Gönderen Konu: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar  (Okunma sayısı 26635 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar
« Yanıtla #90 : 18 Ocak 2021, 18:54:06 »
 fin minox mezosuda var dutlu mezoda var.ama eski mezoculardan bir dr inanma içine minox koyamazlar bende mezo yaptım faydasız bişi demişti minox koyarsan içine beynin çatlar dedi falan.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 18 Ocak 2021, 19:04:44 »
fin minox mezosuda var dutlu mezoda var.ama eski mezoculardan bir dr inanma içine minox koyamazlar bende mezo yaptım faydasız bişi demişti minox koyarsan içine beynin çatlar dedi falan.

fin ve minoks mezoterapi bana çok mantıksız geliyor zaten yarılanma süreleri çok kısa 2 gün sonra etkisi kalmayacak ki , hormon seviyelerini düşürmüyor neden dut yerine fin kullanılsın dut en azından aylarca korur.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : 18 Ocak 2021, 19:50:02 »
fin ve minoks mezoterapi bana çok mantıksız geliyor zaten yarılanma süreleri çok kısa 2 gün sonra etkisi kalmayacak ki , hormon seviyelerini düşürmüyor neden dut yerine fin kullanılsın dut en azından aylarca korur.
Dut mezoterapisi tek seans yapılıp bırakılsa ileride yine eskiye döner sanırım. Süreklilik isteyen bi tedavi mi?

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 18 Ocak 2021, 20:10:59 »
Dut mezoterapisi tek seans yapılıp bırakılsa ileride yine eskiye döner sanırım. Süreklilik isteyen bi tedavi mi?

3 ay ideal bir süre gibi yarılanma süresi 5 hafta   , yarılanma süresinin 5 6 katı etkinlik için kabul ediliyor ilaçlarda yani 3 ay iş görür her ay yapmaya gerek yok. ayrıca içerden yine ufak blokerler ya da yine fin dut alınabilir.

benim merak ettiğim şeyler bir flakonda kaç mg dut var ve ne kadar dht inhibe ediyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #94 : 18 Ocak 2021, 20:41:43 »
3 ay ideal bir süre gibi yarılanma süresi 5 hafta   , yarılanma süresinin 5 6 katı etkinlik için kabul ediliyor ilaçlarda yani 3 ay iş görür her ay yapmaya gerek yok. ayrıca içerden yine ufak blokerler ya da yine fin dut alınabilir.

benim merak ettiğim şeyler bir flakonda kaç mg dut var ve ne kadar dht inhibe ediyor
                            0.5-     1.5ML ARASI  olacak şekilde 0.01%   0.02%  Dutasteride çözeltisi       kullanılıyor   degisiyor bu oranlar
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 18 Ocak 2021, 20:51:38 »

Genetik saç dökülmen varsa, uygulayacağın hangi tedavi olursa olsun, bıraktığında geriler.

Gen men tedavisi çıkarsa ancak öyle yırtarsın.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 19 Ocak 2021, 14:47:32 »
                            0.5-     1.5ML ARASI  olacak şekilde 0.01%   0.02%  Dutasteride çözeltisi       kullanılıyor   degisiyor bu oranlar

erdağı medikale sordum 0.01% 10ml flakon kullanıyorlarmış , 0.1 mg dutasteride içeriyor dedi. bana az geldi şahsen

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #97 : 21 Ocak 2021, 19:37:48 »

erdağı medikale sordum 0.01% 10ml flakon kullanıyorlarmış , 0.1 mg dutasteride içeriyor dedi. bana az geldi şahsen

Tıp bilgim yok, bu yüzden fikrin olması için bilgi şart. Ancak oral yoldan alınan miktarın dozajını bildiğimden, mezoterapi yerine oral yoldan alınması daha mantıklı geldi bana da. Hatta belki de  minoxil + dutasterid losyon yapanların daha yüksek verim alma ihtamali oldukça yüksek olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #98 : 21 Ocak 2021, 19:48:33 »
Eğer İzmir de olanlar varsa orada bir doktor var Berkant Oman diye ona ulaştım ve Dutasterid eklediklerini söyledi botoks da yapıyor bilginiz olsun.
İzmir de mi bunu yapan hoca, acaba fiyatı hakkinda bilginiz var mı ?

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 21 Ocak 2021, 20:03:10 »
Tıp bilgim yok, bu yüzden fikrin olması için bilgi şart. Ancak oral yoldan alınan miktarın dozajını bildiğimden, mezoterapi yerine oral yoldan alınması daha mantıklı geldi bana da. Hatta belki de  minoxil + dutasterid losyon yapanların daha yüksek verim alma ihtamali oldukça yüksek olabilir.

minoksil kullanmak istemiyorum,  dut losyon da emilmiyor diyorlar . zaten oral kullanıyorum bir de mezoterapi ile kombinlemeyi düşünüyorum acaba şu ispanyol doktordu galiba o ne kadar kullanıyor içerik olarak

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #100 : 21 Ocak 2021, 20:37:48 »
minoksil kullanmak istemiyorum,  dut losyon da emilmiyor diyorlar . zaten oral kullanıyorum bir de mezoterapi ile kombinlemeyi düşünüyorum acaba şu ispanyol doktordu galiba o ne kadar kullanıyor içerik olarak

Bilmiyorum açıkcası ama Türkiye'de o doktor gibi referans alabileceğimiz yani iletişime geçebileceğimiz kullanıcılar olsa bende denemek isterim açıkcası. Türkiye'de net söyleyeyim tanımadığım doktorlara ben güvenmiyorum. İspanyol doktor da muhtemelen içeriğini söylemez ve patentlediği içinde satıyordur. Türkiye'de adı olan bir merkez uygulasa en azından güven oluşur ama ben tanımadığım ve içeriği çok kolay değiştirebilecek bir uygulamayı yapmayı da mantıklı bulmuyorum. Ama beraber hareket edersek forumca işler tabii ki değişir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #101 : 21 Ocak 2021, 20:59:54 »
Bilmiyorum açıkcası ama Türkiye'de o doktor gibi referans alabileceğimiz yani iletişime geçebileceğimiz kullanıcılar olsa bende denemek isterim açıkcası. Türkiye'de net söyleyeyim tanımadığım doktorlara ben güvenmiyorum. İspanyol doktor da muhtemelen içeriğini söylemez ve patentlediği içinde satıyordur. Türkiye'de adı olan bir merkez uygulasa en azından güven oluşur ama ben tanımadığım ve içeriği çok kolay değiştirebilecek bir uygulamayı yapmayı da mantıklı bulmuyorum. Ama beraber hareket edersek forumca işler tabii ki değişir.
Cok faydalı bir  uygulama ama doktorunu iyi arastırr       ona gore yappp bu uygulamalar cok cok faydalı ama  iyi ellerde yapılırsa... dudasterid mezoterapiden bahsediyorum digerlerini her yerde yapabilirsin .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #102 : 22 Ocak 2021, 00:49:54 »
Arkadaşlar berkant ormana mesaj attım geri dönüş yaparsa yaptırmaya gidicem 3 ayda bir olursa güzel olur ama fiyat önemli acaba ne kadara yapılıyor

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 22 Ocak 2021, 00:59:36 »
Arkadaşlar berkant ormana mesaj attım geri dönüş yaparsa yaptırmaya gidicem 3 ayda bir olursa güzel olur ama fiyat önemli acaba ne kadara yapılıyor

bizi de bilgilendirir mısın fiyat ve ürün içeriği hakkında

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #104 : 22 Ocak 2021, 01:10:23 »
bizi de bilgilendirir mısın fiyat ve ürün içeriği hakkında
Ürün içeriğinde ne sormam gerekir söylerseniz sorim.

Facebook Twitter Instagram