Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79581 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #90 : 12 Ağustos 2020, 00:32:39 »
Dostum kökü sende kaldığı süre sorun yok. Bendede şok çok erken başlamıştı ve hiç birşey bırakmadan gitmemişti. Elbette insan üzülüyor ama  erken giden erken gelir inşallah  |-onayisareti-|

Teşekkür ederim aslında yalan şok ben dökülmelerin ucunda tomruk olmayacağını düşünüyordum ama gördümki herkeste farklı işliyor bu süreç. Beklemediğim bir durumdu aslında bu ama çok korktuğumda söylenemez. Ama gördüm ki farklı arkadaşlar da bu tip dökülmeleri sorun yapıyor yarın merkeze danışıp bununla alakalı bir konu açmak istiyorum. En azından takip eden üyelerin kafalarındaki soru işaretleri de kalkmış olur. Zaten bu konuyu da çok uzun süre güncel tutmayı düşünüyorum. Sonuç başarılı olsun, olmasın bakalım süreç sonu bize neler gösterecek hep beraber göreceğiz.

En zor sa ekim hastalarından birisiniz . Türkiye de bu ekimi mükemmel  Yapacak kişi sayısı 3-5 saç ekim merkezi vardır. Sende en iyisini gitmişsin . Güzel sonuç Alman dilekleriyle .
    Kabuk dökümü sonrası görüntü güzel . Yönler sıklık muazzam görünüyor
    Hayırlı olsun 

Teşekkür ederim hocam bende bu konu yön konusunda yeterli bilgi sahibi değildim. Özellikle bir kaç güvendiğim üyeye yıllar içerisinde danıştım bu durumu. Aslında benim kafamda daha hafif bir ekim vardı, şakakları es geçip hafif bir ön çizgi düzenlemesi düşünüyordum ama daha sonra kendi saçlarımın dökülme durumunu düşündüm. Aileminde benim gibi saç dökülmesi yaşayan kişilerin saçlarının dökülme durumunu inceledim ve en sonunda böyle bir ekime karar verdim. Umarım sonucu iyi olur. İyi olursa gerçekten beni çok mutlu edeceği bir gerçek...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #91 : 12 Ağustos 2020, 11:36:58 »

Merhaba Arkadaşlar,

Şok gelmeden 16. gün güncellemesi yapayım, hazır gün ışığı odaya vuruyorken net belli olsun durum :). Muhtemelen 10 gün içerisinde elimdeki saçların hepsi gidecek. Havalar sıcak olduğu için gün içerisinde 2 3 defa soğuk su ile yıkıyorum saçları. Günlük yıkamalara Sebamed ile devam ediyorum ama az kaldı elimde bebek şampuanı var sanırım bitince bir süre de onunla devam ederim. Revita'yı 1 ay sonunda kullanmayı düşünüyorum. Günlük Kerozan, Proscar, d3, çinko magnezyum karşımı multivitamin ve l arginine 500 mg kullanıyorum. Dün bir de ufak kaza atlattım ekimin sağ bölgesine hafiften avize taşına çarptım ama kanama vs olmadığı için çok da önemsemedim açıkcası. Zaten şu dakikadan sonra tutan kökler tutmuştur diye düşünüyorum. Ne kadar sakınsan da bir yerden böyle kazalar oluyor. Keza ben yıllardır kafamı bir yere çarptığımı hatırlamıyorum :). Neyse artık kendi saçlarımın uzamasını bekliyorum açıkcası ve umuyorum varolan saçlarım da şok dökülmeden fazla etkilenmez.
Yorum yapmak için aşırı bilgi sahibi yada prof falan değilim ama sürecin güzel gittiğini görmemek için sanırım kör olmak gerekir. Hatta yorumumu affınıza sığınarak bir üst noktaya taşımak istiyorum:

Çok güzel duruyor beee  8)
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 12 Ağustos 2020, 18:27:50 »
Teşekkürler ama seyreliyor her geçen gün tutamıyorum zamanı :D.

Neyse arkadaşlar dökülme ile ilgili konu açtım belki gözünüzden kaçar diye buraya da ekliyorum linki.

Şok Dökülmelerde Yaşanan Saçların Dökülme Biçimleri Hakkında

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 12 Ağustos 2020, 19:47:24 »
Senin saçlar daha çıkmadı mı yav :)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #94 : 12 Ağustos 2020, 19:51:45 »
Ne çıkması başkan kelleşiyoruz iyice :D. Ne güzel saçlarım olmuştu dedim şok yaşamam belki neeerdee :D

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #95 : 14 Ağustos 2020, 02:45:10 »
Senin saçlar çıksın anket yapacağım sitede en iyi saç Ekim’i kimin olmuş diye bakalım 😂 favori adayımsın

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 14 Ağustos 2020, 15:35:43 »
Ekim de kaliteli ama, malzeme çok kaliteli. Bu saçtan mutlaka süper sonuç çıkacağını düşünüyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #97 : 14 Ağustos 2020, 19:07:29 »
Senin saçlar çıksın anket yapacağım sitede en iyi saç Ekim’i kimin olmuş diye bakalım 😂 favori adayımsın

Ben oyumu Hintell'e verirdim. O saç sıklığına ulaşmak için en az iki ekim gerekir Asmed'de. Keza forum da Kaya Bey'in ekimi çok güzel. Ama öncesinde başarısız bir ekim geçirip saçları bu noktaya getirmek müthiş başarı. Ben tabii ki sonucumun en az diğer Asmed ekimleri kadar tatmin edici olmasını istiyorum. Daha önümde uzun bir yol var.

Ekim de kaliteli ama, malzeme çok kaliteli. Bu saçtan mutlaka süper sonuç çıkacağını düşünüyorum.

Bakalım hocam inşallah. Şok son hızıyla devam ediyor artık iyice dökülmeye başladı ama halen saçlarım var. Sanıyorum bir 15 güne hepsi gider. Yıkamalarda çok dökülmeler başladı :). Eğer iyi bir çıkış oranı yakalarsam ensemi kısa kullanma şansım da var. Hiç alım yapıldığı belli olmuyor. Nasıl başardılar bunu ben bile şaşırıyorum :).

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 14 Ağustos 2020, 19:37:58 »
Ben oyumu Hintell'e verirdim. O saç sıklığına ulaşmak için en az iki ekim gerekir Asmed'de. Keza forum da Kaya Bey'in ekimi çok güzel. Ama öncesinde başarısız bir ekim geçirip saçları bu noktaya getirmek müthiş başarı. Ben tabii ki sonucumun en az diğer Asmed ekimleri kadar tatmin edici olmasını istiyorum. Daha önümde uzun bir yol var.

Bakalım hocam inşallah. Şok son hızıyla devam ediyor artık iyice dökülmeye başladı ama halen saçlarım var. Sanıyorum bir 15 güne hepsi gider. Yıkamalarda çok dökülmeler başladı :). Eğer iyi bir çıkış oranı yakalarsam ensemi kısa kullanma şansım da var. Hiç alım yapıldığı belli olmuyor. Nasıl başardılar bunu ben bile şaşırıyorum :).

Güzel olacak senin saçlar benimki kadar
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 14 Ağustos 2020, 19:43:34 »

İnşallah Başkan eğer güzel olursa uzama sürecinde direkt griye boyalarım ben.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #100 : 14 Ağustos 2020, 19:46:33 »
hintell saçı biraz zayıflamıştı sanki hep ters Işık’ta fotoğraf çekmiş, saçları seninki kadar canlı değil senin muazzam bir şekilde canlı tepe kısmı uzattığı için seyrekliği görünmüyor birde (gömdükçe gömdüm) tabi hintelli ikinci sıraya alabiliriz :)

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #101 : 14 Ağustos 2020, 19:49:08 »

kaya beyin linkini alabilir miyim biraz incelemelerde bulunayım

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 14 Ağustos 2020, 21:02:16 »
hintell saçı biraz zayıflamıştı sanki hep ters Işık’ta fotoğraf çekmiş, saçları seninki kadar canlı değil senin muazzam bir şekilde canlı tepe kısmı uzattığı için seyrekliği görünmüyor birde (gömdükçe gömdüm) tabi hintelli ikinci sıraya alabiliriz :)

Zayıflamış bir saçı yok. Video dahi gönderdi foruma gayet harika bir sonuç. Ben öyle bir sonuç alacağımı bilsem çok mutlu olurdum. Ters ışıkla çektiği fotoğraf yok normal günlük fotoğraf atıyor artık zaten 200 sayfalık konu da her açıdan fotoğraf çekmiş zaten. Yakın zamanlar da kısa kestiği saç da vardı bence ekim olduğunu anlamak için ancak kendi söylemesi gerekir. Ben saç sıklığımı o seviyelerde olacağını açıkcası beklemiyorum. Ama bu kötü olacağını düşündüğümden değil. Bir çok Asmed ekimini takip ettim ben. Sonucum başarılı olursa nasıl bir sonuç çıkacağını az çok kestirebiliyorum. Özellikle Asmed ön çizgi de @punta ve @Hintell çok yoğun gördüğüm iki ekim. O sıklığı yakalamak için saç micronun da çok iyi olması gerek. Benim saçlarım 64 micron. Yani kalın değil ama çok ince de değil. Standart...

Cansever4364

• Full Member
« Yanıtla #103 : 14 Ağustos 2020, 23:04:31 »
Hocam daha iyi bir sıklık için kalın telli mi doğallık içinde geçerlimi

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 14 Ağustos 2020, 23:08:14 »
Hocam daha iyi bir sıklık için kalın telli mi doğallık içinde geçerlimi

Doğallık için optimum sıklık ve incelik gerek. Yani çok sık olmadığı sürece kalın olması doğallık değil sadece kapatıcılık sağlar. Hem kalın hem sık olursa merinos halı gibi olur, saçın devamı da sık ve kalın değilse eğreti durur

Facebook Twitter Instagram