Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79055 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #735 : 20 Ocak 2023, 19:00:36 »
Minyatürleşme halen var. Ama yaşta gidiyor artık foruma geldiğimden bu yana 6 - 7 sene oldu. Bu arada yaşam tarzım sağlıklı değil hiç. Çok etkisi olsa saçlarıma çoktan kel kalmıştım zaten.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #736 : 20 Ocak 2023, 19:04:47 »
Tek kelime harika ekim sacini bu kadar uzatan ve gür dogal görünümlü saci ilk defa sende gördüm

Evet bende memnunum görüntüsünden ve sıklığından. Koray Hoca baya uğraştı öncesinde konuştuk "çok güzel olacak saçların"demişti dediği gibi de oldu.

İnanılmaz güzel olmuş saçlar ,tarzında çok havalı olmuş. Bence bu tarzı hiç bozmayın |-nazarboncugu-|

Hocam zaten keseyim dediğimde saçları hep tepki alıyorum çevremden güzel olmuş diye. Ama uğraştırıyor bakalım bir nokta da 3 numara yaparım o da yakışıyor çünkü hemde kullanımı daha rahat :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #737 : 20 Ocak 2023, 19:10:28 »
 geldiğim günü hatırlıyorum yada ondan oncede uyeydin yazmıyordun 5 sene falan diye aklımda kalmış yada 6.vakit hemen geciyor.güzel saçlar.27 yasında siteye ilk mesajımı atmıştım baska bir siteye 16 sene olmuş benimde.omur yeterse 80 yasında titeyerek yazarız.o zamana kadar bakalım ne icatlar çıkıcak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #738 : 20 Ocak 2023, 19:23:13 »
geldiğim günü hatırlıyorum yada ondan oncede uyeydin yazmıyordun 5 sene falan diye aklımda kalmış yada 6.vakit hemen geciyor.güzel saçlar.27 yasında siteye ilk mesajımı atmıştım baska bir siteye 16 sene olmuş benimde.omur yeterse 80 yasında titeyerek yazarız.o zamana kadar bakalım ne icatlar çıkıcak.

2008'lerde bir dönem böyle siteleri bende takip ettim ama bu kadar açıklayıcı bilgiler ve ekim hakkında bu kadar veri yoktu. Fut mu fue mi konuşuluyordu ve protez saç firmaları daha önde gibi duruyordu. Ben bile bir kaç protez saç yetkilisinden ne olduğunu anlamak için sorular sormuştum ve kullanıcılarının yorumlarını okuyordum. Tabi işte bilgi olmayınca anlamakta zor oluyor o nedenle ben bırakmıştım araştırmayı. Sadece finasteride denk geldim ama çok onu da kurcalamamıştım. Daha sonra saçlarım dökülüyorken ekim yaptırmanın mantıklı gelmemesinden ötürü kendim bir arayışa geçip sacekimisonuclari nette bulabilir miyim diyerek bu site karşıma çıktı. Ama mesela ben Asmed'i ilk burada tanımadım, youtube üzerinden videolarına denk gelmiştim. Tüm total birikim ile insanların deneyimlerinden de faydalanarak en sonunda istediğim sonuca ulaştım. Aslında baya sabırlı davrandığım bile söylenebilir. Hem imkanım, hem de zamanım olduğu zamanlar oldu çünkü ama ben sabretttim doğru zaman için.

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #739 : 20 Ocak 2023, 19:36:59 »
Dr koray Erdoğan saç ekmemiş  bu başka bir şey Deli bir şey bu

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #740 : 20 Ocak 2023, 22:30:18 »
Yani açıklığım çok fazla değildi ama doğallık açısından ben memnunum.

xaz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #741 : 21 Ocak 2023, 14:24:17 »
harika sonuç.
mutlu oluyor insan böyle sonuçlar görünce
  • Ekim Tarihi: 29.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4600
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Yok

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #742 : 22 Ocak 2023, 23:25:16 »
Teşekkürler umarım sizde güzel bir sonuç alırsınız.

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #743 : 28 Temmuz 2023, 20:00:57 »
Teşekkürler umarım sizde güzel bir sonuç alırsınız.
konularınızı inceledim baya iyi yol kat etmişsin forumdaki diğer insanlarada katkınız olmuş yakında bende konu açmayı düşünüyorum tebrikler

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #744 : 29 Temmuz 2023, 03:13:47 »
Teşekkürler. Katkım olmuşsa ne mutlu bana.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #745 : 29 Temmuz 2023, 23:58:39 »
Süper saçlarr süper sonuç ders niteliğinde maşallah
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #746 : 02 Ağustos 2023, 03:00:59 »
Teşekkürler Başkan. Saçımı kestirmeden bir fotoğraf daha eklemeyi düşünüyorum :).

pamira

• Sr. Member
« Yanıtla #747 : 19 Eylül 2023, 10:46:27 »

Merhaba Arkadaşlar,

Saçlarımın son durumu üsttedir. Son zamanlarda bir süre finasteride ara verdim ve bu hafta yeniden kullanıma başladım. Ara verdiğim dönemde gözlemlemek adına 2 günde 1 Alopexy T minoksidil denedim. Açıkcası devamlılık konusunda finasteridin verdiği perfomansı alacağıma şüpheliyim! Bu nedenle sürekli minoksidil kullanıma halen olumsuz bakıyorum. D vitami, Biotin ve Kalsiyum+Magnezyum+Çinko karışımı vitaminleri de arada kullanıyorum. Saçlarım içinde Revita şampuan ve Ogx Mor dolgunlaştırıcı krem kullanıyorum. Bir kaç kez saçlarımı kestirdim eşitlemek adına. Zannediyorum Haziran ayına kadar istediğim halde olacak. Daha sonra da kışa doğru keserim saçlarımı :). Şimdilik durum böyle herkese iyi forumlar...

mukemmel sonuc harika
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #748 : 19 Eylül 2023, 19:04:09 »
Teşekkürler @pamira darısı artık başınıza.

------------------------------------------------
Bu arada sırtıma kadar gelmişti saçlarım az önce omuz hizasına getirdim :). Herhalde bu fotoğraftan bile kısa olmuş olabilir. Görüntü hep aynı olduğu için güncellemiyorum. Fotoğraf çektiğimde bakıyorum bir fark yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #749 : 20 Eylül 2023, 04:08:51 »
Süper sonuç kardeşim maşallah.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram