Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25951 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #135 : 27 Aralık 2020, 13:54:46 »
 eski baskanlardan fb baskanı ali şen derdiki dünyanın en pahalı olgusu tecrube.hiç bir pazardan parayla alamazsın hiç bir dukkandan mağazadan alamazsın sadece yasayarak oğrenirsin derdi .bu ekiplerde ustaların yanında tamamen tecrube kazanıp ekime gecmeli bence.tabi alanda geniş ne tam çıkıcak denilcek gibi ekim ne çıkmıcak denilcek gibi insallah çıkar

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #136 : 27 Aralık 2020, 14:05:41 »
30-40 bin tl verip üstelik ön kısım olmasına rağmen 6.ayda şu anki sonuç insanı psikolojikmen daha çok yıpratır.Ben bu diğer ekip olayını, 15-20 yıllık tecrübeli öğretmenin, 3-4 yıllık öğretmene bugün dersi sen anlat demesi gibi bir şey olarak görüyorum.Haliyle o ders 15-20 yıllık tecrübeli hocanın anlattığı dersten ister istemez biraz farklı olacaktır.Umarım 6.aydan sonra olumlu gelişmeler yaşanır da yanılırız sonuç hakkında.

Ekipler yeterli egitim ve tecrubeyi almadan ekime gecmiyor denmisti yeterli egitim verilip oyle ekime gecebiliyorlarmis

eski baskanlardan fb baskanı ali şen derdiki dünyanın en pahalı olgusu tecrube.hiç bir pazardan parayla alamazsın hiç bir dukkandan mağazadan alamazsın sadece yasayarak oğrenirsin derdi .bu ekiplerde ustaların yanında tamamen tecrube kazanıp ekime gecmeli bence.tabi alanda geniş ne tam çıkıcak denilcek gibi ekim ne çıkmıcak denilcek gibi insallah çıkar

Arka tarafa sadece siklastirma yapildi oranin sikligi fena degildi fotograflarda da gorunuyor zaten on tarafa daha cok yogunlasildi asil ekim on kisma oldu arkaya ilerde dokulme ihtimaline karsi siklastirma yapildi

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #137 : 27 Aralık 2020, 14:08:41 »
Kabuk dokumu sonrasi goruntu bu sekildeydi sizce yuzde kaci cikmistir finasteridin etkiside var tabi ekimden 1 ay once kullanmaya baslamistim  1. Fotograf kabuk dokumu sonrasi ikincisi mevcut goruntu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #138 : 27 Aralık 2020, 14:45:36 »
 çoğu çıkmıştırda onlar tüydür daha.goruntu olarak gürlük olarak yarının altında .ön çizgi o kadar sık olmamalıydı bence onun arkasına biraz eşit yoğunlaşılmalıydı planlamayı bastan beri beğenmedim saçlar çıksında.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #139 : 27 Aralık 2020, 15:10:34 »
çoğu çıkmıştırda onlar tüydür daha.goruntu olarak gürlük olarak yarının altında .ön çizgi o kadar sık olmamalıydı bence onun arkasına biraz eşit yoğunlaşılmalıydı planlamayı bastan beri beğenmedim saçlar çıksında.
Aslinda cikis iyi olursa genel siklik ekimde gayet iyiydi ama cikislar olursa tabiki yoksa planlama olarak bence bi sorun yok

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #140 : 27 Aralık 2020, 23:12:57 »
30-40 bin tl verip üstelik ön kısım olmasına rağmen 6.ayda şu anki sonuç insanı psikolojikmen daha çok yıpratır.Ben bu diğer ekip olayını, 15-20 yıllık tecrübeli öğretmenin, 3-4 yıllık öğretmene bugün dersi sen anlat demesi gibi bir şey olarak görüyorum.Haliyle o ders 15-20 yıllık tecrübeli hocanın anlattığı dersten ister istemez biraz farklı olacaktır.Umarım 6.aydan sonra olumlu gelişmeler yaşanır da yanılırız sonuç hakkında.

Bu yorum herşeyi ifade ediyo.. ekip işi sıkıntılı... fabrika usulüne dönen her kurum patlamaya mahkum gibi.. inşallah bunda sonra hızlı hızlı toparlar

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #141 : 28 Aralık 2020, 10:38:38 »
Arkadaslar merhaba asmed den geri donus geldi surecin su an normal oldugunu ve cikislarin 15. Aya kadar devam edecegini soylediler sizin fikriniz nedir forumdan gordugum kadariyla 6. Aydan sonra pek onemli gelisme olmuyor sanki

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 28 Aralık 2020, 10:42:16 »
Arkadaslar merhaba asmed den geri donus geldi surecin su an normal oldugunu ve cikislarin 15. Aya kadar devam edecegini soylediler sizin fikriniz nedir forumdan gordugum kadariyla 6. Aydan sonra pek onemli gelisme olmuyor sanki

Dostum süreci beklemekten başka çare yok bence sende olumlu düşün çıkışların var sonuçta hiç çıkmamış değil süreç değişiyor kişiden kişiye bekleyeceğiz
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #143 : 28 Aralık 2020, 10:47:52 »
Dostum süreci beklemekten başka çare yok bence sende olumlu düşün çıkışların var sonuçta hiç çıkmamış değil süreç değişiyor kişiden kişiye bekleyeceğiz
Reis zaten hep olumlu dusundum bu zamana kadar ama 6. Aydan beklentim buyuktu insan ister istemez tedirgin oluyor moralimi yuksek tutmaya calisiyorum psikoloji de cikislari etkileyecektir muhakkak senin icinden gecen nedir sonucta en tecrubelimiz sensin atak gelirmi nasil olur sonuc ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 28 Aralık 2020, 10:49:39 »
Reis zaten hep olumlu dusundum bu zamana kadar ama 6. Aydan beklentim buyuktu insan ister istemez tedirgin oluyor moralimi yuksek tutmaya calisiyorum psikoloji de cikislari etkileyecektir muhakkak senin icinden gecen nedir sonucta en tecrubelimiz sensin atak gelirmi nasil olur sonuc ?

7/8/9/19 aylar atak olur ama ne kadar olur bunu bilemiyorum göreceğiz. O yüzden moral bozma her türlü olacak bu saç sonuç olarak
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #145 : 28 Aralık 2020, 10:58:42 »
7/8/9/19 aylar atak olur ama ne kadar olur bunu bilemiyorum göreceğiz. O yüzden moral bozma her türlü olacak bu saç sonuç olarak
Tesekkur ederim baskan guzel ve degerli yorumlarin icin sonuclari aylik paylasmayi dusunuyorum insallah gelisime hep birlikte sahit oluruz

mehmet95

• Full Member
« Yanıtla #146 : 28 Aralık 2020, 13:21:37 »
Olmamış bu ekim. İlerleyen aylarda değişim olabilir ama majör birşey olmayacağı bariz artık. Revizyon yapacaktır asmed. Ben olsam revizyonu diğer ekibin yapması konusunda ısrarlı davranırdım gerekirse üstüne bir miktar para koyardım.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 28 Aralık 2020, 13:40:09 »
2 ay daha beklemek lazım bence . Gidişat olumsuz gözüküyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #148 : 28 Aralık 2020, 16:09:31 »
2 ay daha beklemek lazım bence . Gidişat olumsuz gözüküyor
Aynen su an pek olumlu degil ama insallah yoluna girer bekleyecegiz mecbur

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #149 : 28 Aralık 2020, 22:11:20 »
Yani olumlu ya da olumsuz 1 sene mecbur beklenilmesi gerekiyor. Merak etmeyin Asmed her zaman hastasını memnun eden bir yaklaşıma sahip. O yüzden forum da etkileşimi en yüksek merkezlerin başında geliyor. Çıkışlarınız var ve en kötü senaryo da ufak bir revize ile memnun eden bir görüntü oluşur. Benim de ön hatlarım zayıf şuan çıkışları yıl sonunda hatta foruma fotoğrafları da ekleyeceğim ama içimden ya kötü olursa diye hiç geçirmiyorum. Çünkü Asmed hastanın arkasında duran bir merkez o yüzden endişe etmeyin derim :). Merkezin bekleyin demesindeki sebep dolaşımın farklılık göstermesinden kaynaklı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram