Gönderen Konu: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar  (Okunma sayısı 26626 defa)

Salvador

• Hero Member
Ynt: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar
« Yanıtla #76 : 03 Ekim 2020, 01:15:20 »
Bu işi yapan yerler az olunca insanların eli mahkûm kalıyor, bu tip kişiler de bunu suistimal ediyor hocam.
Yurt dışından oral minoxidil getirecem bakalım nasıl etki edecek
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 03 Ekim 2020, 10:23:37 »
Ben bu islemi yapacak londra da merkez ariyorum. Koca ulkede yapan yok. Covid olmasa barselona daki doktora 3 ayda bi gidip yaptircam baya iyi seyler duydum hakkinda

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 03 Ekim 2020, 10:25:54 »
Şaka yapıyorsunuz heralde :)  tek seansın 1150 TL olması kabil değil. Bana 6 seans için 3000 TL demişlerdi. Sonra ben üç seans gelme imkanımın olup olmadığını sordum. Çünkü aynı zamanda ortodonti tedavim de devam ediyor ve ödemelerim vardı... Sonuç olarak 3 seans ve seans başı 500 TL veriyorum.

Seans başı 500 ama 6 seans yaptırirsan 3000 mi olur dedi : )

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 03 Ekim 2020, 11:57:04 »

Umarım güzel olur.

Zekology

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #80 : 02 Kasım 2020, 23:53:23 »
Bu tedaviyi tecrübe etmiş birileri var mı?

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 03 Kasım 2020, 01:36:39 »
Bu tedaviyi tecrübe etmiş birileri var mı?

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16953.0

Kendi konum üzerinden yeni başladıgım bu tedavi üzerinden tecbüre ediyorum şuan için enine boyuna nötr şekilde tüm süreci paylaşacagım

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 27 Aralık 2020, 12:12:15 »
Selamlar, bu konuyu üste tasımak isterim.

Ben daha önce inatagramda dr. Emre Araz hocadan fiyat almıstım.

Fakat bir cok alternatif var

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 27 Aralık 2020, 12:14:52 »
Herkese Merhaba,

Temmuz ayında başladığım #Dutasterid İnjeksiyon tedavisi ile kısa zamanda, oldukça etkileyici sonuçlar aldım.  Mezoterapi süreci ile ilgili benim de size anlatacağım olumlu haberlerim var. Umuyorum ki yazdıklarım benim durumumda olan kişiler için bir yol gösterecektir. Saç dökülmem çok ciddi bir oranda azaldı, saçlarım eski sağlıklı ve canlı haline geri döndü ve hatta yeni saçlarım çıktı! (tabii, bu sadece mezoterapi ile olmadı)

İlk olarak saçlarımın dökülmeye başladığını fark ettiğim daha doğrusu yakın çevrem tarafından fark edildiği yıl Erasmustan döndüğüm 2015 yılıydı. Bu değişimi fark eden arkadaşlarım sayesinde Üsküdar'da bir devlet hastanesine gittim ve genetik erkek tipi dökülmesi olduğunu söyledi. Bu benim için sadece moral bozucu değildi, aynı zamanda saçlarımı korumak adına beş yıl boyunca  uğraşacağım yeni bir savaşımdı.

Evet, tam olarak beş yıl saçımı korumaya çalıştım ve tahmin edersiniz ki her geçen yıl daha da yıprandı, daha çok döküldü. Saç benim için anlamı çok olan ve kendime güvenimi sağlayan yegane bir şeydi.

2019 yılında kontrol edemediğim,  hızla artan saç dökülmesi  problemiyle birlikte iyi bir doktor arayışım başladı. Bu doğrultuda Facebook üzerinden  çok değerli @Onur Gürcan Ergen'i buldum.

Bir yıl aradan sonra Haziran ayı gibi -henüz karantina bitmemişken- Onur beyle iletişime geçtim.  Dijital olarak çok sağlıklı bir iletişim kurduk ve sonrasında doğru yönlendirmeleriyle "3. dereceden saç dökülmesi" yaşadığımı tespit etti.

Şimdi asıl anlatmak istediğim konuya geliyorum. Benim ilk amacım kalan saçlarımı koruyabilmek ve olabilirse, küçük bir ihtimal bile olsa, saçları yeniden çıkma ihtimalini değerlendirmek ya da volümlendirebilmekti... Bundan dolayı ilk olarak mezoterapi tedavisi almaya karar verdim.

İlk mezoterapi öncesinde Onur bey  tedaviye başlamadan önce Solgar saw palmetto, Foamil Minoxidil (Köpük şekliyle) ve Sebamed/Alpecin şampuan  gibi  bir reçete hazırladı.

Yanlış hatırlamıyorsam Temmuz ayında Acıbadem Okan Üniversitesi hastanesinde bulunan muayenesine ilk mezoterapi seansı için gittim. Onur bey, Dutasterid hakkında aydınlatıcı bilgiler verdi, tedaviye başladık...

Bu arada beş yıl sonra ilk defa saçlarımı üç numaraya vurdum. Saçlarımın nasıl döküldüğünü, kendimi nasıl kötü hissettiğimi hatırlıyorum şu anda... Saçlarımı üç numaraya vurmak saçlarımı güçlendirmek isteyişim gibi tedavi öncesi kendimce bir dizi faydalı şeyler yapmaktı...

Birinci seanstan sonra  en büyük gelişme saçlarımın dökülmesinin hızlıca durmasıydı ve uzadıkça saçlarım Foamil Minoxidilinin de etkisiyle hem dökülen yerlerde bebek saçları çıktı -şimdi onlar gözle görülecek şekilde hacimlendi- hem de  saçlarım eski sağlıklı haline dönmeye başladı. (tabii, yaşımın genç olmasının da avantajı var)

İkinci seansta Onur bey de mezoterapiye başlamadan önce çektiği fotoğraflarla saçlarımdaki bu değişimleri gördü ve  kısa zamanda en iyi yol kat eden hastalarından biri olduğunu söyledi. Bir sonraki seas Aralık ayında ve neler olacak, Onur bey ne söyleyecek merak ediyorum :)

Sonuç olarak, Sutasterid Mikro İnjeksiyon ile mezoterapi uygulamasını mutlaka düşünün ve uygulayın derim. Şu anda kendimi oldukça iyi hissediyorum. Bu kadar hızlı bir  ilerleme  yaşayacağımı hiç düşünmemiştim. Umuyorum ki benimle aynı sorunları yaşayan kişiler için yazdıklarım faydalı olur.

Saygılarımla.

Ne bu simdi reklam mı?

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 28 Aralık 2020, 14:26:07 »
Bu dudasteridin yarılanma ömrü ne kadar bilen varmı?

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 28 Aralık 2020, 14:59:01 »
Bu dudasteridin yarılanma ömrü ne kadar bilen varmı?

5 hafta
kanda 4 gün dokuda aylarca kalıyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 17 Ocak 2021, 22:20:01 »

hocam getirdiniz mi ,kaç mg  düşünüyorsunuz , nereden getirdiniz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 17 Ocak 2021, 22:59:55 »
hocam getirdiniz mi ,kaç mg  düşünüyorsunuz , nereden getirdiniz
Getiremedim maalesef reçete ile satiliyormus Avusturya'da.Kiz arkadaşlarımdan biri orada yaşıyor ona dedim reçete ile al diye bakalim beklemedeyim
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 18 Ocak 2021, 17:34:04 »
hocam kaç miligram dutasteride kullanıldığını biliyor musunuz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #89 : 18 Ocak 2021, 18:49:12 »
   cok dusuk dozda mezoterapilere minoxidil kullanıyorlar    bu yuzden vucut hissetmiyor fazlası beyine zarar verecegi icin   ama bu madde kullanılması daha iyi sonuc verir diye dusunuyorum    bu uygulamayı dusunuyorum     cok iyi etki alanlar var  en azından oral kullanımından 100 kat daha mantıklı        insaallah nasip olur bende yaparım....
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2021, 18:55:38 Gönderen: M.ali32(şükrederek yasıyorum ) »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram