Gönderen Konu: Zekeriya kul mu alp aslan mi ???  (Okunma sayısı 2267 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zekeriya kul mu alp aslan mi ???
« : 25 Şubat 2017, 12:20:43 »
Merhaba arkadaşlar bayağı bir araştırma yaptım. Önce ilhan beyde karar kılmıştım ama ekimlerine bakınca çok kanlı ve nekroz olaylarından vazgeçtim.. koray  ile muttalibe zaten güç yetmez. Erkan beyin ekimlerinin sonuçlarını bulamadım.  Sadece aklımda iki kişi kaldı şuan  zekeriya bey zaten tartışılmaz forumda en çok övgü alan insanlardan biri. Ama işte fiyat 10 bin tl  kalma konaklama hiçbirşey dahil değil. Sizce 10 bin tl verip bu riski göze almak mı  yoksa zaten her ekimdeki yöntem aynı diyerek alp aslan beye mi gitmek
 Tabi alp aslan beyin fiyatını daha öğrenmedim ama ucuzdur diye düşünüyorum.  Ekimlerini gördüm fena değildi.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya kul mu alp aslan mi ???
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2017, 15:43:03 »
Kul başarılı sayılır açıklığınz da tam onun tarzına uyuyor ancak Zekeriya hocanın ekimlerinde doğallık sorunu olduğunu dusunuyorm.boyle bir skntı yasayabilirsiniz.alp 4000 greft 5000-6000 tl diye biliyorm kredi kartına 10 taksite kadar da bölüyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2017, 06:36:34 »
Kul iyidir Alpaslan dan..

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2017, 23:29:19 »
bencede Kul -

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2017, 00:11:53 »
Şöyle bir durum var zekeriya hoca benim saç ektirdigim dönemde benden sonra ekime gelen birine manuel alım yapmis diye duydum bence konuşup manuel alım ile zekeriya hoca ya gidin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2017, 14:08:38 »
En dogru yol araştırmaktır kararlarını kendın vermelısın bunun içinde gercek anlamda araştırma yapmalısın bu 2 doktorunda iyi sonucları olabılır  ama senın saç yapına hıtap edecek hangisi buna sen araştırarak karar vermelisin  bu şekilde konu açıp sonuca varamassın dostum umarım verdıgın kararda senı mutlu eder .. benim fikrime gelınce ben mıkro motor alımlarını tavsiye etmem manuel alım yapam merkezlerı araştır derım  ücretlere göre hareket etme gerekırse geç yaptır paranı bırıktır en iyisi olsun bu iş 1 kere olur ve tüm hayatını etkıler fiyat olarak degil başarı ve sonuç odaklı araştır
« Son Düzenleme: 03 Mart 2017, 14:13:38 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram