar kalması daha iyidir. :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #249 : 15 Kasım 2020, 21:15:52 »
Bence mevcut saçlarınız ekim bölgesini kapatıyotıyorsa biraz kısaltmanız iyi olabilir. Ben 100. Günde kısalttım. Çünkü baya uzamıslardı. Kısaltınca mı bilmem suan daha iyi durumda bence. Bence ekim bolgesinin havadar kalması daha iyidir. :)

Bende bunu düşünüyorum. Ekim sonrası ilk saç kesimimi yine kendim yaptım. Berberim taşınmış ama çok da hevesli değili şu dönemde berbere gitmeye. Bakalım normalde 2 hafta da 1 traş olurdum alışık değilim bende bu duruma aslında :).

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 16 Kasım 2020, 00:00:02 »

Başkan benim için umut az
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #251 : 17 Kasım 2020, 13:59:19 »
Hocam 24 Ekimden 14 Kasıma çok güzel bir geçiş yakalamışsınız. 4. ay dolmadan bu seviyeyi görmeniz çok güzel
Sizin gibi uzun yıllardır araştıran birinin konusunu satır satır okudum diyebilirim.
1 yıldır bende ektirmeyi düşünüyorum ama araya askerlik girdi sonra yazın sıcaklarda ektiremem dedim şimdi havalar soğurken araştırmaya başladım. Umarım iyi ekim yapan bir yer bulabilirim bende.

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #252 : 17 Kasım 2020, 19:09:12 »
Proscar 3 günde 1 - Nature's Bounty Biotin 5 mg günlük - arada d3 - b12 Nature Made vitamin karışımı var magnezyum, çinko, d3 içerikli çok nadir kullanıyorum

Son 2 haftadır Revita şampuan

Ekimin 10. günden sonra merkeze danışarak Arginine alıyordum 2 şişe vardı bitti bıraktım bende. O da elimde vardı diye kullanıyordum. Normal zamanlarda kullandığım kadar çok takviye kullanmıyorum açıkcası. Ama düşünüyorum topikal spreyler ile süreci desteklemeyi şu aralar. Yazarım kullanırsam da.
Sayın onizuka eikichi merhaba,

Kimse sormamış ben sorayım, burda genel itibariyle günlük 1 miligram proscar alımı öneriliyor. Sizin 3 günde bir kullanmanızın özel bir sebebi varmı?

Selamlar

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 17 Kasım 2020, 19:53:13 »
Sayın onizuka eikichi merhaba,

Kimse sormamış ben sorayım, burda genel itibariyle günlük 1 miligram proscar alımı öneriliyor. Sizin 3 günde bir kullanmanızın özel bir sebebi varmı?

Selamlar

Sanırım orda bi yanlış anlaşılma olmuş:proscar, 3 günde bir natures and bounty diye gidiyor. Yani hergün proscar 3 günde bir vitaminler şeklinde
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #254 : 17 Kasım 2020, 20:45:25 »
https://m.youtube.com/channel/UC6Z6GxYsW9EdvnUjqpGIbQA

Bu arkadaşların bir videosunda proscarın 3 günde 1 kullanılabileceği benzer etkiyi yapacağı anlatılıyordu.

Buna istinaden yapılan birşey olabileceğini düşünmüştüm, oysaki olay bir virgül eksikliği imiş

Facebook Twitter Instagram