Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79059 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #720 : 24 Ağustos 2022, 00:00:51 »
Teşekkür ederim cevabınız için, ben de 15 gün oluyor saç ektirdim ama fin konusunda hala kararsızım. Xpecia, Coraspin bir de %5 procapil kullanıyorum şu an. Sizin çok probleminiz kalmamış bu yüzden bence artık agresif tedavileri bırakıp vitamin vs ile devam etseniz daha iyi olur. Çünkü karaciğer ve böbrek sürekli ilaç kullanımında yoruluyor bildiğiniz üzere.

Rica ederim. Biliyorum evet ama kullanmazsam saçlarım dökülüyor. Arada bırakmayı deniyorum dökülmeler oluyor. Size ama şunu söyleyebilirim kısa süreli finasterid kullanımında yan etki yaşama durumunu olabilmekle bu oran çok yüksek olmayacağını kendi deneyimlerimden edindiğim çıkarıma göre fazla olmayacağını düşünüyorum. Forum da kısa sürede yan etki yaşadıklarını iddia edenleri de gördüm ama bu oran çok fazla değildi. Sanırım biraz uzun çöp, kısa çöp misali. Seçme şansım olsa aslında bende kullanmak istemezdim bu ilacı ama şimdilik bir sorun yaşamıyorum. Beni de yan etki yaşamadığım için aslında kafamı en çok bahsettiğiniz durum düşündürüyor. Karaciğer ve böbrekleri yormayacağını bilsem çok daha rahat kullanırım ama bir noktadan sonra bende bırakırım diye düşünüyorum. Ne zaman hayat kaliteme etki ettiğini düşünürsem kullanmam. Şuana kadar samimi söylüyorum beni çok rahatsız eden bir durumla karşılaşmadım. Ama yaşayanları da forumdan okuduğum kadarıyla gördüm. O yüzden doktor kontrolü olmadan kullanımı gerçekten tam bir soru işareti.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #721 : 24 Ağustos 2022, 00:06:31 »
Asmed in hastaları her konuda çok bilgili oluyor acaba neden? Boş vakitlerinizde koray hoca ile saç ekimi filan mı tartışıyorsunuz:) ya da özel bir eğitim filan mı alıyorsunuz saç ekimi sürecinde?

Şaka bir yana yardım severliğini taktir eden bir forum üyesiyim ve bu harika saç ekimi sonucu da senin gibi bşr kardeşe nasip olmasına ayrıca çok sevindim.

Dr. Koray Erdoğan gene ders verir nitelikte doğal sık harika bir saç ekimi sonucu sundu.

Yeni saç sitilinde bence her kelin aklında olan yapmak istediği bir model buna bende dahil çok beğendim çok tarz güle güle tara.

Bu arada aklıma geldi keşke koray hoca bu forumdan bir kaç kişiyi toplasa saç ektirecek insanlara daha yararlı bilgiler vermek için bir kaç ders verse bizde gelsek bura da daha ayrıntılı şekilde saç ektirecek kişilere önerilerde bulunsak:) hocamız olsa biraz harika olur. Çok değil 3/4 ders verse zaten alt yapı var filozof oluruz. Kağıt üzerindeki bilgilerden bahsediyorum ilaçlar saç ekiminde ki ayrıntılar saç ekimi düşünen kişilere verilmesi gereken tavsiyeler filan. Bütün dünya forumlarına örnek olur valla. Ama tabi babanın vakti yok ki adam hangi ara bizimle uğraşsın

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #722 : 24 Ağustos 2022, 00:22:25 »
Asmed in hastaları her konuda çok bilgili oluyor acaba neden? Boş vakitlerinizde koray hoca ile saç ekimi filan mı tartışıyorsunuz:) ya da özel bir eğitim filan mı alıyorsunuz saç ekimi sürecinde?

Şaka bir yana yardım severliğini taktir eden bir forum üyesiyim ve bu harika saç ekimi sonucu da senin gibi bşr kardeşe nasip olmasına ayrıca çok sevindim.

Dr. Koray Erdoğan gene ders verir nitelikte doğal sık harika bir saç ekimi sonucu sundu.

Yeni saç sitilinde bence her kelin aklında olan yapmak istediği bir model buna bende dahil çok beğendim çok tarz güle güle tara.

Bu arada aklıma geldi keşke koray hoca bu forumdan bir kaç kişiyi toplasa saç ektirecek insanlara daha yararlı bilgiler vermek için bir kaç ders verse bizde gelsek bura da daha ayrıntılı şekilde saç ektirecek kişilere önerilerde bulunsak:) hocamız olsa biraz harika olur. Çok değil 3/4 ders verse zaten alt yapı var filozof oluruz. Kağıt üzerindeki bilgilerden bahsediyorum ilaçlar saç ekiminde ki ayrıntılar saç ekimi düşünen kişilere verilmesi gereken tavsiyeler filan. Bütün dünya forumlarına örnek olur valla. Ama tabi babanın vakti yok ki adam hangi ara bizimle uğraşsın

Latife etmişsiniz forumdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda özellikle genç yaşta böyle bir sorun yaşayan birisi olarak aynı şekilde elimden geldiği kadar yardım etmek istiyorum. Ben gerçekten zamanında böyle bir boşluğu hissettim şuan bu forum inanılmaz bir şans insanlar için. 2009'larda da ben iyi kötü blog sayfaları ve forumlara bakan birisiydim o kadar yetersiz gelmişti ki yıllar sonra böyle bir forumun varlığı beni çok şaşırtmıştı. Bu arada Koray Hoca saç ekerken benim bu konuya olan merakımı bildiği için ekim ile alakalı saç ekerken de bilgiler vermişti bana. O kadar ilgili birisi aslında ve hastalarına karşı bakışı inanılmaz. Bildiğiniz mini ekrandan saç köklerim hakkında, ekim teknikleri hakkında ufak bir bilgilendirme yapmıştı :). Sanırım merkezleri araştırırken benim gibi fazla detaycı insanlar ekim hakkında araştırma yapıyorlar o yüzden böyle ufakta olsa donanımlı oluyoruz saç ekimi ile alakalı. Bana hasta danışmanım "size bilgi vermeye gerek yok zaten yeterli olan bilgiye sahipsiniz" demişti ve teşekkür etmişti :). Ama ben ekim sürecinde tüm kafama takılan konularda yine Asmed'in desteğini aldım. Böyle bir bilgi için bir kaç sene öncesinde Hintell Başkana youtube kanalı önerisi yaptım ama gerçekten yoğun bir uğraş istediği için askıda kaldı. Zaman gerekli, emek gerekli belki twitch tarzı platformlarda yayın yapılabilir üyelerle. Ama bu kararı da Hintell Başkan verir :)
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2022, 01:39:40 Gönderen: onizuka eikichi »
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #723 : 20 Ocak 2023, 02:26:36 »

Merhaba Arkadaşlar,

Saçlarımın son durumu üsttedir. Son zamanlarda bir süre finasteride ara verdim ve bu hafta yeniden kullanıma başladım. Ara verdiğim dönemde gözlemlemek adına 2 günde 1 Alopexy T minoksidil denedim. Açıkcası devamlılık konusunda finasteridin verdiği perfomansı alacağıma şüpheliyim! Bu nedenle sürekli minoksidil kullanıma halen olumsuz bakıyorum. D vitami, Biotin ve Kalsiyum+Magnezyum+Çinko karışımı vitaminleri de arada kullanıyorum. Saçlarım içinde Revita şampuan ve Ogx Mor dolgunlaştırıcı krem kullanıyorum. Bir kaç kez saçlarımı kestirdim eşitlemek adına. Zannediyorum Haziran ayına kadar istediğim halde olacak. Daha sonra da kışa doğru keserim saçlarımı :). Şimdilik durum böyle herkese iyi forumlar...

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #724 : 20 Ocak 2023, 07:25:32 »
Samuray görse dertlenir hocam bu neçe saçtır.
Çok güzel nazar değmesin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #725 : 20 Ocak 2023, 07:31:12 »
 hocam saçların güzel en son resimde cansız gozukuyor oda uzun olduğu için.bende sampuanı değiştircem ilk once ucuz dandik bir sampuanla sabunlarım sonra dermalute biotinle yıkardım.dermalute sıktı senelerdir.gunluk yıkıyorum revita dısardan geliyormuş galiba ben sampuandan anlamam.gunluk yıkamaya uygun saçları canlı yakışıklı alımlı kızların gozune sokmaya aday hangi sampuan var soyle havalı yapsın saçları varmı oyle bir sampuan.dr bir arkadas soyledi dısardan surulen şu bu losyonlar içinde evde yapabilceğin en iyi uygulama sabah akşam 5 er dk nasicta tarakmıydı neydi onla 5 er dk masaj dedi oval hareketlerle saça en iyi o gelir dedi.kilo almışsın.bende verdim.hemde kaslı vucudu erittim iyi oldu 10 kg attım .saçların genel cmkare bası ortalaması iyi ahenkli orantısızlık yok.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #726 : 20 Ocak 2023, 09:14:49 »
hocam saçların güzel en son resimde cansız gozukuyor oda uzun olduğu için.bende sampuanı değiştircem ilk once ucuz dandik bir sampuanla sabunlarım sonra dermalute biotinle yıkardım.dermalute sıktı senelerdir.gunluk yıkıyorum revita dısardan geliyormuş galiba ben sampuandan anlamam.gunluk yıkamaya uygun saçları canlı yakışıklı alımlı kızların gozune sokmaya aday hangi sampuan var soyle havalı yapsın saçları varmı oyle bir sampuan.dr bir arkadas soyledi dısardan surulen şu bu losyonlar içinde evde yapabilceğin en iyi uygulama sabah akşam 5 er dk nasicta tarakmıydı neydi onla 5 er dk masaj dedi oval hareketlerle saça en iyi o gelir dedi.kilo almışsın.bende verdim.hemde kaslı vucudu erittim iyi oldu 10 kg attım .saçların genel cmkare bası ortalaması iyi ahenkli orantısızlık yok.

Saçlarım dolanmasın diye arada düzleştirme yapıyorum bu fotoğrafı çekmeden öncede düzleştirme yaptığım zamana denk geldi akşam ondan öyle gözükmüş. Tabi biraz yanma oluyor uçlarda düzleştirmeden ama yapacak bir şey yok dolandığı zaman kopuyor saçlar.

Edit: Bu havalı tanımına uygun bence kafein içerikli şampuanlar olabilir saçları dolgun gösteren. Günlük yıkama da güzel gösterir kısa süreli saçlarınızı.

Samuray görse dertlenir hocam bu neçe saçtır.
Çok güzel nazar değmesin.

Teşekkürler dostum darısı artık başına.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #727 : 20 Ocak 2023, 17:48:51 »
 eczaneye kafein içerikli sordum yokmuş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #728 : 20 Ocak 2023, 18:26:58 »
Eczaneye gerek yok. Trendyol gibi sitelerden örneğin "Alpecin Caffein" tarzı açıklama ile bu tarz şampuanlar ya da bakım kremleri bulabilirsiniz. Kısa ise saçlar waxta olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #729 : 20 Ocak 2023, 18:28:51 »
Ohaaa bu nedirr yaaa rapunzel görse sıkıntı yaşar:)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #730 : 20 Ocak 2023, 18:30:35 »
 saolasın.buluruz bir sampuan krem wax falan sevmiom.buyuk kozmetik mağazalarına gider sorarım.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #731 : 20 Ocak 2023, 18:34:38 »
Anadolu rockcı ruhum, otakuluktan gelen samuray genlerim ile bu yolda ilerliyorum Başkan. Bakalım nereye kadar gidecek bu saçlar :).

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #732 : 20 Ocak 2023, 18:37:20 »
 genel saçında bu kadar gür değildi .minyatirazyon tersine donmuş.beslenmede yasam tarzı falan daha sağıklı olduysa oda yansımış olabilir.birde cmkare bası saç sayısı matematiği olması gerektiği gibi hesaplanmış.profosyonel iş olmuş.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #733 : 20 Ocak 2023, 18:51:01 »
Tek kelime harika ekim sacini bu kadar uzatan ve gür dogal görünümlü saci ilk defa sende gördüm
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #734 : 20 Ocak 2023, 18:57:10 »
İnanılmaz güzel olmuş saçlar ,tarzında çok havalı olmuş. Bence bu tarzı hiç bozmayın |-nazarboncugu-|

Facebook Twitter Instagram