Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79430 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #496 : 27 Mart 2021, 09:52:45 »
Bu fotoğaflar forumda ders alınacak nitelikte . Gerçekten arkadaş istese bu ekimi forumun enleri arasına sokabilecek şekilde paylaşırdı . Teşekkür ederim fotolar için .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #497 : 27 Mart 2021, 11:12:07 »
Bu fotoğaflar forumda ders alınacak nitelikte . Gerçekten arkadaş istese bu ekimi forumun enleri arasına sokabilecek şekilde paylaşırdı . Teşekkür ederim fotolar için .

Bence alakası yok ışık altında saçları açıp çekersen her saç seyrek olur ekim saçı. eğer normal tararsan güzel durur başarılı bir ekim.

Saçı kötü göstermek istersen en iyi saç ekimini bile gösterebilirsin.

Bence arkadaşımızın saçı gayet iyi ekimle birlikte ilaçları kesmiş onlarda bir zayıflık yaratabilir kendi saçlarında tekrar kullanmaya başlamış iyi yapmış. beklentisi yüksek haklıda başarılı bir sonuç alsada Asmed Hastasının beklentisini önemser. Umarım her şey istediği şekilde son bulur.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #498 : 27 Mart 2021, 12:50:38 »
Dostlar ben konuya her türlü açıdan fotoğraflar ekledim zaten. Kimse günlük hayatta tepeden saçlarımın nasıl gözüktüğünü zaten göremez. Ayrıca ben zaten kel olan birisi değildim, hatta saç ektirmeden de saçlarımı rahatlıkla kamufle ederek kullanabiliyordum. Benim bu ekimimim beklentisi tamamen estetik yönden olması. Ön çizgi, alım ve planlama zaten beklentilerimi tamamen karşılıyor. Açık konuşayım böyle bir beklentiyi Türkiye'de başka bir merkezin bana sağlayacağını da düşünmüyorum. Yani ben seçimimi Asmed'den kullandığım için halen memnunum. İçimde keşke dediğim bir pişmanlık yok. Şimdi alan dar ve ekilen greft sayısı 3305 greft gibi yüksek bir rakam olunca tabi beklenti çok fazla sık bir saçın olması yönünde olmalı. Ben çok fazla ekim konusunu takip ettiğim için bir sonucun nasıl olup ya da olmaması gerektiğini kestirebiliyorum zaten. Yani bilinçsiz birisi değilim ışık altında seyrek gözüküp ya da ters ışıkta nasıl gözüktüğü yönünde gibi. Zaten bu konu da atılan yorumlara bakıldığında, insanların saç ekiminde farklı beklentiler ile yaklaştığı net olarak anlaşılıyor. Ekim tamamen açık alana yapıldığı için, boşlukların olması zaten beklediğim bir durumdu ancak tararken daha az sırıtıcağını düşünüyordum açıkcası. Şuan 1 senenin dolmasını bekliyorum. Bakalım ne kadar gelişecek saçlarım görelim. Tedaviye de yeniden başladım zaten. Tahmini olarak Temmuz'a kadar da devam ederim diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #499 : 27 Mart 2021, 18:15:58 »

Buyurun yürüyüş yaptıktan sonra eve gelince çektim fotoğrafları. Hem de ışık alan bir alanda hem de gündüz ışık altında oda da çektim. Artık bu fotoğrafları da 8. ay olarak kabul edin, konuyu Mayıs'ta güncellerim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #500 : 27 Mart 2021, 19:23:21 »
 tabiki daha beklentin hakkın bu sonuc için o sayı bu kadarcık alana ekilmedi.surec daha devam eder seni eken yerde diyor 12 ayda memnun olmayıp 15 ayda olan var diye.tabi onlar genelde geniş alanda memnun edici sonuc için 3 tık daha lazım.zamanla bekliyoruz.olan saç ilaçla korunsunda oda en az bu kadar onemli tabi dokulmen yavas geliyordu ama tepeyi koruman lazım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #501 : 27 Mart 2021, 19:28:59 »
Süper olmuş . Diyecek söz yok . Güle güle tarayin .
Asmed zaten işin en iyisi . Kafamı direkt teslim edebilirim o derece . Takviye olarak ne kullanıyorsunuz peki

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #502 : 27 Mart 2021, 19:46:58 »
tabiki daha beklentin hakkın bu sonuc için o sayı bu kadarcık alana ekilmedi.surec daha devam eder seni eken yerde diyor 12 ayda memnun olmayıp 15 ayda olan var diye.tabi onlar genelde geniş alanda memnun edici sonuc için 3 tık daha lazım.zamanla bekliyoruz.olan saç ilaçla korunsunda oda en az bu kadar onemli tabi dokulmen yavas geliyordu ama tepeyi koruman lazım

Tepe yıllardır öyle baya uzun yıllardır incelme var ama finasteriden sonra bir daha gerilemedi. İncelmeler var saçımın genelinde zaten ama agresif değil.

Süper olmuş . Diyecek söz yok . Güle güle tarayin .
Asmed zaten işin en iyisi . Kafamı direkt teslim edebilirim o derece . Takviye olarak ne kullanıyorsunuz peki

Proscar 4/1 günlük 1 hafta oldu başlayalı ve biotin. Son 1 haftadır ön bölüme de kirkland minoxil denedim ama sevmedim bırakacağım.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #503 : 27 Mart 2021, 19:51:13 »
Harika görünüyor ön çizgi bir tık daha gelişse çok daha iyi olacak.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #504 : 28 Mart 2021, 13:02:51 »
Ekim bence Çok tamamlayıcı bir Ekim süreci olarak gelişme göstermiş, hayırlı olsun, Güle Güle Tara saçlarını hocam.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

KonyaliMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #505 : 28 Mart 2021, 16:59:01 »
Selam aleykum kardesim,

Ben de ayni sakak ekimi yaptim senin gibi 6,5 ay once. Bu aydan sonra daha ne kadar gelisir sacik acaba? Yardimci olabilirmisin guzel kardesim.. moral bozuklugundan yemek yiyemiyor uyuyamiyorum vallahi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #506 : 28 Mart 2021, 20:07:55 »
Selam aleykum kardesim,

Ben de ayni sakak ekimi yaptim senin gibi 6,5 ay once. Bu aydan sonra daha ne kadar gelisir sacik acaba? Yardimci olabilirmisin guzel kardesim.. moral bozuklugundan yemek yiyemiyor uyuyamiyorum vallahi

Güzel görünüyor maşallah oni umarım daha artar istediğin seviyelere gelin form alınca.

Sen kime ektirdin konyalı? Daha gelişir saçların
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #507 : 28 Mart 2021, 20:11:34 »
 konyalı 15 aya kadar gelişir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #508 : 29 Mart 2021, 00:37:47 »
Selam aleykum kardesim,

Yani forumdaki konulardan okuduğum kadarıyla çıkışlar varsa ve saçlar inceyse form alması 1 yıla kadar sürebiliyor. Ancak yeni saç çıkışları maksimum 7. aydan sonra görmek pek rastlanılan bir durum değil maalesef. Benim de 1 yılım henüz dolmadığı için bu konu da size bilgi verebilecek düzeyde bir referans olamam.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #509 : 29 Mart 2021, 00:50:15 »
Hocam mevcut durumdaki saçlar çok yakışmış. Ön çizginin arkasında ufak açıklıklar umarım saçlar form kazandıkça kapanır.

Facebook Twitter Instagram