Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79115 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #631 : 27 Mart 2022, 21:34:03 »
Gayet güzel görünüyor. Çok estetik.
Saçlarınız kalın ve hacimli.

Hocam sorum şu ki; Babanız, Dedeniz, Dayınız ve onun babası NW kaç acaba?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #632 : 27 Mart 2022, 21:42:48 »
Ey maşallah uzun hali yusuf yazıcı gibi olmuş.

heisenberg10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #633 : 27 Mart 2022, 21:51:42 »
Gayet güzel durumda saçlar. Doğal da duruyor. Sadece saçı kesen kişi anlar bence ekim olduğunu. Aynı zamanda ekim yaptırmıştık. 2. Yıl da ben de güncellme yapacağım. Senin için sevindim  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #634 : 27 Mart 2022, 22:08:27 »
Gayet güzel görünüyor. Çok estetik.
Saçlarınız kalın ve hacimli.

Hocam sorum şu ki; Babanız, Dedeniz, Dayınız ve onun babası NW kaç acaba?

Hepsi keller nw7 ama şu var benim yaşımda hepsinin hatrı sayılır saçları dökülmüştü. Ama benim dökülmem çok erken başlayıp 30 larda tekrar tetiklendi. Yani saydığınız o aile bireylerimin yine benden daha az saçı varmış finasterid kullanmadan önceki zamanlarımda. Finasterid zaten konularda da mevcut inanılmaz etkisi var bende. Babamın da tepeler 40lara kadar dayanmış. Bende diyorum 1 ekim daha yaptırsam ileri de bu kadar sık olmasa da saçlarım tepeler kalırsa orta hatta bir 4000 - 5000 greft daha atış hakkım var. Ön çizgi zaten okey ben orta hatta yoğunlaşıp artık ileri de tepem kel ama ön orta hatlı birisi olarak gezerim diye düşünüyorum. Zaten yaşım 34 oldu finasterid ile koruyabildiğim kadar koruyup artık yaşarsam da o yaşlarda 1 ekim ile daha yine bir şekilde kel olmadan kurtarırım diye düşünüyorum.

Bu arada iyi dilekleri olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Daha iyi saçlar sizin olsun :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #635 : 27 Mart 2022, 22:10:54 »
Ey maşallah uzun hali yusuf yazıcı gibi olmuş.

Zaten saçlarıma bir model vermek vardı aklımda geçen gün yanları kestirirken Yusuf'un saçını düşünerek ondan feyz aldım diyebilirim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #636 : 28 Mart 2022, 00:53:28 »
Hay maşallah çok güzel. Ben nw7 olacağınız bahsettiğiniz senaryoyu şahsen yaşayacağınızı düşünmüyorum. Bence 55 60'lar gibi açılır tepe sizde. Çok bilgim olmasa da saç sorunu yaşamayacaksınız gibi bir düşüncem var. Dediğiniz gibi en kötü 4000 5000 greft bir ekim ile yine tepe dahil çok kellik olmayacaktır. Tabi bu düşünceler bir yandan da temennimdir :)
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #637 : 28 Mart 2022, 00:55:27 »
Harika olmuş yav maşallah saçların tarzıda harika olmuş valla çok beğendim:))
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #638 : 28 Mart 2022, 04:19:12 »
Hay maşallah çok güzel. Ben nw7 olacağınız bahsettiğiniz senaryoyu şahsen yaşayacağınızı düşünmüyorum. Bence 55 60'lar gibi açılır tepe sizde. Çok bilgim olmasa da saç sorunu yaşamayacaksınız gibi bir düşüncem var. Dediğiniz gibi en kötü 4000 5000 greft bir ekim ile yine tepe dahil çok kellik olmayacaktır. Tabi bu düşünceler bir yandan da temennimdir :)

Yok yok finasterid kullanmasam dökülürdü saçlar. Zaten kullanmadığım dönemlerde saçların gerilemesine bakabilirsiniz forumda ilk açtığım konu da 10. sayfasında fotoğraflar mevcut. Ben geri döndürdüm saçlarımın orta hattının bir kısmını. Halen minyatürleşen saçlarımda var, elime geliyor bazen. O yüzden farklı alternatif tedavileri de ayrıca araştırıyorum. Şuan hedefim 40'a kadar saçlarımın gerilemesini durdurmak. Totalde 10 - 11 sene korumuş olacağım saçlarımı. Sonra seyreklik olursa bir ekim daha yaptırabilirim. Beklentim de minimal düzeyde ekim yaptırmak. Potansiyel donörde 6500 - 7000 kapasite var. Kafam rahat o yüzden :).

Harika olmuş yav maşallah saçların tarzıda harika olmuş valla çok beğendim:))

Teşekkür ederim. Geçen sene attığım fotoğrafı deniyorum işte Başkan. Aslında komple toplanıyor o taçı yürüyüş yapmıştım dışarı da sahilde rüzgar falan gelir diye takmıştım kalmış öyle :). Herhalde 0 numara yaptıktan sonra 9 aydır kestirmedim saçları. Bir hafif yanlar ve ensenin sonunu kestirdim sadece. Böyle toplamayı düşünüyorum artık benimde içime sindi ;D ;D ;D

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #639 : 28 Mart 2022, 08:23:00 »
abi cok guzel olmus saclarin hosgeldin uzun saclilar derneginexd

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #640 : 28 Mart 2022, 12:22:36 »
Çok güzel olmuş; güzel günlerde tarayın
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #641 : 28 Mart 2022, 13:24:14 »
Yok yok finasterid kullanmasam dökülürdü saçlar. Zaten kullanmadığım dönemlerde saçların gerilemesine bakabilirsiniz forumda ilk açtığım konu da 10. sayfasında fotoğraflar mevcut. Ben geri döndürdüm saçlarımın orta hattının bir kısmını. Halen minyatürleşen saçlarımda var, elime geliyor bazen. O yüzden farklı alternatif tedavileri de ayrıca araştırıyorum. Şuan hedefim 40'a kadar saçlarımın gerilemesini durdurmak. Totalde 10 - 11 sene korumuş olacağım saçlarımı. Sonra seyreklik olursa bir ekim daha yaptırabilirim. Beklentim de minimal düzeyde ekim yaptırmak. Potansiyel donörde 6500 - 7000 kapasite var. Kafam rahat o yüzden :).

Şu kök hücreyi takibe aldım bence hocam. Ekim sürecini atlatalım 30'lu yaşlarda 2 yılda bir düşünüyorum yaptırmayı.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #642 : 28 Mart 2022, 17:40:48 »
abi cok guzel olmus saclarin hosgeldin uzun saclilar derneginexd

Sağol Murti aldın yani kulübe beni de :).

Şu kök hücreyi takibe aldım bence hocam. Ekim sürecini atlatalım 30'lu yaşlarda 2 yılda bir düşünüyorum yaptırmayı.

O tedaviyi ben 4 yıldır takipteyim de söylenenlerin aksine ben çok yeterli bir destek olduğunu düşünmüyorum. Yine referans Hintell Başkan insan acaba diye düşünmüyor değil :). Fiyatları yapılan işleme göre çok pahalı. Tek seferde yapılarak uzun yıllar saçları korumakta mümkün gibi gözükmüyor. Sürekli doku aldırmakta bilemiyorum onun yerine dutasterid takviyeli mezoterapiler daha mantıklı gözüküyor. Ama umarım alternatif bir destek verebiliriz minoxil mantığında çalışan ama damar büzüşmesine yol açmadan saçları besleyen bir tedavi. Yoksa antiandrojensiz dökülmeyi frenlemek çok zor gibi.

--------

İyi dilekleri olan arkadaşlara teşekkürler.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #643 : 28 Mart 2022, 18:05:39 »
Sağol Murti aldın yani kulübe beni de :).

O tedaviyi ben 4 yıldır takipteyim de söylenenlerin aksine ben çok yeterli bir destek olduğunu düşünmüyorum. Yine referans Hintell Başkan insan acaba diye düşünmüyor değil :). Fiyatları yapılan işleme göre çok pahalı. Tek seferde yapılarak uzun yıllar saçları korumakta mümkün gibi gözükmüyor. Sürekli doku aldırmakta bilemiyorum onun yerine dutasterid takviyeli mezoterapiler daha mantıklı gözüküyor. Ama umarım alternatif bir destek verebiliriz minoxil mantığında çalışan ama damar büzüşmesine yol açmadan saçları besleyen bir tedavi. Yoksa antiandrojensiz dökülmeyi frenlemek çok zor gibi.

--------

İyi dilekleri olan arkadaşlara teşekkürler.

Zaten en efsunlu tarafı 1.5 2 yıl koruma vaadi. Eğer dedikleri gibiyse bence güzel ama bende pek sanmıyorum. Eğer bir aksiyona girerseniz deneyimlerinizi paylaşırsınız hocam zaten siz bizlerde faydalanırız.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #644 : 28 Mart 2022, 19:02:23 »
Ben zaten fayda gördüğüm her uygulamamı buraya paylaşıyorum. Ama bence sizin merak ettiğiniz tedavinin cevabını Hintell Başkan verir. Bahsettiğim tedavileri de forum da uygulayan arkadaşlarımız var ama daha iyi ki yaptırdım diyeni görmedim. Bakalım bende gözlemlemeye devam ediyorum.

Facebook Twitter Instagram