Gönderen Konu: Arenamed Saç ekim Sürecim  (Okunma sayısı 12976 defa)

wander

• Ziyaretçi
Ynt: Arenamed Saç ekim Sürecim
« Yanıtla #16 : 25 Şubat 2017, 02:02:50 »
İnşallah bizimkide düzelir. 2 ay 5 gün oldu sonuç nasıl olacak bakalım donör kısmın. Hayırlısı...

Aasistan.345

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Şubat 2017, 09:48:49 »
Serkan beyin sosyal medya asistanı murat ben sorularınızı direk mesaj olarak iletebilirsiniz diğer sonuçlar içinde istediğiniz zaman bizi ziyaret edebilirsiniz

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 28 Şubat 2017, 12:39:48 »
Serkan aydin facebook ta bir paylasimi var 27 subat saat 13.07 de o sac ne bicim olmuş gercekten super sonuc protez yaptirsan o kadar sık durmaz bazilarin sonucu gercekten super oluyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Şubat 2017, 20:10:31 »
Serkan aydin facebook ta bir paylasimi var 27 subat saat 13.07 de o sac ne bicim olmuş gercekten super sonuc protez yaptirsan o kadar sık durmaz bazilarin sonucu gercekten super oluyor

Evet gördüm , resmen 2 peruk üst üste takmış gibi...bu sonuçların hiçbiri bu forumu kullanmıyor, sanirim donörü parçalanan , ekimden memnun olmayan buraya gelip yazıyor..

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 28 Şubat 2017, 21:06:48 »
Olabilir kardesim dedigin gibi bu sac isi biraz da sans gibi hem ensedeki saclar kuvetli olacak hem ekim yapan kisilerin becerisi bide iyi gunlerine denk gelmek gerekiyor benim dusuncem😀

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 28 Şubat 2017, 22:52:45 »
Olabilir kardesim dedigin gibi bu sac isi biraz da sans gibi hem ensedeki saclar kuvetli olacak hem ekim yapan kisilerin becerisi bide iyi gunlerine denk gelmek gerekiyor benim dusuncem😀

Buarada Facebook ta yaptığı efsane paylaşımlardan biri çok yakın lise arkadasım çıktı.face ten ekledim hemen konuya girip ışık altında bir kaç foto istiyecegim, ozman anlarız Saç Gurmesi mi, Ahçıbaşımı :)
bizi de bilgilendir kardeş haberini bekliyoruz o zaman

Facebook Twitter Instagram