Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79437 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #510 : 29 Mart 2021, 00:59:08 »
Teşekkürler. Bakalım bekliyorum bende. Elimden geleni de yapıyorum saçlarım için. Artık gerisi birazda şans :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #511 : 29 Mart 2021, 11:54:27 »
Gayet güzel olmuş, şekil verdinmi tamam o iş 🧿
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Serkan Yurdagecer

• Full Member
« Yanıtla #512 : 17 Nisan 2021, 22:30:38 »
Ekiminizi baştan sona okudum emeğinize sağlık teşekkürler gerçekten. Ben beğendim ama umarım sizin içinize sinen istediğiniz bir elim olmuş olur süreç bitince.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #513 : 18 Nisan 2021, 00:43:04 »
Güzel sonuç hatta tam nihai sonuç sayılmaz ,asmed ekimleri genelde çıkışlar biraz geç reaksiyon veriyor tahminen 9 ve 10 aylarda nihai sonuç gelir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #514 : 18 Nisan 2021, 16:57:52 »
Teşekkürler arkadaşlar. 1 ay kadar süre kirkland deneyeceğim ön bölüme, ayrıca finasterid ve biotin almaya da devam ediyorum. Şuan haliyle ince saçlar kalınlaştı görüntü daha güzel bir hal aldı. Tahminen de bu hafta bırakacağım kirklandı bakalım 1 ay sonra güncelleme yaptığımda nasıl bir görüntü oluşacak hep beraber göreceğiz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #515 : 18 Nisan 2021, 17:47:39 »
 azaltarak bırak bence direk bırakma sade ekim saçının olduğu yerlerde birdende bırakılır ama azaltarak bırakmak daha iyi olabilir.kırkland bir ara bende kullanmıştım memnundum çok ucuzdu maşallah onunda fiyatı iyi uçmuş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #516 : 18 Nisan 2021, 18:10:54 »
azaltarak bırak bence direk bırakma sade ekim saçının olduğu yerlerde birdende bırakılır ama azaltarak bırakmak daha iyi olabilir.kırkland bir ara bende kullanmıştım memnundum çok ucuzdu maşallah onunda fiyatı iyi uçmuş.

Ekim bölgesine uyguluyorum zaten. Diğer bölgeler için ihtiyacım yok. Daha doğrusu döngü olayı olmasa zaten kullanırdım bu ürünü ben ama elimde daha önceden minoxil forte ile minoxil kirkland farklarını araştırmak için aldığım ürün vardı, bende hem merakımı gidermek hem de etki alanını görmek için ekim bölgesine uyguladım. Merak edenler olursa ön bölüme değil normal de tepe bölgesi için uygulamayı düşünüyordum. O zamanlar da ekim yaptırmak aklımda yoktu. Spontane gelişti ekim olayı benim için.

Zobizeretta

• Full Member
« Yanıtla #517 : 18 Nisan 2021, 18:13:18 »
Abi saçların maşlah harika olmuş tabi kişi beklentisi diye bir durumda var hayırlısı.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2021, 21:32:16 Gönderen: Zobizeretta »

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #518 : 19 Nisan 2021, 02:07:56 »
Abi saçların maşlah harika olmuş tabi kişi beklentisi diye bir durumda var hayırlısı.

Teşekkürler :).

Burakk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #519 : 24 Nisan 2021, 15:01:08 »
Ekiminden bu zamana kadar olan sürecinin çoğunu inceledim hersey harika başladı ortalarda biraz can sıkmaya sonra toplarlanmaya başladı uzman veya bilgin değilim ama 12 ayın sonunda çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #520 : 25 Nisan 2021, 02:35:46 »
Ekiminden bu zamana kadar olan sürecinin çoğunu inceledim hersey harika başladı ortalarda biraz can sıkmaya sonra toplarlanmaya başladı uzman veya bilgin değilim ama 12 ayın sonunda çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler benim de beklentim yıl sonunda sonucun daha iyi olması yönünde.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #521 : 25 Nisan 2021, 15:27:54 »
Cok sevindim adina dostum, ben begendim. Umarim sen de tatmis olursun yakinda. Benim deneyimime gore saclarin formu artiyor ilk yildan sonra bile. Daha iyiye gidecektir - ki bu sekilde bile bence super.

Senin bu konu baya aydinlatici oldu bu arada herkes icin, her seyi paylasmissin cok sagol.

Mentolluchesterr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #522 : 25 Nisan 2021, 19:00:51 »
Hocam ekimden sonra minoxil kullandınız mi

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #523 : 25 Nisan 2021, 22:13:27 »
Cok sevindim adina dostum, ben begendim. Umarim sen de tatmis olursun yakinda. Benim deneyimime gore saclarin formu artiyor ilk yildan sonra bile. Daha iyiye gidecektir - ki bu sekilde bile bence super.

Senin bu konu baya aydinlatici oldu bu arada herkes icin, her seyi paylasmissin cok sagol.

Bakalım ben en çok dışarı da olan görüntüsüne takılıyorum saçlarımın ve şu aralar gerçekten toparlanmaya başladı. Yine de her halükar da 1 sene sonunda Asmed'e gidip saçlarımın durumunu öğrenmek istiyorum. Zaten kafamda 2. bir ekim var orta bölüm için onunla da ilgili bir planlama konuşmak istiyorum açıkcası Koray Hoca ile. Ben bu konu da biraz şanslıyım ailemin evine çok yakın Asmed :). Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Hocam ekimden sonra minoxil kullandınız mi

Ekimden hemen sonra kullanmadım. Sadece corona geçirip finasterid kullanamadığım için elimde daha önceden aldığım tepe bölgesi için deneme yapmak istediğim bir minoxil vardı ve bende duruyorken boş 7. ay sonunda ekim bölgesine denedim. Minoxili kullanırken de yanında finasterid ve biotin takviyesi de aldım. Yani konuyu takip etmemişsseniz saçlarımın gelişiminde minoxil etkisi yok. Yanlış bir anlaşılma olmasın. Finasterid ile bu verimi ben 3 yıldır alıyorum zaten.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #524 : 04 Mayıs 2021, 00:29:50 »
Hayırlı olsun ben çok beğendim sizin saçınızın yarısı bende olsaydı razıydım 😅😅 |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

Facebook Twitter Instagram