Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79459 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #195 : 23 Ekim 2020, 21:13:05 »
Gayet iyi dostum, işi çözersin...Sonuç umut verici😉

Teşekkür ederim hocam umarım dediğiniz gibi olur.

3. aya gelmişin. Mesela artık belli bir seans PRP yaptırıp çıkış sürecine katkı sağlamak gibi bir şey düşünüyormusun?

Ben düşünüyorum bir gün ekim yaptırabilirsem

Çıkış sürecini hızlandırmak istesem, yani böyle bir düşüncem olsa sanırım prp yerine kan sulandırıcı topikal spreyler kullanırdım. Çünkü prp'den daha fazla katkısı olacağına inanıyorum. Aminexil kafamda var ama şu çıkışların biraz daha netleşmesini bekliyorum. Yeni başladı çünkü saçların çıkması. Revita şampuan var elimde ama halen ekim bölgesine bebek şampuanı uyguluyorum zarar görmesin diye.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #196 : 23 Ekim 2020, 22:04:35 »
 sahsi gorusum bu ekim tutar.aminexilin calısma prensibi saç kokunu dhtye karsı dayanıklı hale getirmektir.denizlide eken dr ozgur derdi iş yuzde 50 50.ekim ve sonrası .biz işin yuzde 50sini yapıyoruz ondan sonrası yuzde 50 hastanın elinde .beslenme uyku cart curt duzenli hayat işte .halen revita bile kullanmadığından yazdım.bence memnun olucan bu ekimden.bişi kullanmanada bence gerek yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 23 Ekim 2020, 22:21:44 »
Bence 3bin greftle çizgi o kadar öne alınmamalıydı. Bi sıklaştırma daha yapılırsa 1yıl sonunda ozmn istedğin sıklığa gelecek

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 23 Ekim 2020, 23:01:35 »
sahsi gorusum bu ekim tutar.aminexilin calısma prensibi saç kokunu dhtye karsı dayanıklı hale getirmektir.denizlide eken dr ozgur derdi iş yuzde 50 50.ekim ve sonrası .biz işin yuzde 50sini yapıyoruz ondan sonrası yuzde 50 hastanın elinde .beslenme uyku cart curt duzenli hayat işte .halen revita bile kullanmadığından yazdım.bence memnun olucan bu ekimden.bişi kullanmanada bence gerek yok

Revita'nın içeriğinden dolayı kullanmıyorum aslında. Merkez'e de danışmıştım biraz kullanmasanız daha iyi olur dediklerinden bekliyorum. Ekim olmayan bölgeye kullanıyorum zaten ekim bölgesi ön tarafta olduğu için şimdilik bebek şampuanı ile devam ediyorum. Aminexil için de uzun zamandır düşündüğüm bir takviye, forumda da arkadaşların kullandığını görünce kullanmayı düşünmüştüm bende. Arginine ile bence iyi bir kombinasyon olacağına inanıyorum. Yine de onun için de beklemedeyim özellikle bu aylar biraz önemli bende akışına bıraktım şimdilik.

Bence 3bin greftle çizgi o kadar öne alınmamalıydı. Bi sıklaştırma daha yapılırsa 1yıl sonunda ozmn istedğin sıklığa gelecek

Katılmıyorum, bu ön çizgi için bence ideal ekilen rakam. Zaten tahmini 1 parmak kadar öne aldılar çok agresif öne çekilmedi ön çizgi. Daha ekilen saçlar bile çıkmadan sıklaştırma konuşmakta anlamsız bence :). Firesi az olan yani Asmed'in dediği gibi %90 çıkış oranı olursa ben çok memnun olacağımı düşünüyorum. Kabuk dökümü sonrası açıkcası memnundum görüntüden.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #199 : 23 Ekim 2020, 23:18:59 »
Teşekkür ederim hocam umarım dediğiniz gibi olur.

Çıkış sürecini hızlandırmak istesem, yani böyle bir düşüncem olsa sanırım prp yerine kan sulandırıcı topikal spreyler kullanırdım. Çünkü prp'den daha fazla katkısı olacağına inanıyorum. Aminexil kafamda var ama şu çıkışların biraz daha netleşmesini bekliyorum. Yeni başladı çünkü saçların çıkması. Revita şampuan var elimde ama halen ekim bölgesine bebek şampuanı uyguluyorum zarar görmesin diye.

Benim de param kısıtlı. Acaba o süreci yaşarsam PRP yerine senin gibi Aminexil tarzı şeyler mi alsam soru işareti oluştu kafamda. Bunlar da pahalı lakin 1 PRP fiyatı bile etmiyor sanırım

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #200 : 23 Ekim 2020, 23:22:17 »
Benim de param kısıtlı. Acaba o süreci yaşarsam PRP yerine senin gibi Aminexil tarzı şeyler mi alsam soru işareti oluştu kafamda. Bunlar da pahalı lakin 1 PRP fiyatı bile etmiyor sanırım

Çok paranız olursa da prp yaptırmayın zaten gereksiz bana göre. Aminexil takviyesi de pahalı ona da gerek yok ben bu tarz ürünleri merak ettiğim için kullanıyorum. Maddi olarak beni yormuyor böyle ürünler çok artısı olacağına da zaten bende inanmıyorum. Benim için etki eden içerik finasterid, minoxil. Bunlar da iyiki ucuz takviyeler herkes ulaşabilir.

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 23 Ekim 2020, 23:22:47 »
Dostum kabuk dökümünden hemen sonraki görüntüde ekim alanıyla ekimin gerisindeki kısımlardaki deriyi görme oranına bak ciddi bi fark var arada. Mesela hintelin kabuk dökümü sonraki fotoğrafında ekilen kısımda nerdeyse deriyi göremıyordun. İkinci ekim olayını da tecrübelerime dayanarak söyledim. Kendin düşüneceksin zaten. Umarım yanılırım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #202 : 23 Ekim 2020, 23:25:07 »
sizden aldıkları kanı gencleştirip içine vitamin falan katıp size geri veriyorlar prp bu.ileriki yaslarda işe yarayabilir.ama genclikte gerek yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #203 : 23 Ekim 2020, 23:32:56 »
Dostum kabuk dökümünden hemen sonraki görüntüde ekim alanıyla ekimin gerisindeki kısımlardaki deriyi görme oranına bak ciddi bi fark var arada. Mesela hintelin kabuk dökümü sonraki fotoğrafında ekilen kısımda nerdeyse deriyi göremıyordun. İkinci ekim olayını da tecrübelerime dayanarak söyledim. Kendin düşüneceksin zaten. Umarım yanılırım

Hintell Başkanın ekimi ile kendi ekimimi karşılaştırmam anlamsız olur. Hintell Başkanın ekimi ilk kötü ekiminden düzeltilen saçları da var çok daha az alan ama ön çizgiye sanırım 1600 greft ekildiği söylenmişti. O yüzden kararma fazla olabilir yani benim çizgiyi geriye de alsalardı bu sefer ekilecek greft azalacaktı. Baktığımızda benim geçişlere sadece 1800'e yakın bir greft harcandı farkındayım bunun ama Koray Hoca bizzat saçların çok güzel olacak dedi bende karışmadım. Birde fotoğraflardan anladığım kadarıyla çok anlaşılmıyor benim orjinal alın çizgim geride. Kafam da küçük değil yani tamamen boş alana yapılmış bir ekim bu. Öyle çok sık olması için çok greft harcanması gerekir. Yani orjinal sıklığa ulaşmak için 5000 greft yalnızca ön çizgiye gerekir. Öyle bir stoğum da çok maalesef. Tek beklentim ekilen saçların çıkması. Saçlar çıkarsa uzun kullanacağım zaten.

designer

• Full Member
« Yanıtla #204 : 23 Ekim 2020, 23:43:09 »
Hocam Asmed şampuan olarak istediğiniz ürünü kullanabilirsiniz demişti bana. Acaba başlangıçta bu tür ürünlerin kullanımı sakıncalı mı, yoksa sadece revita için mi geçerli bu durum? Şu anda Prozinc plus kullanıyorum ben.
Asmed / Koray Erdoğan - 5524 Grafts - 25 Temmuz 2020

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15504.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #205 : 23 Ekim 2020, 23:47:18 »
Hocam Asmed şampuan olarak istediğiniz ürünü kullanabilirsiniz demişti bana. Acaba başlangıçta bu tür ürünlerin kullanımı sakıncalı mı, yoksa sadece revita için mi geçerli bu durum? Şu anda Prozinc plus kullanıyorum ben.

Bana da öyle dediler ama Revita'da Ketokonazol var o yüzden tedbirli yaklaşıyorum. Kullansam da artık sorun olmaz ben sadece dediğim gibi tedbirli yaklaşıyorum şimdilik.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #206 : 24 Ekim 2020, 22:48:25 »

Bu fotoğrafları da flaşsız çekmiştim ve düşük ışık olan bir ortamda çektim. Flaşlı yada ışık altında bakarken bende çıkışları anlamıyorum. Burada biraz daha belli ediyor kendini. Umarım ön bölümde de güzel bir atak olur. Şuan en iyi durum sanırım sağ şakak bölümü.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #207 : 24 Ekim 2020, 23:06:27 »
 ben bu merkezi efsane falan gormuyorum ama senin ekimin iyi olcak.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #208 : 24 Ekim 2020, 23:07:43 »
Çok güzel atak yapmış hocam. İnşallah artarak devam eder.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #209 : 24 Ekim 2020, 23:40:02 »
Çok güzel atak yapmış hocam. İnşallah artarak devam eder.

Benziyor ekim süreçlerimiz değil mi? :)

Umarım başarılı bir sonuç alırım daha sonra ekim yaptıracaklar için önemli bilgiler paylaşacağım.

Facebook Twitter Instagram