Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020  (Okunma sayısı 79533 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 3305 GREFT 25/07/2020
« Yanıtla #345 : 12 Aralık 2020, 18:03:22 »
Bu arada konuya farklı açılardan saçlarımın eski hallerini de ekleyeyim. Fikir vermek açısından bilgilendirici olsun.

2015 yılı toppikli saç

2016 yılı şuan ki saç modelimin daha uzun hali saçlar toppikli o dönem

2016 yılı toppik yokken

2017 yılı finasteridin ilk dönemleri

Toppik kullanımını çok aktif kullanmıyordum ama dönem dönem saçlarım iyi görünsün diye kısa süreli kullanmıştım. Daha sonra kat kesimle kapatmaya başlamıştım. En son finasterid ile o sorunumu ortadan kaldırmıştım. Saçların cansızlığını da görüyorsunuz. Daha sonra 2017 başları ve ortalarında ciddi bir seyrelme olmuştu o dönemin fotoğrafları bu konunun başında eklediğim linkteki konu da zaten olduğu için eklemiyorum. Şuan 33 yaşımda böyle bir görüntüye kavuştum. 5 yıl önce ben bu yıllarda artık kel kalırım diye düşünüyordum. Gerçekten inanılmaz :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Sekogok

• Full Member
« Yanıtla #346 : 12 Aralık 2020, 19:04:07 »
Son attığın saç ekimi sürecinde saçların çok güzel gelişim göstermiş ileri ki zamanlar da çok başarılı bir sonuç olacak belli umarım olur Hala finas kullanıyormusun?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #347 : 12 Aralık 2020, 21:10:17 »
Corona geçirdiğim için bıraktım Kasım ayında. Zaten Mayıs'ta başlamıştım 6 ay kadar kullandım. Genelde de en fazla 6 ay kullanıyorum finasteridi hiç 1 yıla kadar aralıksız kullanmamıştım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #348 : 12 Aralık 2020, 22:00:29 »
 ekimin yanı sıra saçlardaki genel ufalmayı cozduğunden bu basarı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
« Yanıtla #349 : 12 Aralık 2020, 23:03:57 »
İyi araştırma . Ekim öncesi hazırlık . Saçını ve vücudunu tanıma . Doğru ekim merkezi ve süreç bitmemesine  rağmen mükemmel sonuç . Ömür boyu kullanın inşallah :)
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #350 : 12 Aralık 2020, 23:16:04 »

Dile kolay 3 yılın emeği var bu fotoğraflarda. Ailesinde tüm erkeklerin saçlarının nw 6 - nw 7 dökülme yapısına sahip ve 30'lu yaşlarında erkekleri kel kalan aileden gelen biri olarak şuan bu aşamada ben bile şaşırıyorum saçlarımın durumuna. Aynı açıdan 2 fotoğraf. Birisi 2017 yılı, diğerini şimdi çektim. İkisi de flaşlı ve aynı yerde çekildi.

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #351 : 12 Aralık 2020, 23:35:46 »
Maşallah güle güle tarayın inşallah çok güzel süreç  |-nazarboncugu-| :)

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
« Yanıtla #352 : 13 Aralık 2020, 03:58:10 »
Finansterid dışında ne yaptınız hocam bu 3 yıllık süreçte kısaca yazabilir misiniz ? Ekim harici sağlamlaştırma adına . Ekimi yaptık sürecin balındayım iyi gidiyor ama halihazırdaki saçları korumak için hangi takviyeleri kullandınız.
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #353 : 13 Aralık 2020, 08:58:07 »
 bende diyecektim 2017 yazdığını gormesem bak ilk resimde kurtar beni diye bağıran saçlar var diyecektim eskiymiş zaten.sabah sabah daha uyanamadık:)genetiğin çok agresif olsa ilaç iş yapmazdı maşallah tüm saç canlanmış.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kefal

• Full Member
« Yanıtla #354 : 13 Aralık 2020, 09:47:58 »
2015 yilindaki resmine gore cok iyi dondurmussun saclarini geriye finastrdinde en iyi etki gosterdigi o yuzdelik dilimdesin sanirim. finastridi 6 ay kullanip birakman sikinti yaratabilir dalgalanma yapacagi icin. ben 10 yildir kullaniyorum, 11 yil olucak yada oldu belkide. sac koklerin kaliteli oldugundan surecinde hizli gitmis dahada siklasip yogunlasacak, ekimin simdiden basarili. ama bu saclarda asil basari senle kullandigin tedavinin. 2. basari koray hocanin sen tedavi etmeseydin hem aciklik farkli bir norwood seviyesinde olucakti hemde donor bolge durumu ve saclarin kalitesi degisecekti. kisacasi gene koray hoca bile ekse farkli bir ekim konusuyor olucaktik.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #355 : 13 Aralık 2020, 15:13:50 »
Teşekkürler arkadaşlar. Antiandrojenler gerçekten korkunç bir şekilde etki edip bu kadar az yan etki görmemde bir o kadar şans sanırım. Erken şaç dökülmesi yaşayan biri olarak ve istediğim gibi saçlarımı hiç bir zaman şekil vermemiş birisi olarak bu kadar da şans olsun diyorum artık :). Ekim yaparkende saç köklerim sağlıklı ve güzel olduğundan bahsetmişlerdi. Ben ilk finasteridi ciddi olarak araştırmaya 3 yıl önceki gönderdiğim online konsültasyon sayesinde başlamıştım zaten. Daha sonra da Hintell Başkana danışmıştım öyle devam etti. Yine bir nebze saçlarımın gelişmesinde Koray Hocanında farkında olmadan parmağı var :).

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #356 : 15 Aralık 2020, 00:20:38 »
Maşallah saçları kurtarmışsınız çok iyi görünüyor  |-nazarboncugu-|

kiokbs

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #357 : 15 Aralık 2020, 11:33:12 »
cok fazla minyatiruze olmus sac var, koruyabilmis olman gercekten cok iyi abi.
Kaan Pekiner, 2012 greft, 18.08.2020 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15656.0

Diyetim;
-fn
-bir avuç kabak cekirdegi
-1 dis sarimsak
-0 seker kullanimi
-1 bardak peynir alti suyu

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #358 : 15 Aralık 2020, 18:29:10 »
Yorum yapan arkadaşlar için teşekkürler.

------------------------------------------------------

Arkadaşlar son zamanlarda saçlarımı nasıl koruduğum ile alakalı bir çok mesaj ve konuma da yazan oluyor. Normalde farklı bilgiler almak için yazanlara elimden geldiğinde destek olmaya çalışıyorum ve çalışacağımda. Ama 3 yıllık güncellediğim kendi saçlarımla ilgili konu var. Zaten zorluk olmasın diye bu konunun ilk postuna da kırmızı olarak konu linkini bıraktım. Tıklayınca o konuya da ulaşabiliyorsunuz. Forum kullanmasını bilmeyenleri tenzih ediyorum (öğrenmeleri de gerek) ama lütfen bu kadar da hazır bilgiye ulaşmaya çalışmayın. Zaten bu forum da saç ile alakalı yeterli tüm bilgiler var. Tedavi ile ilgili konumu 3 yıl güncellememin sebebi de zaten forum üyelerinin saçlarımdaki gelişimi görmesi içindi. Yoksa ben zaten saçlarımla ilgili ihtiyacım olanı gördüğünüz gibi sağladım. Bu nedenle hazır bilgiden ziyade lütfen biraz üşenmeyip araştırın. Çünkü referans aldığınız kişilerde doğru yapmıyor olabilir. Unutmayın bazı koşullarda tek bir doğru yoktur. Birden fazla doğruların içerisinde bir kişiyi referans almak yerine kendi doğrunuzu oluşturmak, kendinize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır. Çünkü referans almaya çalıştığınız kişinin doğrusu sizin için belki de doğru olmayabilir. Ben halen yapmış olduğum tedavinin doğruluğunu kendimce sorguluyorum. Kendim için sorguladığım bu durumu başkasına önerecek karakterde bir yapıya sahip değilim. Özellikle genç arkadaşlar için daha dikkatli olmaya çalışıyorum. Bu nedenle lütfen sizde biraz anlayış gösterip araştırma yaparak başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden kendiniz öğrenin. Çok zor değil zaten burada tüm bilgiler mevcut birazcık çaba göstereceksiniz.

sensin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #359 : 15 Aralık 2020, 20:33:22 »
foruma denk gelmesem clınıc expert de ekim yaptıracaktım Koray Erdoğan ekimlerinden bile daha başarılı olduklarını iddia ediyorlar şu an bakınca gülüyorum duyduklarıma hayırlı olmasını dilerim. Bence imkan varsa fiyatına değer bir ekim umarım çok güzel olur

Facebook Twitter Instagram