Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79567 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #75 : 07 Ağustos 2020, 02:25:24 »
Teşekkürler arkadaşlar umarım herkes hayal ettiği saçlara kavuşur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #76 : 09 Ağustos 2020, 15:07:04 »

Merhaba Arkadaşlar,

Şok gelmeden 16. gün güncellemesi yapayım, hazır gün ışığı odaya vuruyorken net belli olsun durum :). Muhtemelen 10 gün içerisinde elimdeki saçların hepsi gidecek. Havalar sıcak olduğu için gün içerisinde 2 3 defa soğuk su ile yıkıyorum saçları. Günlük yıkamalara Sebamed ile devam ediyorum ama az kaldı elimde bebek şampuanı var sanırım bitince bir süre de onunla devam ederim. Revita'yı 1 ay sonunda kullanmayı düşünüyorum. Günlük Kerozan, Proscar, d3, çinko magnezyum karşımı multivitamin ve l arginine 500 mg kullanıyorum. Dün bir de ufak kaza atlattım ekimin sağ bölgesine hafiften avize taşına çarptım ama kanama vs olmadığı için çok da önemsemedim açıkcası. Zaten şu dakikadan sonra tutan kökler tutmuştur diye düşünüyorum. Ne kadar sakınsan da bir yerden böyle kazalar oluyor. Keza ben yıllardır kafamı bir yere çarptığımı hatırlamıyorum :). Neyse artık kendi saçlarımın uzamasını bekliyorum açıkcası ve umuyorum varolan saçlarım da şok dökülmeden fazla etkilenmez.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 09 Ağustos 2020, 15:17:51 »
Şok başlamış dostum ufaktan:) hepsi gidecek hazırlan
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 09 Ağustos 2020, 15:33:35 »
Şok başlamış dostum ufaktan:) hepsi gidecek hazırlan

Gitsin başkan bunlara emanet gözüyle bakıyorum zaten. Çok kasmadan süreci atlatmayı düşünüyorum. Boş yere stres yapmaya gerek yok yani :D. Bir kendi saçıma bir şey olmasın da eskiden olduğu gibi tarayayım saçlarımı  ;D ;D ;D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 09 Ağustos 2020, 19:48:30 »
Vay dostum ,önce özür dileyerek başlayayım, iyi bir takipçi olamamışım...
Hayırlı uğurlu olsun, çok beğendim ve iyi bir ekim olmuş.
Sürecin sonu seni yukarı taşır😉
Başka bir şey anlatmamıza gerek yok, gerisini zaten bilion😉😆
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 09 Ağustos 2020, 19:57:59 »
Vay dostum ,önce özür dileyerek başlayayım, iyi bir takipçi olamamışım...
Hayırlı uğurlu olsun, çok beğendim ve iyi bir ekim olmuş.
Sürecin sonu seni yukarı taşır😉
Başka bir şey anlatmamıza gerek yok, gerisini zaten bilion😉😆

Aman hocam ne demek değerli yorumlarınız yeter :). Şuan işler iyi gidiyor ama az önce günlük yıkamamı yaptım biraz daha sert yıkamaya başladım artık saçlar yavaş yavaş elveda demeye başladı. Kalsaydı iyi olurdu ama Hintell başkanın dediği gibi aniden gidecek herhalde yıkarken saçlar yavaş yavaş :D. Umarım bu süreç olumlu sonuçlanır ne diyeyim gerçekten sancılı bir süreç saç ekimi.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 09 Ağustos 2020, 19:59:47 »
Aman hocam ne demek değerli yorumlarınız yeter :). Şuan işler iyi gidiyor ama az önce günlük yıkamamı yaptım biraz daha sert yıkamaya başladım artık saçlar yavaş yavaş elveda demeye başladı. Kalsaydı iyi olurdu ama Hintell başkanın dediği gibi aniden gidecek herhalde yıkarken saçlar yavaş yavaş :D. Umarım bu süreç olumlu sonuçlanır ne diyeyim gerçekten sancılı bir süreç saç ekimi.
Uzaktan bakmak gibi değilmiş😆 Aynen bir anda gidiverecek en güzel anlar, ama sonrası selamet😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 09 Ağustos 2020, 20:01:42 »
Uzaktan bakmak gibi değilmiş😆 Aynen bir anda gidiverecek en güzel anlar, ama sonrası selamet😉

Aynen öyle bazen diyorum hassas davranayım kalsın biraz daha saçlar ama gidecek olanı da tutmanın manası yok :)

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 09 Ağustos 2020, 20:27:45 »
Ben epey hassas yıkadım başta. Sonra farkettim mi uzama durdu. Saç telinin deri altında kalan ucuna tutunmuş duruyor kafamda. Akabinde bir kaç gün içinde Biraz masajla hepsini döktüm.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 09 Ağustos 2020, 20:40:22 »
Ben epey hassas yıkadım başta. Sonra farkettim mi uzama durdu. Saç telinin deri altında kalan ucuna tutunmuş duruyor kafamda. Akabinde bir kaç gün içinde Biraz masajla hepsini döktüm.

Evet bende bu durumdan daha sonra sıkıntı yaşamamak adına artık 16 günde doldu diye daha çok sert olmamakla beraber daha sert yıkamalara başladım artık. Artık şu dakikadan sonra kökleriyle saçı çıkarmak imkansız gibi. Yoksa 10. günde kabuk dökümünde benim uyguladığım sertlediğin belki de 10 katını uygulamışlardı. Çok hassas yıkamak da yanlış bence sonuçta derinin temizlenmesi lazım hava da sıcak terliyoruz ve gözenekler tıkanıyor haliyle. Kaldı ki hassas davrandığımda dahi 5 6 tel yine dökülüyordu yani dökülen her türlü gidiyor korkmaya gerek yok bence. Önemli olan köklerin derinin altında sağlıklı durması bunu da ilk 10 günde zaten sağlıyoruz. Açılan kanallar çok büyük ihtimalle 4. - 5. günden sonra da iyileşmiş oluyordur diye düşünüyorum.

kefal

• Full Member
« Yanıtla #85 : 09 Ağustos 2020, 23:18:28 »
ekimin etrafindaki saclar araya girilen yerler gecici olarak biraz seyreklesiyor sanirim. benim seyreklesti biraz

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 09 Ağustos 2020, 23:36:47 »
Its time to say goodbye to your new hairs 👐🏻
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 10 Ağustos 2020, 02:23:12 »
ekimin etrafindaki saclar araya girilen yerler gecici olarak biraz seyreklesiyor sanirim. benim seyreklesti biraz

Geçici olarak değil hocam baya bildiğin dökülüyorlar. Zaten bu da beklenen bir durum ben artık 16. gün diye hissedip sabah yıkamadan önce saçlarımı paylaşmak istedim. Sonuçta her yıkamada gidecek bu saçlar. Bazı kişiler de bu dökülmeler 20 -25. günleri buluyor benim dökülmelerin hızlı olacağını fark ettim bunca yıldır takip ettiğim konuları baz alarak hissettirdi durum :). Halen %30'u dökülmüştür ama 20. güne kadar tamamlanır diye düşünüyorum. Yıkamalarda düşmese kendi kendine dökülecek yani bundan kaçış yok :).

Its time to say goodbye to your new hairs 👐🏻

Ben sayanora demeyi tercih ediyorum :D

kilic1977

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 11 Ağustos 2020, 23:29:53 »
Dostum kökü sende kaldığı süre sorun yok. Bendede şok çok erken başlamıştı ve hiç birşey bırakmadan gitmemişti. Elbette insan üzülüyor ama  erken giden erken gelir inşallah  |-onayisareti-|

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 12 Ağustos 2020, 00:04:02 »
En zor sa ekim hastalarından birisiniz . Türkiye de bu ekimi mükemmel  Yapacak kişi sayısı 3-5 saç ekim merkezi vardır. Sende en iyisini gitmişsin . Güzel sonuç Alman dilekleriyle .
    Kabuk dökümü sonrası görüntü güzel . Yönler sıklık muazzam görünüyor
    Hayırlı olsun 

Facebook Twitter Instagram