Gönderen Konu: prosvar/ propecia eczanelerde depolarda yok nerden temin edebilirim?  (Okunma sayısı 3287 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben dutasterid'e geçtiğim için proscar bıraktım
Elimde bir kutunun yarısı kadar proscar kalmıştır. Kullanmıyorum. İsterseniz verebilirim. İki ay götürür alan kişiyi...

Kim fazla para verirse ona kargolayacağım
Talep çok olunca fiyat artar
Kime nasip olacak  merak ediyorum.
Özelden ne kadar ödeme yapacağınızı yazarsanız ona göre değerlendirir, iban atarım

TİCARETE ATILMAK İSTİYORUM

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Ben dutasterid'e geçtiğim için proscar bıraktım
Elimde bir kutunun yarısı kadar proscar kalmıştır. Kullanmıyorum. İsterseniz verebilirim. İki ay götürür alan kişiyi...

Kim fazla para verirse ona kargolayacağım
Talep çok olunca fiyat artar
Kime nasip olacak  merak ediyorum.
Özelden ne kadar ödeme yapacağınızı yazarsanız ona göre değerlendirir, iban atarım

TİCARETE ATILMAK İSTİYORUM
Ticarete atılmak istiyorsan sende losyoncu ol  ;D minoxidil+spiro+kafein at  adına da dinodin saç çıkaran losyon koy.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Ziptikci

• Sr. Member
Merak ettim bu adamı
Çok mu sırma saçlı 🙄
Evet kendisine sordum kullanmiyormuş. Eskiden çok satılırdı prostat hastalari için. Artık doktorlar çok yazmiyormuş bu ilacı. O da nedense getirtiyormuş bir tane. Belki bir tanıdığı için getirtiyordur. Adamın saçları belli dokulmemis. Şakakları duruyor daha gerileme yok.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ticarete atılmak istiyorsan sende losyoncu ol  ;D minoxidil+spiro+kafein at  adına da dinodin saç çıkaran losyon koy.

Dinodin saç bakım merkezi 😂
Vallahi güzel

Kelliğe son
Nihayet o ilaç bulundu

Başkan izin verirse ilk satışları burdan yaparım
Olmadı cebine bir kaç lira veririm kabul eder herhalde
Paranın yüzü tatlıdır:) kırmızı kırmızı 200 TL likler😄

GaMe10

• Hero Member
1 ay oldu Proscar 1/4'e başlayalı. Bu konu gibi bir konu daha görmüştüm forumda aslında ve doğru mu acaba diye daha elimde 2 aylık Proscar olmasına rağmen eczaneye gittim 1 tane daha Proscar istedim ve aldım ama neyse depo olmuş oldu elimde. Demek ki sıkıntı sizin oralarda herhalde yoksa büyük şehirlerde mi öyle oluyor bilmiyorum.

Lauri

• Hero Member
 Ben de elimdeki bir iki haftaya bitecek diyr geçen gün girdiğim bir eczaneden satın aldım. Bı aralar bazen bulamayabiliyoruz demişti. Olan bi ana demk gelmişiz.

Bulamayan arkadaşlarımız varsa, tekrsr bi uğradığımda sorarım. Bakırköy’de istanbul Caddesi üzerinde bakırköy eczanesinden almıştım. Yakınlarda olan arkadaşlar için bilgi olmuş olsun.

CinCell

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, elimde 5 kutu propecia var, almak isteyen benimle iletişime geçebilir...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, elimde 5 kutu propecia var, almak isteyen benimle iletişime geçebilir...

5 kutu neden var elinde ne amaçla 5 kutu aldınız?
Global Moderator

CinCell

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Zam geleceğinden dolayı piyasada 2 veya 3 ay olmayacağından dolayı almıştım..

emekli kel

• Hero Member
 yılbasına yakın ilaç bulanamayabiliyor.zaten eczacılar grev falan diyor.2 3 kutu proscar depolamakta fayda var.eczanede yok depodan getirtsin ordada yoksa tum eczaneleri gezin.daha çok kohne yerlerdeki eczanelerde bulunuyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram