Gönderen Konu: Institute of Hair 2609 grafts MANUEL FUE 24 ŞUBAT 2017  (Okunma sayısı 35098 defa)

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar saç ektirenler kervanına bende katıldım sonunda. Takıntılı ve titiz olmamdan dolayı kolay karar veren biri değilim. 2 yıldır uzun uzun araştırmalarım sonucu Institute of Hair tanıştım ve forumda ektiren arkadaşları da göz ününde bulundurarak kısa sürede ekimi gerçekleştirdim. Graft başı 1,5 Euro fakat reddedemeyeceğiniz bir indirim sağlıyorlar. 2 yılda bütün saç ekim merkezleri ile görüştüm ve mail attım her seferinde hüsran ile sonuçlandı. Merkezler biran önce saç ekelim süper olacak mükemmel sonuç alacaksınız deyip 15 20 dk içinde sizi gönderiyorlar yada uçuk graft sayıları veriyorlar. Sorduğum sorulara kaçamak ve ya saçma sapan şeyler anlatıp durdular ve ( en iyi kadroyu size vereceğim ekiminiz süper olacak vb) söylediler. Kendileri ile tanışma fırsatım yok mu nasıl bir plan yapılacak hangi yöntemle ekilecek vs sorularını dahi sorduğumda operasyon günü kararlaştırırsınız dediler. Kendim araştırıp bilgili olduğumdan dolayı merkezleri hep eledim. Merkezlerin bir çoğunda şunu fark ettim mezbaha gibi sürekli giren çıkanların hatti hesabı yok. Günde 2 3 operasyon hatta daha fazla yapıyorlar. Institute of Hair haftada sadece 2 kişiye ekim yapıyor bu da + bir avantaj ekip performans acısından. Mikro motor ile alım yapılmış operasyonları ve Manuel alım yapılmış operasyonları bu forumda veya diğer forumlarda takip etmekteyim. Mikro motor alım yapanların bir çoğunun kafada iz kalması, var olan graftlere zarar verdiğinden ve donör alanı haşat ettiğinden benim Tercihim Manuel alım oldu. Tüm ekim merkezlerinin resim arşivini oluşturdum Mikro motorla alım, Manuel alım ve DHI ekim, Lateral slits ekim, Bende Kararsızdım açıkçası fakat forumda gördüğüm üzere Institute of Hair ekimi Lateral slits ve çok temiz ve sık bir ekim yapılmış olması Lateral Slits den yana olmasını sağladı ve Asmed'in eski ekibi olması zaten forumda ektiren arkadaşların ekim kalitesinden anlaşılıyor. Ekim yaptıracak arkadaşlara kesin önerim Manuel alım yaptırmaları hem daha hızlı iyileşme acısından hem de var olan saçlara zarar vermeden daha fazla graft alımı gerçekleştirdiğinden tercihiniz bu yönde olsun.

İlk etapta Çağla hanıma resimli mail attım ve kısa süre içerisinde dönüş oldu ve merkezde daha iyi analiz edileceğini belirtti ve randevulaştık, merkeze gittim çağla hanım çok iyi karşıladı güzel bir sohbetin ardından Elif hanım detaylı bir saç analizi yaptı ve saç çizgisini belirledi tabi benim kafam da bir çizgi olduğundan üzerinden bir çizgi belirledik. Güzel sohbet eşliğinde tüm sorularımı sordum ve sıkılmadan sağ olsundan hepsine tatmin edici cevaplar verdiler.

23 Şubat  Perşembe günü saat 12.00’da detaylı planlama ve operasyon hazırlıkları için kliniğe gittim. Tekrardan alın çizgimi Elif hanım çizdi ve ben de üzerinde ufak oynamalar yaparak bir çizgi belirledik tabi ben gene hep sorular sordum aklımda hiç bir soru işareti bırakmadılar sağ olsunlar sıkılmadan sohbet eşliğinde tüm sorularıma cevap aldım. Kan alındı ve saçlarım kesildi :/ Saçlarım uzun olduğundan kestirmek istemedim ve tas kafa yaptırdım Aysel hanım sağ olsun iyi traş etti :) ve sonrasında çağla hanım bir kitapçık verdi operasyon öncesi ve sonrası yapılması gerekenler okumam bilgi sahibi olmam için.

24 Şubat Cuma 8 de Kliniğe gittim Çağla hanım ön bilgiler verdi ve donör alanı Mustafa bey uyuşturuldu iğne fobim yok bende fazla acımadı Elif hanım alıma başladı hiç bir şey hissetmedim 0,6 ve 0,7 "Manuel Punch" kullandı.Aysel hanım greflerin sayımını ve ayrıştırmasını yaparak  Çağla hanım'a graftlerin bilgilerini verdi ve dijital olarak da sayıldı, sabah 2 film izledim öğlene kadar ara ara sohbet ettik fazla konuşan biriyim filmden de bir şey anlamadım sohbet etmekten ve 12:30 da öğle yemeği için operasyona ara verildi yemekten sonra Lateral Slıt yöntemi ile Kanallar açıldı bu işlemde 35 40 dk sürmüştür ve Elif hanıma Mustafa bey açılan kanallara graftleri yerleştirdiler bazı arkadaşlar uyuyormuş ben ekim heyecanından uyumadım sohbet eşliğinde ekimin sonuna geldik 18:00 da son kontroller de yapılarak işlem bitti, hafif bir yanma vardı medikal paket verildi, akşam ekim heyecanı ve yanmadan dolayı rahat uyuyamadım.

25 Şubat Cumartesi 10' da ilk yıkamam gerçekleşti nasıl yıkamam gerektiği anlatıldı.10 gün sonra kabukları dökmek üzere sözleşip merkezden ayrıldım.

Institute of Hair, ilgiden alakadan güzel sohbetlerinden ve temiz çalışmalarından dolayı çok memnun kaldım. Sonuç olarak ekim yaptıracağınız merkezi iyi araştırın ucuz yerlerden kaçının, ucuz ekim yaptırmış arkadaşlarım var hepsinin sonucu hüsran oldu, bazı arkadaşlar ucuz ve merdiven altı merkezlerde ektirmiş sonucu iyi olmuş olabilir bu sizde de aynı olacak anlamına gelmez, fakat iyi araştırın ben öyle yaptım içim rahat umarım size de yardımcı olmuşumdur soruları olan arkadaşlara kısa sürede cevap vermeye çalışacağım, herkese iyi operasyonlar şimdiden.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair 2609 grafts MANUEL FUE 24 ŞUBAT 2017
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2017, 19:42:14 »
Gecmis olsun. Gayet basarili bir operasyon bence. Yazdiklarinizdan cok samimi elinize saglik en cok ilgimi ceken gercekten boyle bir arsiv yaptinizmi? .).  Foto paylasmayi unutmayin.  Sizi ozellikle takip etmek istiyorum. Dokulme tipim cok benzer.

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2017, 22:34:43 »
teşekkür ederim kardeşim allah razı olsun.Evet kardeşim arşiv yapıyorum şuan en sağlıklısı Manuel Fue , Mikro motorla temiz iş çıkaran yerlerde var tabi kişinin saç kalitesi iyi ise temiz bir şey ortaya çıkıyor bazen tam tersi de olabiliyor fakat saçı kalitesiz seyrek ise donör alan haşat oluyor Manuel fue de var olan saçlara zarar vermeden saçın çıkış yönüne doğru alındığından var olan saç zarar görmüyor müsait bir zamanlarda bunları yeni bir konu açarak resimli bir şekilde paylaşacağım ;) 10 günü haftaya salı paylaşacağım ;)

Turbo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2017, 23:11:09 »
Hayirli olsun kardes manuel ekim yapdirmanda iyi bir karar vermissin cok kisa zamanda donör toparlaniyor ,sonuc güzel olcak insallah eminim  ;)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2017, 00:37:07 »
Gecmis olsun devamli paylasimlarinizi bekliyoruz :)

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2017, 12:22:31 »
güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar inşallah hep beraber istediğimiz sonuçları alırız ;)

Tcburak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2017, 19:55:06 »
Saç sorununuz kalmamış çok güzel ekim greft ve ne kadar ödediniz acaba

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2017, 01:11:46 »
Ioh forumda kendi ekimlerini paylaşanlara yazili metin veriyor gibi me geliyor. Ioh nin tum ekimlerini okudum ayni elden cikmis bir metne benziyor.merak ettigim bu paylasim karsiliginda ekstradan bir indirim mi yapıyor.

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2017, 08:49:19 »
Ioh forumda kendi ekimlerini paylaşanlara yazili metin veriyor gibi me geliyor. Ioh nin tum ekimlerini okudum ayni elden cikmis bir metne benziyor.merak ettigim bu paylasim karsiliginda ekstradan bir indirim mi yapıyor.
Aynı şey benim de dikkatimi çekti. Olsa da sıkıntı değil de önemli olan ekimin iyi olması.

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2017, 10:06:03 »
güzel kardeşim samimi duygularımı yazdım inanıp inanmamak size kalmış 2 yıldır araştırıyorum ve çeşitli forumları da takip ediyorum çok bir şey de yazmadım aslında tüm istediklerimi yazsam herhalde 3 saat boyunca okursun ;)

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Mart 2017, 10:14:48 »
hayirli olsun bu merkezin değişik acikliklara çeşitli ekimleri peşpeşe geliyor bu da sac ektirmek için geniş bir yelpazeye fikir verecek kanımca

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Mart 2017, 16:19:23 »
hayırlı olsun bu merkezin ekimleri ilk aşamada çok iyi görünüyor. 1 sene içinde yaklaşık 10 kişinin ekim sonuçlarını göreceğiz. lütfen süreç tamamlanana kadar foto atmayı ihmal etmeyin.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2017, 21:41:10 »
güzel kardeşim samimi duygularımı yazdım inanıp inanmamak size kalmış 2 yıldır araştırıyorum ve çeşitli forumları da takip ediyorum çok bir şey de yazmadım aslında tüm istediklerimi yazsam herhalde 3 saat boyunca okursun ;)
Kardeşim inan bu sekilde daha bilgilendirici oluyor hatta buna karsilik bir indirim de yapılıyorsa ne guzel:) ben de orda ekim yapsam ve indirim yapsalar ben de aynisini Paylaşırım:)

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2017, 16:36:16 »
Ekiminiz hayırlı olsun gayet güzel görünüyor dilerim sonucuda öyle olur...Şimdide bu çıktı sizlere daha geniş daha detaylı bilgi vermek için baştan savma konu açmadan tekniğine kadar yazan insanlara reklammi filmmi gibi tabirler ne derece sağlıklı anlamış değilim istese kimse paylaşmaz yada detay yazmaz ama çoğu kişi zaten yazmayınca soruyor detayını sormadan yazmak reklam oluyor nedense sadece bu ekim merkezine böyle bi algı yaratılmaya çalışılıyor adamların işi gücü yok milleti tutup saç ekecek pc başına geçip konu acacak şaka gibi bence bu kadar titiz konu açmak forumdakilere saygıdandır adam güzel türkçe kullanmış ona bile reklam demişler şaka gibi :)
teşekkür ederim allah razı olsun inşallah güzel sonuçlar alırız hep beraber, aynen bende anlamış değilim artık oturmuş bir kalıp var forumda giriş gelişme sonuç olarak ve herkes öyle yazıyor bende aynı şekilde açıklayıcı yazdım ki fazla bir şey de yazmadım , ekim yaptırmayı düşünen arkadaşların da açıklayıcı bir şekilde yazmaları, ekim yapmaya karar veren arkadaşlara yardımcı olacaktır, bizlerde resimlerini güzel dileklerini ve yazılarını paylaşanların yazılarını okuyarak karar verdik, biraz samimi olalım

wolfman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Mart 2017, 16:38:45 »
Kardeşim inan bu sekilde daha bilgilendirici oluyor hatta buna karsilik bir indirim de yapılıyorsa ne guzel:) ben de orda ekim yapsam ve indirim yapsalar ben de aynisini Paylaşırım:)

kardeşim bir şey paylaş et demiyorlar sen git merkezle görüş zaten indirim yapacaklar orta yolu bulacaklardır, pazarlık etmek sünnettir;) zaten gidip görüştüğünde aynı şekilde sende yazacaksın ve sana da aynı kelimeleri kullanacaklar ;)

Facebook Twitter Instagram