Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 26185 defa)

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #195 : 27 Eylül 2021, 11:23:39 »
Ekim sonucu çok kötü değil ama kesinlikle iyi de diyemem. İyi tarafından bakarsak en azından donör bölgeniz en iyi şekilde kullanılmıştır ve revizyon için uygundur diye düşünüyorum. İkinci bir ekimle toparlanacaktır. Asmed bu durumda ücretsiz olarak revizyon yapıyor mu hep merak ettiğim bir konu. Bakalım size ne diyecekler.

Bizans

• Jr. Member
  • **
  • Dr kinyas saç ekimi
« Yanıtla #196 : 27 Eylül 2021, 23:14:02 »
Ekim sonucu çok kötü değil ama kesinlikle iyi de diyemem. İyi tarafından bakarsak en azından donör bölgeniz en iyi şekilde kullanılmıştır ve revizyon için uygundur diye düşünüyorum. İkinci bir ekimle toparlanacaktır. Asmed bu durumda ücretsiz olarak revizyon yapıyor mu hep merak ettiğim bir konu. Bakalım size ne diyecekler.
Bende merak ediyorum
  • Ekim Tarihi: 18.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Xpecia, omega3, solgar v2000

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #197 : 28 Eylül 2021, 01:03:34 »
O konuda burdaki ekimlerden gordugum kadariyla asmedin telafi edecegini dusunuyorum ama gonul isterdiki bu sikintilara tekrardan katlanmayalim. Bugun donus yapildi mesajima klinige davet etti musait olamadigim icin arayip ayrintili konusamadim ama yarin arayip gorusecegim etraflica

Bizans

• Jr. Member
  • **
  • Dr kinyas saç ekimi
« Yanıtla #198 : 29 Eylül 2021, 00:43:06 »
O konuda burdaki ekimlerden gordugum kadariyla asmedin telafi edecegini dusunuyorum ama gonul isterdiki bu sikintilara tekrardan katlanmayalim. Bugun donus yapildi mesajima klinige davet etti musait olamadigim icin arayip ayrintili konusamadim ama yarin arayip gorusecegim etraflica
Görüşme sağlayabildiniz mi?
  • Ekim Tarihi: 18.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Xpecia, omega3, solgar v2000

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #199 : 29 Eylül 2021, 08:49:25 »
Görüşme sağlayabildiniz mi?
Haftaya istanbula gidecegim degerlendirme icin sonucu aktaracagim

merko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #200 : 29 Eylül 2021, 17:03:24 »
Merhabalar 6. Aya geldik bugun itibariyle sonuclar asagida yorumlar sizde

Hic bir şey bellu olmuyor enaz 9 10 ay geçmeden.  Dökulüyo sanıyorsun bi bakiyorsun yeniden cikiyorlar.  Seyrek gibi duruyo sonra sıklaşıyor zamanla. Bence ekilen saclar eskisinden daha gur ve guclu oluyor.  Panikleme , ben bosa panikledim. Cok iyi olacaklar.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #201 : 29 Eylül 2021, 18:35:19 »
Hic bir şey bellu olmuyor enaz 9 10 ay geçmeden.  Dökulüyo sanıyorsun bi bakiyorsun yeniden cikiyorlar.  Seyrek gibi duruyo sonra sıklaşıyor zamanla. Bence ekilen saclar eskisinden daha gur ve guclu oluyor.  Panikleme , ben bosa panikledim. Cok iyi olacaklar.
15. Aydayim son hali 11. Sayfada

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #202 : 29 Eylül 2021, 21:29:53 »
 o saç 4500 ekim ben hiç beğenmedim sonucu.basarısızlık dizboyu.zaten şok dokulme sonrasıda bazı yerlerin seyrek kalıcağı belli.bu ekimi tamamen unutuup güzel bir revize lazım.her işte bir hayır vardır saçlarında tam dolmuş olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #203 : 29 Eylül 2021, 21:49:53 »
Asmed B ekimleri neden böyle istenildiği gibi gitmiyor başka yer olsa tamam her ekim merkezinin ekimleri istenildiği gibi olmayabilir ancak asmedin son ekimleri kesinlikle yakışmıyor onlara

geronimo

• Full Member
Benim de beklentilerimi karsilamadi cuma gunu randevum var bakalim ne olacak hayirlisi olsun diyelim olan oldu artik duzeltmeye bakacagiz

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Benim de beklentilerimi karsilamadi cuma gunu randevum var bakalim ne olacak hayirlisi olsun diyelim olan oldu artik duzeltmeye bakacagiz
Merkezle görüşmeye gidebildiniz mi?
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun bu ekim kesinlikle olmamış ama kötü kategorisine girmeyecek bir ekim . Bir revizyon ile daha iyi olacaktır.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

geronimo

• Full Member
Randevu aldim ama sonradan iptal etmek zorunda kaldim daha ileri bi tarihte gidecegim gider gitmez bilgi verecegim

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Ah ah asmed , sizin ekiminiz hayirli olsun gule gule tarayin ama paranin da gozu kor olsun 🤣
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

geronimo

• Full Member
Arkadaslar merhaba bugun asmeddeydim koray bey ve dilek hanim kontrollerimi yaptilar. Koray hocanin kontrolde olmasi ilgilenmesi buyuk sansti benim icin eksik gordugum noktalari soyledim bastada dedigim gibi ekim patlamadi tabi ama beklentimi karsilamayan noktalar vardi fotolarda mevcut. Baslangictada bu tarz risklerin farkindaydim ekimi etkileyen bircok sey var iyi kotu sonuc her zaman var ama yapan yer yaptiginin arkasinda ne kadar duracak onemli olan bu. bugun verdigim kararin ne kadar dogru oldugunu birkez daha gordum asmed yaptigi isin arkasinda olan turkiye standartlari ustunde bir klinik gereken neyse yapilacak dedi koray bey her zamanki gibi cok iyi bir karsilama oldu iceri girince ozel hissettim kendimi. Forum sayesinde asmedi tanidim o yuzden tekrar tesekkur ederim hepinize. En musait zamana randevu verecekler butun sureci paylasmaya devam edecegim hepimizin en iyi sonuclari almasi dilegiyle iyi gunler

Facebook Twitter Instagram