Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79066 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #706 : 23 Ağustos 2022, 19:28:54 »
Teşekkürler Başkan sayende saç sorunumdan kurtulmuş oldum. Bende çok mutluyum :)

Güle güle tara onicim mutlu günlerde inşallah
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #707 : 23 Ağustos 2022, 19:34:45 »
Istediğin samuray saçına kavuşmak üzeresin :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #708 : 23 Ağustos 2022, 19:35:38 »
Bu saç modelini bende çok seviyorum ama baya uğraşı istediği için gözüm kesmiyor:)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #709 : 23 Ağustos 2022, 19:49:18 »
kendi saçlarınızda açılma ne durumda ?

Gözle görülür bir kellik yok ama ben artık tecrübeli olduğum için incelmeleri fark ediyorum. Dışardan bakanlar maşallah diyor ama bölgesel incelmeler var maalesef. Normal ama finasterid %100  baskılama yapmıyor saçlarımda illaki azalmalar olacak. Benim ailemin dökülme skalası nw7 şuan bu durumda olması tamamen tedaviler ve ekim ile alakalı. 34 yaşımdayım ailemde bu yaşında böyle saçı olan bir erkek yok. İyi gidiyor yani saçlarım nankörlük edemem bu konuda :).

Istediğin samuray saçına kavuşmak üzeresin :)

Evet dostum darısı artık senin başına inşallah.

Bu saç modelini bende çok seviyorum ama baya uğraşı istediği için gözüm kesmiyor:)

Zor zaten Başkan deneme hiç tavsiye etmem. Ben şimdi keratin bakımı falan yaptıracağım çok düz olmassa saçlarım ben sevmiyorum görüntüsünü.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #710 : 23 Ağustos 2022, 21:14:40 »
 güzel bu saatten sonra ilaç kullandığın muddetce dokulceğini sanmıom yas gectikce beslenme sorunu olabiliyor kan dolaşımı zayıflıyor.azda olsa cansızlaşma var eskiden daha çoktu sanki asaj yapsan gunde 5 dk bende basladım dr arkdaas soledi yap diye gecende bir arkadas saçınmı gurleşti dedi .kanlanmayı arttırırsın sonucta 2 metod var dhtyi baskılamak ve saçı beslemek hiçbişi yuzde 100 baskılamıyor baskılasada belli yastan sonra dolaşım eskisi gibi beslemiyor biraz masaj bence canlandırcak guclendircek saçlarını kendi gorusum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #711 : 23 Ağustos 2022, 21:37:17 »
güzel bu saatten sonra ilaç kullandığın muddetce dokulceğini sanmıom yas gectikce beslenme sorunu olabiliyor kan dolaşımı zayıflıyor.azda olsa cansızlaşma var eskiden daha çoktu sanki asaj yapsan gunde 5 dk bende basladım dr arkdaas soledi yap diye gecende bir arkadas saçınmı gurleşti dedi .kanlanmayı arttırırsın sonucta 2 metod var dhtyi baskılamak ve saçı beslemek hiçbişi yuzde 100 baskılamıyor baskılasada belli yastan sonra dolaşım eskisi gibi beslemiyor biraz masaj bence canlandırcak guclendircek saçlarını kendi gorusum

Masaj falan uğraştırır hocam ya ben o kadar sabırlı bir insan değilim. Belki igf ya da regenera activa ya da saç botoksu bunları ek olarak kullanırım. Finasterid kullandığım için antiandrojen harici saçlardaki kanlanmayı hızlandıran bir tedavi daha mantıklı geliyor şuan benim için. Çok kritik bir durumda olmadığı için rahatım ama tek başına bence finasterid de bir noktaya kadar koruyabiliyor. Benim 5 senedir çok güzel seviyelerde tuttu saçlarımı artık bir alternatif ile sene 1 ve ya 2 destek fena olmaz gibime geliyor. Bakalım böyle bir tedavi ile forumdan tartışarakta karar verebiliriz. Üyelerle gidip de toplu tedavi bile yapılabilir. Böyle bireysel olunca tedavilerin etki alanı da çok net anlaşılmıyor. Forumun eski üyeleri ile bu konuyu konuşabiliriz ama. Hatta bir ara gündeme getirelim bu konuyu bence.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #712 : 23 Ağustos 2022, 21:43:32 »
 hocam benden sabırsızı yok inan masaja bir baslıon 5 dk nasıl gecio anlamıon.parmak uçlarınla oval hareketlerle müzik dinlerken maç izlerken yoksa ben sıkıntıda balık tutamam 5 dk duramam oltayı atarım denize sıkılırı bir yerde kesinlikle fazla duramam hemen sıkılırım masaj hiç sıkmıyor 5 dk dene sıkmazsa devam edersin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #713 : 23 Ağustos 2022, 21:46:13 »
hocam benden sabırsızı yok inan masaja bir baslıon 5 dk nasıl gecio anlamıon.parmak uçlarınla oval hareketlerle müzik dinlerken maç izlerken yoksa ben sıkıntıda balık tutamam 5 dk duramam oltayı atarım denize sıkılırı bir yerde kesinlikle fazla duramam hemen sıkılırım masaj hiç sıkmıyor 5 dk dene sıkmazsa devam edersin.

Teşekkürler öneri için ama ben tedaviyi uygulayanlara saygı duymak ile birlikte masajın çok yararlı bir tedavi yöntemi olduğunu düşünmüyorum :).

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #714 : 23 Ağustos 2022, 22:06:01 »
Çok harika bir saç ekimi sonucu koray hocamızın ellerine sağlık inanılmaz güzel ve doğal bir sonuç olmuş güle güle tarayın

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #715 : 23 Ağustos 2022, 22:15:37 »
Teşekkürler öneri için ama ben tedaviyi uygulayanlara saygı duymak ile birlikte masajın çok yararlı bir tedavi yöntemi olduğunu düşünmüyorum :).
rica zaten aman aman faydalı  değil ama bizim yaslar ileriki yas 25 değil ondan dolaşıma biraz katkı gerekli yoksa bende masajı çok sevmem 2_3 hafta dene istersen resimleyip

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #716 : 23 Ağustos 2022, 22:20:19 »
Çok harika bir saç ekimi sonucu koray hocamızın ellerine sağlık inanılmaz güzel ve doğal bir sonuç olmuş güle güle tarayın

Teşekkürler. Hem doğal oldu hemde donörü yormadan alım yapıyorlar o yüzden Asmed'e ekim yaptıranlar bu konu da çok şanslılar. İmkanı olanlar için çok üst bir yer saç ekimi için Asmed. Aslında sancılı bir süreç olmasına karşın bence Asmed'de ekim yaptırmak keyifli bir deneyim diyebilirim. Koray Hoca da çok iyi niyetli birisi. O yüzden ben kendimi gerçekten şanslı hissediyorum hem bu forumun farklına varıp hem de Asmed'de ekim yaptırdığım için.

ubuntum

• Diavel Dark Rider
  • Yeni üye
  • *
  • Çok iste olsun…
« Yanıtla #717 : 23 Ağustos 2022, 23:37:32 »
Masaj falan uğraştırır hocam ya ben o kadar sabırlı bir insan değilim. Belki igf ya da regenera activa ya da saç botoksu bunları ek olarak kullanırım. Finasterid kullandığım için antiandrojen harici saçlardaki kanlanmayı hızlandıran bir tedavi daha mantıklı geliyor şuan benim için. Çok kritik bir durumda olmadığı için rahatım ama tek başına bence finasterid de bir noktaya kadar koruyabiliyor. Benim 5 senedir çok güzel seviyelerde tuttu saçlarımı artık bir alternatif ile sene 1 ve ya 2 destek fena olmaz gibime geliyor. Bakalım böyle bir tedavi ile forumdan tartışarakta karar verebiliriz. Üyelerle gidip de toplu tedavi bile yapılabilir. Böyle bireysel olunca tedavilerin etki alanı da çok net anlaşılmıyor. Forumun eski üyeleri ile bu konuyu konuşabiliriz ama. Hatta bir ara gündeme getirelim bu konuyu bence.
Hocam selamlar finasteridi kaç yıldır kullanıyorsun ve hiç yan etki yaşadın mı? Bir de şakaklar doğal olarak mı geride yoksa ekim sonrası oralardan dökülme oldu mu? Alnın şakaklarla kesiştiği yer fazla geride gibi geldi bana.
  • Ekim Tarihi: 08.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia, Coraspin
Medeks saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum

If someone can then i can…

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #718 : 23 Ağustos 2022, 23:42:57 »
Hocam selamlar finasteridi kaç yıldır kullanıyorsun ve hiç yan etki yaşadın mı? Bir de şakaklar doğal olarak mı geride yoksa ekim sonrası oralardan dökülme oldu mu? Alnın şakaklarla kesiştiği yer fazla geride gibi geldi bana.

2017 sonlarında foruma üye oldum ara vere vere halen kullanıyorum. Şakaklar maalesef doğal olarak geride ve dökülme de olunca çok geride oluyordu o yüzden ekim yaptırdım. Yoksa bir dökülme olmadı daha sonrasında. Ama ekim ile birlikte yüz hattıma uygun bir ön çizgi yapıldı, şuan oldukça güzel duruyor. Hatta ön çizgi daha aşağı çekilse çok yapay dururdu diye düşünüyorum.

ubuntum

• Diavel Dark Rider
  • Yeni üye
  • *
  • Çok iste olsun…
« Yanıtla #719 : 23 Ağustos 2022, 23:54:39 »
2017 sonlarında foruma üye oldum ara vere vere halen kullanıyorum. Şakaklar maalesef doğal olarak geride ve dökülme de olunca çok geride oluyordu o yüzden ekim yaptırdım. Yoksa bir dökülme olmadı daha sonrasında. Ama ekim ile birlikte yüz hattıma uygun bir ön çizgi yapıldı, şuan oldukça güzel duruyor. Hatta ön çizgi daha aşağı çekilse çok yapay dururdu diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim cevabınız için, ben de 15 gün oluyor saç ektirdim ama fin konusunda hala kararsızım. Xpecia, Coraspin bir de %5 procapil kullanıyorum şu an. Sizin çok probleminiz kalmamış bu yüzden bence artık agresif tedavileri bırakıp vitamin vs ile devam etseniz daha iyi olur. Çünkü karaciğer ve böbrek sürekli ilaç kullanımında yoruluyor bildiğiniz üzere.
  • Ekim Tarihi: 08.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5100
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia, Coraspin
Medeks saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum

If someone can then i can…

Facebook Twitter Instagram