Gönderen Konu: prosvar/ propecia eczanelerde depolarda yok nerden temin edebilirim?  (Okunma sayısı 3284 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hep bu forum yüzünden :) Türkiye stoklarını bitirdiniz aq saçlarımız çıksın diye:):)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
butun eczaneleri depoları aradım hıc bır yerde bulamadım. elinde 1 kutu stokta olan varmı acaba  ücretini verip alabilirim

SLOOCER'in  deposunda vardır. Ara istersen
O adam her bir tüy için yüzlerce tablet biriktirir. Sanırım eczanesi de vardı Şişli'de...

Birde online eczanelere  bak
Bazen denk gelebilir

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
SLOOCER'in  deposunda vardır. Ara istersen
O adam her bir tüy için yüzlerce tablet biriktirir. Sanırım eczanesi de vardı Şişli'de...

Birde online eczanelere  bak
Bazen denk gelebilir

Ne arar Dinodinim bende o tarz şeyler.. Globalde Moderatör Hintell kardeşte vardır varsa adam hem sağlıkçı, hem kullanıcı ..
şişlide eczane ne arar bende:) orada hastanesi olan kişi Global , ben işçi emekciyim. Sıva-badana boya işleri bizimki. Permolit var birazda tiner..onlarda iş görmez

kızılsakallı

• Jr. Member
  • **
Ne arar Dinodinim bende o tarz şeyler.. Globalde Moderatör Hintell kardeşte vardır varsa adam hem sağlıkçı, hem kullanıcı ..
şişlide eczane ne arar bende:) orada hastanesi olan kişi Global , ben işçi emekciyim. Sıva-badana boya işleri bizimki. Permolit var birazda tiner..onlarda iş görmez
;D ;D ;D ;D  permolit ve tiner süpermiş

unverm

• Hero Member
butun eczaneleri depoları aradım hıc bır yerde bulamadım. elinde 1 kutu stokta olan varmı acaba  ücretini verip alabilirim
Ben hemen buldum gemlikte, yakin ilcelerdeki eczanelere bakın. Büyük şehirlerde olmayabiliyor.

Ziptikci

• Sr. Member
6 tane eczane dolaştım. Sonuncusunda 1 tane kalmış. Depolarda zaten yokmuş. Sonucu eczane de geçen sefer oradan almıştım abiye söylemiştim. Bulmasi çok zor bir tane anca buluyorum senin için demişti. Sağolsun ayırmış koymuş. Talep varsa niçin ithal etmiyorlar anlamiyorum

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hep bu forum yüzünden :) Türkiye stoklarını bitirdiniz aq saçlarımız çıksın diye:):)

Ahsha😂
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bu gidişle merhaba dutasteride diyeceğiz herhalde :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6 tane eczane dolaştım. Sonuncusunda 1 tane kalmış. Depolarda zaten yokmuş. Sonucu eczane de geçen sefer oradan almıştım abiye söylemiştim. Bulmasi çok zor bir tane anca buluyorum senin için demişti. Sağolsun ayırmış koymuş. Talep varsa niçin ithal etmiyorlar anlamiyorum

O abinin saçları varmıydı
Kendisi için saklamıştır o
Sana denk getirmiş

Lauri

• Hero Member
Beyler İstanbul’da bulmakta sıkıntı yaşanıyor mu? Birkaç hafta sonra benim elimdeki de biter sanırım. Şimdiden aramaya başlamalı mıyız?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Gitmeden telefonla eczaneleri arayın derim, bulmakta zorlanabilirsiniz gerçekten. Benim aldığım eczane de tek kutu kalmıştı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ziptikci

• Sr. Member
O abinin saçları varmıydı
Kendisi için saklamıştır o
Sana denk getirmiş
Yok sırma saçlı kendisi. Saç için kullaniliyor bu bulabilince getiriyorum demişti.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yok sırma saçlı kendisi. Saç için kullaniliyor bu bulabilince getiriyorum demişti.

Merak ettim bu adamı
Çok mu sırma saçlı 🙄

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla bugün Mersin'de hiç bir yerde bulamadım şuan ankaradayim bir hadta sonra ekimim var acilen bulmam gerekiyor
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram