Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79082 defa)

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #645 : 29 Mart 2022, 08:49:50 »
hocam bu şakaklar  ekim sonrasında bu kadar açık olmasına rağmen son haline nasıl geldi ? kullandığınız ilaçlar mı etkili oldu?

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #646 : 29 Mart 2022, 13:23:55 »
Muhteşem olmuş çok çok beğendim  |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #647 : 29 Mart 2022, 20:01:18 »
hocam bu şakaklar  ekim sonrasında bu kadar açık olmasına rağmen son haline nasıl geldi ? kullandığınız ilaçlar mı etkili oldu?

İnce saçlar vardı o bölümde minoxil kirkland kullandım 1 ay kadar. 1 şişeyi bitirdim dozaj azaltarak o süreçte. İnce saçları canlandırmak adına ciddi bir katkısı oldu diyebilirim.

Muhteşem olmuş çok çok beğendim  |-nazarboncugu-|

Teşekkür ederim hocam. Bende sizin ekiminizi çok beğendim. Onca açıklıktan muhteşem bir geri dönüş oldu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hair'lı Olsun

• Hero Member
« Yanıtla #648 : 29 Mart 2022, 21:27:49 »
onizuka eikichi sizin için uygunsa şakakların açıklığını görebileceğimiz şekilde son halinin fotoğrafını atabilir misiniz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #649 : 29 Mart 2022, 21:56:05 »
Olur müsait olunca gönderirim tabii ki.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zarate_90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #650 : 30 Mart 2022, 00:52:10 »

1.5 yılda son durum budur arkadaşlar. Sadece finasterid kullanıyorum ve arada nature made çinko, demir, d3 karışımı vitamin alıyorum. Şampuan da Revita'ya devam ediyorum.

Kanki fina dalgayı düşürüyor diyorlar :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #651 : 30 Mart 2022, 01:23:32 »
Kanki fina dalgayı düşürüyor diyorlar :)

Siz de sanırım böyle bir sorun oldu herhalde? Çünkü aklı selim birisi tüm ilaçları doktor kontrolünde kullanır. Kulaktan duyma bilgilerle hareket edenler ancak cahil insanlara has bir olaydır. Ben 4.5 yıldır finasterid kullanıyorum ve forum da açtığım ilk konu da deneyimlerimle alakalı insanlara tecrübelerimi de paylaştım. Ayrıca yan etki görüp kullananlar varsa da kendi tercihidir. Herkesin kendi aklı fikri var.

zarate_90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #652 : 30 Mart 2022, 02:17:56 »
Siz de sanırım böyle bir sorun oldu herhalde? Çünkü aklı selim birisi tüm ilaçları doktor kontrolünde kullanır. Kulaktan duyma bilgilerle hareket edenler ancak cahil insanlara has bir olaydır. Ben 4.5 yıldır finasterid kullanıyorum ve forum da açtığım ilk konu da deneyimlerimle alakalı insanlara tecrübelerimi de paylaştım. Ayrıca yan etki görüp kullananlar varsa da kendi tercihidir. Herkesin kendi aklı fikri var.

Yok kanki ben bu ürünü kullanmadım. Sadece kullanmak istediğim bir dönem olmuştu, yakın çevren manitalarla fink attığımı bildiğinden, bu ürün ile alakalı bu tarz dedikodu üflediler kulağımıza. Buraya tehit için girmiştim ama herhangibir net bilgiye rastlayamadım. Bi doktor zararlı diyor bi doktor faydalı. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı, biz de deneyenlerden çözeceğiz. DALGAYA gelirsekte enlemden boylandan mı bilmem ama bizim dalgaya düşen maniya başka erkeğe düşmüyor kankim. Ayıptır söylemesi KOSOVALYIM. twitterda serseribambam nickiyle hatrı sayılır manitaya sapladım. Saplıyorum da. Hadi eyw…Saçlarını tara sigortalı çalışma :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #653 : 30 Mart 2022, 02:49:11 »

Yok kanki ben bu ürünü kullanmadım. Sadece kullanmak istediğim bir dönem olmuştu, yakın çevren manitalarla fink attığımı bildiğinden, bu ürün ile alakalı bu tarz dedikodu üflediler kulağımıza. Buraya tehit için girmiştim ama herhangibir net bilgiye rastlayamadım. Bi doktor zararlı diyor bi doktor faydalı. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı, biz de deneyenlerden çözeceğiz. DALGAYA gelirsekte enlemden boylandan mı bilmem ama bizim dalgaya düşen maniya başka erkeğe düşmüyor kankim. Ayıptır söylemesi KOSOVALYIM. twitterda serseribambam nickiyle hatrı sayılır manitaya sapladım. Saplıyorum da. Hadi eyw…Saçlarını tara sigortalı çalışma :)

İşte boşuna yazmadım bu tarz bilgiler için akıl gerekir. Aklı olmayan ancak sağa sola sorarak bilgi edinmeye çalışır. Ya da gider kötü bir saç ekimi tecrübesi yaşadıktan sonra yana yakıla derdine çare aramaya çalışır. (Aptal) adamın derdi zordur yani. Boş konuşur, boş "adam"dır. Finasterid kullacaksanız sizde "aptal" olmayın gidin bir doktora danışın. Antiandrojenlerin düşük testosteron sorunu olmayan insanlarda problem yapmadığını o zaman anlarsınız. Bende bir problem yok çok şükür. Bilmiyorum artık yakın çevrenizde böyle problem yaşayan insanlar fazla sanırım size kolay gelsin :).

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #654 : 30 Mart 2022, 19:09:46 »
onizuka eikichi sizin için uygunsa şakakların açıklığını görebileceğimiz şekilde son halinin fotoğrafını atabilir misiniz ?

Bunlar ıslak saçlı fotoğraflar

Bu fark anlaşılması için kendi ekim olmayan bölgedeki saçlar

Bu da saçlar kurutulmuş saç

Bu da yazın kısa kullandığım dönemde olması lazım.

Hair'lı Olsun

• Hero Member
« Yanıtla #655 : 30 Mart 2022, 21:37:56 »
Harika gerçekten, ekimi güzel olana ne denir bilemedim ki, güle güle kullanın   : )
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #656 : 30 Mart 2022, 22:09:13 »
Harika gerçekten, ekimi güzel olana ne denir bilemedim ki, güle güle kullanın   : )

Teşekkür ederim herkes hayalindeki saçlara kavuşur umarım.

zarate_90

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #657 : 31 Mart 2022, 02:39:15 »
İşte boşuna yazmadım bu tarz bilgiler için akıl gerekir. Aklı olmayan ancak sağa sola sorarak bilgi edinmeye çalışır. Ya da gider kötü bir saç ekimi tecrübesi yaşadıktan sonra yana yakıla derdine çare aramaya çalışır. (Aptal) adamın derdi zordur yani. Boş konuşur, boş "adam"dır. Finasterid kullacaksanız sizde "aptal" olmayın gidin bir doktora danışın. Antiandrojenlerin düşük testosteron sorunu olmayan insanlarda problem yapmadığını o zaman anlarsınız. Bende bir problem yok çok şükür. Bilmiyorum artık yakın çevrenizde böyle problem yaşayan insanlar fazla sanırım size kolay gelsin :).

Kimse anasının karnında bu ilaçları öğrenmiyor akıl herkeste vardır aslında bilgi ile gelişir. Ahmet belli bi konuda bilgili olduğunu düşününce kendini akıllı sanıyordur ancak mehmet bildiği bir konuda ahmetin fikri bile yoktur. Akıl akıldan üstündür, saçımız da büyük aklımı da büyük. Dalgamız da… Hade dalgasına baksın herkes belki büyür ama zor :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #658 : 31 Mart 2022, 03:21:33 »
Kimse anasının karnında bu ilaçları öğrenmiyor akıl herkeste vardır aslında bilgi ile gelişir. Ahmet belli bi konuda bilgili olduğunu düşününce kendini akıllı sanıyordur ancak mehmet bildiği bir konuda ahmetin fikri bile yoktur. Akıl akıldan üstündür, saçımız da büyük aklımı da büyük. Dalgamız da… Hade dalgasına baksın herkes belki büyür ama zor :)
Kardeş sen ne değişik birisin ben seni çözemedim. Onizuka insan gibi anlatmış daha neyin tatavasını yapıyorsun hayırdır?

Ben sana şimdi lafı tam doksana takacak şeyler derdim de forumun kalitesi bozulur. Yoksa senin gibi tipleri çok ayıkladım ben.

İyi ki bi'dalgan var ha ne övündün ya.

İşte bazen bazı insanların gururlanacak bir şeyi yoktur. Gider garip şeylerle övünür. Anlamak zor.

Aferin kızıma. Alkış.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

BurakE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #659 : 31 Mart 2022, 10:24:37 »
Kardeş sen ne değişik birisin ben seni çözemedim. Onizuka insan gibi anlatmış daha neyin tatavasını yapıyorsun hayırdır?

Ben sana şimdi lafı tam doksana takacak şeyler derdim de forumun kalitesi bozulur. Yoksa senin gibi tipleri çok ayıkladım ben.

İyi ki bi'dalgan var ha ne övündün ya.

İşte bazen bazı insanların gururlanacak bir şeyi yoktur. Gider garip şeylerle övünür. Anlamak zor.

Aferin kızıma. Alkış.

Konunun manipüle edilecek tartışılacak hiç bir tarafı yok gayet güzel olmuş saçlar ve görüntü. Bazı insanlar gerçekten birilerinin iyi sonuçlar elde etmesini vs. çekemiyor. istiyor ki herkes kötü durumda olsun falan. o arkadaşın bir tane iyi yorumunu da görmedim kimse için.
  • Ekim Tarihi: 25/11/2021
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed / Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi GB Graft Booster Multi Plus, GB Graft Booster Hair Serum, Solgar Biotin 5000, Voonka Multi Collagen Powder, Amway Nutriway Daily

Facebook Twitter Instagram