Gönderen Konu: 30 haziran 2850 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 12639 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 30 haziran 2850 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #15 : 29 Kasım 2015, 14:36:41 »
Son bir ayda baya farketmiş görünüyor..

Hocam orta ve tepe bölgesini de gösterecek şekilde gün ışığında ve flashlı olarak fotoğraf yükleyebilir misiniz? Uzaktan, ışıksız ve sadece ön kısmı alan fotoğraflar çok yanıltıcı oluyor, gelişmeleri tam görebilmemiz adına yüklerseniz memnun oluruz.

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 29 Kasım 2015, 15:28:45 »
evet hcm dediğiniz gibi açı,ışık vs çok etkiliyo...birazdan flashlı foto da ekleyeceğim..
ekimim orta kısma kadar olmuştu vartexe ekim yapılmadı...
ayrıca 1800 tl ödedim ekimim için...
şu an itibariyle baktığımda memnun olduğumu söyleyebilirim.berberim  de geçen ayla bu ay arasında oldukça fark olduğunu söyledi ve oldukça şaşırdı.

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Kasım 2015, 15:31:13 »
..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 29 Kasım 2015, 16:24:49 »
Hocam gayet güzel duruyor, flashlı fotonun etkisiyle diplerdeki çıkmakta olan saçlarda belli oluyor, daha bu saçların üzerine yeni çıkışlar olacak..

7. ayın sonunda çok daha iyi olacağa benziyor..

Ekimi nereden yaptırdınız? Fiyat-performans olarak çok iyi bence.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Kasım 2015, 16:43:03 »
ekimim konyada oldu...daha önce konyada ekim yaptıran bi arkadaşım vardı.o zamanlar ekim vs düşünmediğim için pek dikkat etmemiştim.sonradan resimlerinden gördüm gayet güzel görünüyodu.onlarla irtibata geçtim.orayı araştırırken  facebook üzerinden  konyada başka bi ekim merkezine rastladım.facebook üzerinden resimler ve videolarını gördüm hoşuma gitti.orayı aradım nasip kısmet... isim olarak öğrenmek isteyen olursa özelden yazarım.ekim yeri ile ilgili olumlu olumsuz düşüncelerimi de palaşırım...
şu an itibariyle memnun olduğumu söyleyebilirim.
ekim yaptırmamış arkadaşlara şunu söyleyeyim.araştırmanızı iyi yapın aklınızdaki tüm soruları sorun.güven duygusu hissettiğiniz yere yaptırın.
ha bu arada benim yaptırdığım yerde doktor yoktu bunu da ifade ediyim...

AYRICA SAÇ EKİMİ KOLAY BASİT BİR OPERASYON OLARAK GÖSTERİLİYO BİRÇOK YERDE.KESİNLİKLE ÖYLE SÖYLENİLDİĞİ GİBİ BASİT BİR AMELİYAT DEĞİL...SONUÇTA 7-8 SAAT SÜREN VE BU SÜRE İÇİNDE AYNI POZİSYONDA SÜREKLİ KALMANIZI GEREKTİRECEK BİR OPERASYON VE Bİ SÜRE SONRA ZORLANIYOSUNUZ.
ACI HİSSEDİP HİSSETMEME KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİYO BEN NE İĞNELERDEN NE BAŞKA BİŞEYDEN DOLAYI ACI HİSSETMEDİM.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2015, 16:49:34 Gönderen: feri33 »

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Kasım 2015, 16:53:35 »
Son mesajımda tahminde bulunacaktım Konya diye sonra vazgeçtim :)

İstanbul transplus, buranın ekimlerini facebook ve youtube üzerinde yayınladıkları videolardan izliyor ve takip ediyorum..Fiyat ve performans açısından iyi olduklarını düşünüyorum..En azından video koymaları ve saçın son halini tüm çıplaklığıyla göstermeleri hoşuma gidiyor..Çoğu yer ön kısmın fotosunu çekiyor, orta ve tepe yok, halbuki oralar kel :)

Sizin 4.aydan sonraki 1 aydaki gelişim çok yüksek seviyede olmuş, 4.aydan sonraki ilerlemeyi farkettiniz mi? Tüylenme olup saça mı dönüştü? Yoksa birden bire kıl kökleri çıkıp uzamaya mı başladı? Ya da mevcut saçlar mı kalınlaştı? Bu son 1 aydaki atağı nasıl yorumlarsınız?

• Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Kasım 2015, 17:10:27 »
valla nasıl yorumlasam bilmiyorum.her günümü ayna karşısında geçirmiyodum açıkçası belli bi süreden sonra ilginiz azalıyo:)hatta saçların çıkmıycanı falan düşünüyosunuz..
tüylenmelerin saça dönüşmesi ve kalınlaşma diyebilirim...
ayrıca ekimden bu yana düzenli olmasa da biotin kullanıyorum...facebook üzerinden  bi kaç kişiyle görüştüm onlar da  6 ay sonunda çok memnun olacağımı söyleyen ifadeler kullandılar ki şimdilik bi sıkıntım yok.
inşallah herkes istediği saçlara kavuşur..

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 21 Aralık 2016, 23:03:01 »
başkan süreç nasıl gidiyor?

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 22 Aralık 2016, 00:37:29 »
Ben de beğendim dostum. Adı sanı bilinmeyen bir yer ama tatmin edici bir sonuc çıkarmışlar ortaya
🏇🏇

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 26 Şubat 2017, 22:24:27 »
arkadaşlar çok fazla paranız yoksa bütçeniz kısıtlıysa tercih edebileceğiniz bi yer.çok profesyonel değiller...merkezde doktor yok. ki birçok ekim merkezinde doktor başlayıp asistanına bırakıyo...tabi bu durum bi handikap...youtubede videoları çokça var.dün bi yakınım ekim yaptırdı aynı yerde 2100 tl ....240 tl de ilaçlara vermiş ki bence çokkkk ....verdikleri ilaç ve şampuanları başka yerden de alabilirsiniz ...adamlar kafayı 2 ye bölüp ekiyo...ön ve arkada açıklığınız fazlaysa tek seansta tamamını ekmiyolar.yani aslında açıklığınız fazlaysa ve tamamını kapatma niyetiniz varsa ekim 2100x2=..... durumuna geliyo....

memnunmuyum evet kimse bana kelsin demiyoo..doğal olmayan hiç bi durumum yok...çok mu dolgun hayır...saç rengim de cansız olduğu için 2 ayda bi boyatıyorum saçlarımı süper oluyo valla...

feri33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2017, 22:35:21 »
....

Maxpayne

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları