Gönderen Konu: saç ekimi için lütfen yardım  (Okunma sayısı 5298 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi için lütfen yardım
« : 22 Şubat 2017, 21:39:34 »
arkadaşlar saç ekimi düşünüyorum. bütçem 5.000-6000 tl.fotoğraflarıma bakarak sizce ne kadar greft gider? saç ekim için nereyi tavsiye edersiniz?

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için lütfen yardım
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2017, 21:52:29 »
İstanbul da yaşıyorsan eğer ilhan serdaroglunu tavsiye ederim  300 greft civarı bence mükemmel olabilir. Aslında arenamed e gitsende süper olur saçların ama malum donör bölge olayı sıkıntı 3 ay yolunmus tavuk gibi gezmek istemez bence kimse o yüzden ilhan serdaroglu derim ben

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2017, 21:53:34 »
3500 greft civarı pardon :)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2017, 21:58:10 »
ilhan serdaroğlu dönor bölgesine özel bir uygulamamı yapıyor acaba? birde fiyatı pahalı mı?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2017, 22:05:59 »
Sık bir ekim yapilacaksa 4000 en az o da kardesim 3 bin ile olacak birsey degil ama iste ekim yerlerine gore degisiyor bu greft olayi kimi yer 3 bin ekiyor kimi yer 5 bin ayni alana 3 bin olanin sonucu daha iyi oluyor onemli olan doktor secimi usta ortada kasap cok dikkat et ben korkudan ektiremiyorum donerim mahvolur geri donusu olmaz diye cok cok arastirmalisin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2017, 22:11:19 »
valla kardeşim böyle yolunmuş tavuk gibi olacağıma önlerde olsunda arkalar önemli değil.. artık gözümü kararttım. çok düşünerek bende 31 yaşına geldim. ama hayat akıp gidiyor. giden zaman bizden gidiyor. ben görüntümü kafama çok takıyorum. birazda sosyal anksiyete bozuklugu olan bir insanım ama herkesin bu şekilde kel kel diye dalga geçmeleri yerine kötü de olsa bir saçım olsun istiyorum...

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2017, 22:14:14 »
İlk herseyi bu kadar takma. Biraz daha para biriktir kul ve demirsoyu düşün derim.

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2017, 22:19:46 »
Hocam on cizgiye iddiali yapma. Hatta cizgiyi biraz geride tut ilerki yaslarda sorun yasatmasin bence cok guzel bir ekim yaptirabilirsiniz. Ben ekim yaptirdigim yeri kolay kolay tavsiye etmem, reklamini yapmam ama o merkezi dusunebilirsin iyi arastir kim ekiyor kim kanal aciyor vesayire. Kul biraz masrafli butcenize gore. Erkan vural 4000tlye ekiyor galiba. Bu sitede onun ekimlerini ara, guzel sonuclar cikardi.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2017, 22:25:12 »
arkadaşlar 12 bin tl param var mı var ama değer mi sizce büyük bir servet gerçekten. araba mı alıyoruz. tabi bu benim düşüncem erkan vuralı düşünecem kardeşim birde ilhan serdaroğlunu düşünüyorum şuan. kardeşim bu arada benim saç çizgim zaten çocuklugumdan beri çok geride fotolardan belli olmuyor ama ben kendimi bildim bileli benimle kel diye dalga geçerlerdi. bu yüzden saç çizgimi aşağı mı çektirsem diyorum..

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2017, 22:38:41 »
Dostum seyahat engelin yoksa eğer Murat küçüktas ı araştır derim bursada Ekim merkezi facebook dan ekimlerine bakabilirsin fazla kişi bilmez o doktoru ama araştır derim pişman olmazsın hem fiyatı da uygun 4000 TL

Yakup1616

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2017, 22:39:41 »
Facebook arama yerine sac ekimi bursa yaz bir göz gezdir deri

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2017, 22:40:46 »
tamam kardeşim sağolasın

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 22 Şubat 2017, 22:52:37 »
arkadaşlar 12 bin tl param var mı var ama değer mi sizce büyük bir servet gerçekten. araba mı alıyoruz. tabi bu benim düşüncem erkan vuralı düşünecem kardeşim birde ilhan serdaroğlunu düşünüyorum şuan. kardeşim bu arada benim saç çizgim zaten çocuklugumdan beri çok geride fotolardan belli olmuyor ama ben kendimi bildim bileli benimle kel diye dalga geçerlerdi. bu yüzden saç çizgimi aşağı mı çektirsem diyorum..
Sac cizgini asagiya cektir kardesim. Ne kadar iniyorsa indir bence:)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Şubat 2017, 22:55:41 »
cidden mi kardeşim ?

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2017, 01:47:07 »
cidden mi kardeşim ?
Yok kardesim ciddi degildm. Bence estetik acisindan cok indirme cizgini. Ne kadar cok indirirsen okadar cok belli olur ekim oldugu ama yinede kendin bilirsin. Sen ekim yapacak doktorla iyice konus bu konuyu

Facebook Twitter Instagram