Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79456 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #421 : 21 Ocak 2021, 20:51:22 »
Saçların gelişme aşamasındayken kesmeseydin ilacı daha iyi olurdu ama süreç çok güzel maşallah

Başkan corona oldum orada da yüksek dozajlı ilaç kullandım. Yoksa benimde o dönemde ilacı kesmek gibi bir düşünsem yoktu. Mecbur kaldım biraz bırakmaya artık geçti zaten. Şimdi de kilo verme de hızımı keser diye 1 ay daha kullanmayacağım. Sonrasında bakacağım artık. Dökülme de yok bu ara saçlarımda gözüküyor zaten fotoğraflarda halen canlı.

fırça gibi.seyrek yerlerinde zamana ihtiyacı var hemen 1 2 ayda biticek iş değil en azından sene sonunu bekle bu saç geliştikçe gelişir.ekim dısı kendi saçında maşallah

Bakalım hocam ben sabırsız bir insan değilim zaten çoğu zaman saçlarımı bile incelemiyorum. Bir tek taradığımda ve sizlere fotoğraf atmak için çektiğim zamanlar inceliyorum. Zaman içinde gelişirse zaten sorun yok benim açımdan ama göze batan bazı gelişmesi gereken noktalar var. İşte 1 ay gibi bir zaman sonra bakacağım durumuna. Şimdilik beklemedeğim bende...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #422 : 21 Ocak 2021, 22:08:59 »
 tabiki 1 ay sonra bugune göre gelişir ama sahsi görüşüm ekime not vermek için 1 ay sonrada erken.gelişmesi gereken noktalar zamanla gelişcektir.bu ekim sonunda sınıfı gecer
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #423 : 21 Ocak 2021, 22:18:47 »
saçlar 10 numara olmuş maşallah kardeşim  |-nazarboncugu-|

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #424 : 26 Ocak 2021, 18:04:28 »
Sonuc cok basarili oni, gule gule tara.
Ben corona iken bile finasi birakmadim valla:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #425 : 26 Ocak 2021, 20:33:35 »
Ben halen çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama gelişeceğini de düşünüyorum. Muhtemelen sizlere iyi görünmesinin nedeni açık olan şakak bölgesinin kapanmasından kaynaklı olmasından ama ön çizgiyi aşağıya aldırdığım için o bölgelerinde kapanması ve şakakların mutlaka gelişmesi gerekiyor. Koray Hoca videolarında sabretmesi gerekiyor dediği kesimdenim bende. Bir 6 ayımız daha var önümüzde ve ben hep buradayım yani değerlendirmek için daha çok zamanımız var :). Finasteridi ben zaten ekim zamanı en doğru şekilde kullandım. Ekimden 2 ay önce başladım ve ekim sonrasında 4 ay kullandım. Şuan devam etsem en fazla mevcut saçlarımı ve çıkan saçları kalınlaştıracaktı. 3 yıldır kullandığım için nasıl etki edeceğini kestirebiliyorum saçlarıma ama bir süre sonra tekrar kullanırım herhalde. Şuan tek beklentim seyrek olan bölümlerde çıkış olması ve kapanması. Çünkü orta hatta bu 3 yıl içerisinde bir sıklaştırma ekimi daha yaptıracağım büyük bir ihtimalle o yüzden bu ekimin beklentilerimi karşımalası gerekir. Şubat başında net fotoğraflar ekleyeceğim. 6. ayımında tamamlanmasını bekliyorum :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #426 : 26 Ocak 2021, 22:28:01 »
 ektirdiğin yerde kafamdakiler solemiş sana.şu ana kadar güzel.tabi uzun surec.soyle bu iş  yuzde 40 çıkış oldu diyelim ustune bir yüzde 10 çıkış yüde 50 oluyor bir yüzde 10 çıkış yüzde 60 oluyor bir yüzde 10 çıkış yüzde 70 gibi olmuyor yüzde 90 100 gibi oluyor ondan sonra bir yüzde 30luk daha saç gelişiyor arada kırılma noktası oluyor .gidisat güzel.istenilen sonuc zaten uzun vadenin işi 2 ay sonra  daha saç tamamlanmayabilir bundan biraz daha fazla çıkış olabilir yada istenilen çıkış olabilir ama sonuc olarak sure sonunda bu ekim çıkar sabır işi bu iş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #427 : 26 Ocak 2021, 23:07:42 »
Bakalım hocam bekliyorum bende. Bu ay sonunda Asmed'e attığım fotoğrafları foruma da atacağım. Daha detaylı yorumlarız.

Orhan Köken

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #428 : 27 Ocak 2021, 00:43:00 »
Masallah bende ayni bu sekilde bir ekim istiyorum bu surede bile cok iyi... hayirli olsun. Ekim.bence belli.bile olmuyor.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #429 : 27 Ocak 2021, 01:24:58 »

Hatırlatma: Ekim öncesi üstten bu şekilde gözüküyordu. Ben saçlarımı ektirirken şekil verecek saç istediğim için ekim yaptırdım. Şu aşamada bu mümkün değil. Zaten ben açık olan o bölgeleri saçlarımı uzun tutarak rahatlıkla kamufle edebiliyordum :). Şimdi yine aynı şekilde kendi saçlarımı kullanıyorum.

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #430 : 10 Şubat 2021, 05:01:00 »
bakalim abi bence suan gayet iyi gozukuyor gelecek aylar dahada iyi olacak inaniyorum ben

jeopardy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #431 : 10 Şubat 2021, 14:49:30 »

Hatırlatma: Ekim öncesi üstten bu şekilde gözüküyordu. Ben saçlarımı ektirirken şekil verecek saç istediğim için ekim yaptırdım. Şu aşamada bu mümkün değil. Zaten ben açık olan o bölgeleri saçlarımı uzun tutarak rahatlıkla kamufle edebiliyordum :). Şimdi yine aynı şekilde kendi saçlarımı kullanıyorum.

Hocam şekil vermek mümkün değil derken ön hattın sıklığı,çizgin ile ilgili mi problemin var yoksa saçların şekil almaması kaynaklı mı?
Tarih: 05.02.2021
Ekim Merkezi: Asmed
Konu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19857.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #432 : 10 Şubat 2021, 18:48:01 »
Saçlarımı kestirdim bugün bende net görmek için, yakın zamanda 7. ay dolacak merkeze ve foruma fotoğrafları ekleyeceğim.

jeopardy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #433 : 25 Şubat 2021, 19:46:34 »
Hocam 7.ay güncellemeni bekliyoruz :)
Tarih: 05.02.2021
Ekim Merkezi: Asmed
Konu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19857.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #434 : 25 Şubat 2021, 21:40:59 »
Ekleyeceğim bu hafta fotoğrafları. Zaten artık güncel tedavilerime de bu konu üzerinden devam ederim diye düşünüyorum. Şuan çekip eklesem oda ışığında olacak yani aynı pozlar hep daha düzgün fotoğraf çekmeyi düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram