Gönderen Konu: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar  (Okunma sayısı 26622 defa)

Can Koç

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dutasterid Mikro İnjeksiyon - Yeni Tedavi & Olumlu Sonuçlar
« Yanıtla #60 : 02 Ekim 2020, 22:15:50 »
Hocam topikal injeksiyon mu, oral mı dutasteride? Ayrıca fiyat nedir, bu doktor nerededir diye bilgi verseydiniz çok iyi olurdu. Forumda gitmek isteyenler olabilir, doktorun da işine yaramış olurdu.

Merhaba. Topikal injeksiyon dediğiniz nedir tam? Oral değil. İlacı iğne ile enjekte ediyor saç derisine.  Evet, ben çok memnunum. İlk gönderdiğim yorumda aslında tüm her şeyden bahsettim. Fiyat ise seans başı 500 tl veriyorum.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #61 : 02 Ekim 2020, 22:16:17 »
Merhaba, gayet iyi gidiyor. Aralık ayında üçüncü seans için gideceğim. Bakalım umarım üç seansta biter :) normalde altı seans bu terapi.
Oncesi sonrası fotoğraf atar mısın
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #62 : 02 Ekim 2020, 22:17:48 »
Merhaba, gayet iyi gidiyor. Aralık ayında üçüncü seans için gideceğim. Bakalım umarım üç seansta biter :) normalde altı seans bu terapi.
Bunu medikal tedaviler bölümünde ayrı bir konu olarak açmalısınız bence fotoğrafllarınızı ve rejiminizi yazarak.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 02 Ekim 2020, 22:29:14 »
Merhaba. Topikal injeksiyon dediğiniz nedir tam? Oral değil. İlacı iğne ile enjekte ediyor saç derisine.  Evet, ben çok memnunum. İlk gönderdiğim yorumda aslında tüm her şeyden bahsettim. Fiyat ise seans başı 500 tl veriyorum.
Herkese başka bir fiyat çıkarılıyor herhalde tek enjeksiyona 1150 lira dediler :) enteresan.Neler oluyor böyle :)

Can Koç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #64 : 02 Ekim 2020, 22:35:00 »
Oncesi sonrası fotoğraf atar mısın

Burada  yeniyim şu anda. Forumu biraz daha tanıdıktan sonra atabilirim.

Can Koç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 02 Ekim 2020, 22:35:43 »
Bunu medikal tedaviler bölümünde ayrı bir konu olarak açmalısınız bence fotoğrafllarınızı ve rejiminizi yazarak.

Evet, olabilir. Teşekkürler fikriniz için

Can Koç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #66 : 02 Ekim 2020, 22:38:41 »
Herkese başka bir fiyat çıkarılıyor herhalde tek enjeksiyona 1150 lira dediler :) enteresan.Neler oluyor böyle :)

Şaka yapıyorsunuz heralde :)  tek seansın 1150 TL olması kabil değil. Bana 6 seans için 3000 TL demişlerdi. Sonra ben üç seans gelme imkanımın olup olmadığını sordum. Çünkü aynı zamanda ortodonti tedavim de devam ediyor ve ödemelerim vardı... Sonuç olarak 3 seans ve seans başı 500 TL veriyorum.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 02 Ekim 2020, 22:44:43 »
Şaka yapıyorsunuz heralde :)  tek seansın 1150 TL olması kabil değil. Bana 6 seans için 3000 TL demişlerdi. Sonra ben üç seans gelme imkanımın olup olmadığını sordum. Çünkü aynı zamanda ortodonti tedavim de devam ediyor ve ödemelerim vardı... Sonuç olarak 3 seans ve seans başı 500 TL veriyorum.
Saka yapmiyorum buyrun böyle olunca da güven vermiyor 2 katından da fazlaya tek seans ücreti söylendi yani şaka gibi ki 1150 TLye dutasli da olsa mezo yapılmaz

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 02 Ekim 2020, 22:44:51 »

Herhangi bir yan etki gördünüz mü hocam? 3 seans gitme şansımız var mı bizim de? Dökülme anlamında nasıl bir değişim oldu sizde?

Can Koç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #69 : 02 Ekim 2020, 22:56:50 »
Saka yapmiyorum buyrun böyle olunca da güven vermiyor 2 katından da fazlaya tek seans ücreti söylendi yani şaka gibi ki 1150 TLye dutasli da olsa mezo yapılmaz

Evet, gördüm görseli.

Gerçekten pahalı haklısınız. Fiyat artışı muhtemelen dolar ve euro nin yükselmesinden kaynaklı olabilir.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 02 Ekim 2020, 22:58:15 »
Burada  yeniyim şu anda. Forumu biraz daha tanıdıktan sonra atabilirim.

Forumda yeni olmakla ne alakası var ki. Yüzünü kapatıp tanınmayacak şekilde gayet kolay atabilirsin foto

Ha atmak zorunda değilsin tabi o zaman ben şahsen inanmadım

Can Koç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #71 : 02 Ekim 2020, 23:02:26 »
Herhangi bir yan etki gördünüz mü hocam? 3 seans gitme şansımız var mı bizim de? Dökülme anlamında nasıl bir değişim oldu sizde?

Herhangi bir yan etkisini görmedim. Şöyle ki her duş aldıktan lavobada,  uyandıktan sonra yastığımda dökülen saçlarım olurdu sürekli. Şimdi gerçekten o dökülme durdu gibi sadece olması gerektiği kadar az. Umarım bu tedavi çok uzun yıllar boyunca dökülmeyi engeller.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 02 Ekim 2020, 23:11:51 »
Evet, gördüm görseli.

Gerçekten pahalı haklısınız. Fiyat artışı muhtemelen dolar ve euro nin yükselmesinden kaynaklı olabilir.
Valla dolar banyosu yaptirsalar dolara bu kadar artmazdi neyse ilgim dağıldı zaten

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 02 Ekim 2020, 23:42:07 »
Valla dolar banyosu yaptirsalar dolara bu kadar artmazdi neyse ilgim dağıldı zaten

Kaldı ki tüm dünyada dolar değer kaybederken bizde sürekli arttı, her türlü bizi etkileyen bir durum bu ne yazık ki.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 02 Ekim 2020, 23:55:18 »
Kaldı ki tüm dünyada dolar değer kaybederken bizde sürekli arttı, her türlü bizi etkileyen bir durum bu ne yazık ki.
Etkiler de 500luk tedavi kalkıp 1150 TL olmaz hocam burada başka bir şey var

Facebook Twitter Instagram