Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25930 defa)

geronimo

• Full Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #90 : 01 Aralık 2020, 15:58:14 »
Saçlar form almadan aslında süreci yorumlamak da zor çünkü çıkışlar sizde de iyi görünüyor ancak ince saçların kapatıcılık sağlaması için kalınlaşması gerekli. Bu da zamanla olacak bir durum. Konumu takip ettiğinizi söylediniz, benimde saçlarım ince şuanda ama o kısım rahatsız olduğum durum değil. Ön çizgim yoğun ekilmişti benim o bölümde çıkışlar aslında rahatsız ediyor. Mesela sizde böyle bir problem de yok aslında. Saç yoğunluğu bazı insanlarda kalın olduğu için bu aylarda biraz erken form da alınca sonuç daha iyi gibi görünüyor. Bence sizin saçlarınız daha da iyi olacaktır önümüzdeki aylarda. Hintell Başkan da yorum atar bütün forumdaki konulara mesaj atmaya çalışıyor. Görmemezlikten geldiğinden değildir yani. Ben bile bazen takip ettiğim her konuya mesaj atamıyorum atlıyorum.
Teşekkür ederim inşallah öyledir ama şıklık su an çok tatmin edici gelmiyor bana belkide bana öyle geliyordur bilemiyorum senin Ekimle aramizda 1 ay var nerdeyse benim öncekilere bakarsan çok daha gerideydi inşallah seninki güzel olacak.
Hintell in hepimiz üstünde emeği var sağolsun şu an belkide çok daha farklı şeyler konuşuyor olabilirdik onun katkıları bambaşka zaten görürse onun tecrübeleri çok farklı genelde nokta atışı tahmin ve yorumları oluyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 01 Aralık 2020, 16:00:13 »
 herhalde şu haliyle uzaktan yakından tatmin etmez.koyduğun ilk ve 5. resimlerde saçların ince ince çıktığını goruyoruz.haliyle bu çıkan saçlar kalınlaşır.sen istesende istemesende.çıkış var belli diplerde.onların kalınlaşması zaman ister.bir ekimci diyordu 24 ay sürer diyordu ama 12 ay sonunda yüzde 80i kalınlaşmış olur diyordu.zemin iyi gorunuyor kalınlaşır onlar merak etme.bazısında gec olabiliyor onemli olan çıkması.surec olarak aynı zamanda aynı sayıda ekim yaptırdığın biri var diye farzet onunla farklı zamanlarda çıkışlar olabilir.kıyas metoduna girme bu işte.ben kafamı kazıttım saçlarım 2 ayda kendine geldi diğer kazıttığımda 4 5 ayda uzadı.saçın uzama hızı aynı insanda bile farklı surelerde olabiliyor.fazları falan var saçın.sıkıntı yapma sonuc alırsın bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #92 : 01 Aralık 2020, 16:02:55 »
herhalde şu haliyle uzaktan yakından tatmin etmez.koyduğun ilk ve 5. resimlerde saçların ince ince çıktığını goruyoruz.haliyle bu çıkan saçlar kalınlaşır.sen istesende istemesende.çıkış var belli diplerde.onların kalınlaşması zaman ister.bir ekimci diyordu 24 ay sürer diyordu ama 12 ay sonunda yüzde 80i kalınlaşmış olur diyordu.zemin iyi gorunuyor kalınlaşır onlar merak etme.bazısında gec olabiliyor onemli olan çıkması.
Eyvallah hocam zaten kalınlığa takmıyor o zamanla senin de dediğin gibi zamanla olacak zaten çıkış sayısı konusunda emin değilim henüz 6 ay dolmadı yorum için erken ama ister istemez tereddüt oluyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 01 Aralık 2020, 16:08:40 »
 erken çıkışlar haric insanların yuzde 80 i belki çıkmayacak paronoyası yasıyor.normal bu sıkıntı tereddütler.merkezlerin bastan solemesi gerek 6 ayda yarıdan fazlası çıkar veya geriden gelebilir yarısı veya daha azıda duruma gore çıkabilir tüm surec beklenmeli diye .kotu giden bişi yok zamana ihtiyac var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #94 : 01 Aralık 2020, 16:10:19 »
Teşekkür ederim inşallah öyledir ama şıklık su an çok tatmin edici gelmiyor bana belkide bana öyle geliyordur bilemiyorum senin Ekimle aramizda 1 ay var nerdeyse benim öncekilere bakarsan çok daha gerideydi inşallah seninki güzel olacak.
Hintell in hepimiz üstünde emeği var sağolsun şu an belkide çok daha farklı şeyler konuşuyor olabilirdik onun katkıları bambaşka zaten görürse onun tecrübeleri çok farklı genelde nokta atışı tahmin ve yorumları oluyor

Bakalım ben Asmed'de ekimi yaptırdığım için kafam hep rahat zaten. Yani endişelerim yok yalnızca problem gördüğüm yerleri süreç içerisinde takip edenler açısından yazıyorum o kadar. Sizinde yoğunluk konusunda şuan için memnun olmamanız normal çünkü saçlar dediğim gibi hacimsiz. Çıkışlar varsa saçlar yoğunlaştıkça doğru kesimle güzel bir görüntü sağlanır. Sorun gördüğünüzde Asmed'e danışırsınız zaten. Hızlı dönüşleri oluyor. Artı birde forumda Hintell Başkan da var. Benim saçlarımın mimarı zaten Hintell Başkandır. Ekim öncesi tedavi ve ekim konusunda en çok onun görüşlerinden faydalandım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 01 Aralık 2020, 16:12:20 »
süreç 5.5 ay çıkışlar mevcut ama senı tatmın edecek derecede degıl  daha süreç de devam ediyor
malum süreçler değişken kişilere göre 8 9 aya kadar memnun etmez ise revize gerekecek
tabı su an erken süreçdeyiz inşallah artar çok ınce çıkan saçların destek olarak neler kullanıyordun ? hacim kazanırsa çıkanlar çok farklı olur görünüş

bekleyip göreceğiz beklentimiz güzel olması yönünde

çok fazla özel mesaj  günde 250 kadar :) ve mail ve konu ile uğraştığım için konular bazen gözümden kaçıyor kardeşim
yorum yapmazsam gözümden kaçmıştır mesaj atarsan görürrüm  gelir yazarım
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2020, 16:33:43 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 01 Aralık 2020, 16:20:21 »
 4500 tanenin 3500 tanesi tekli ikiliden oluşuyor.ondan şimdilik cılız durabilir.
hintel bence çıkmıcak olsa o dipteki kalınlaşmamışlarda hiç çıkmazdı onlar çıktığından dolayı kalınlaşır diye dusunuyorum.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #97 : 01 Aralık 2020, 16:30:46 »
süreç 5.5 ay çıkışlar mevcut ama senı tatmın edecek derecede degıl  daha süreç de devam ediyor
malum süreçler değişken kişilere göre 8 9 aya kadar memnun etmez ise revize gerekecek
tabı su an erken süreçdeyiz inşallah artar çok ınce çıkan saçların destek olarak neler kullanıyordun ? hacim kazanırsa çıkanlar çok farklı olur görünüş

bekleyip göreceğiz beklentimiz güzel olması yönünde

çok fazla özel mesaj  günde 250 kadar :) ve mail ve konu ile uğraştığım için konular bazen gözümden kaçıyor kardeşim
yorum yapmazsam gözümden kaçmıştır mesaj atarsan görürrüm  gelir yazarım
Bizde tam senden konuşuyorduk  :D
Evet malesef tatmin edici değil şu an inşallah bı atak olur önemli ayları geride bıraktık nerdeyse.
Finasterid 7 ay oldu ve ek olarak biotin kullanıyorum şampuan sebamed inşallah bı mucize olurda revizyona gerek kalmaz hocam  desteklerin için teşekkürler bı dahakine özel mesajlada bilgilendiririm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 01 Aralık 2020, 16:35:12 »
Bizde tam senden konuşuyorduk  :D
Evet malesef tatmin edici değil şu an inşallah bı atak olur önemli ayları geride bıraktık nerdeyse.
Finasterid 7 ay oldu ve ek olarak biotin kullanıyorum şampuan sebamed inşallah bı mucize olurda revizyona gerek kalmaz hocam  desteklerin için teşekkürler bı dahakine özel mesajlada bilgilendiririm

revizeden kastım su an için söz konusu değil sürecin gelişme aşamasında ve gelişecek kısaca için rahat olsun her türlü bu saç güzel olacak öyle ya da böyle :)

sanıyorum donör ortalaman düşük bu yüzden zayıf kaldı simdiye kadar bakalım ne olacak ılerı ki aşamalarda
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #99 : 01 Aralık 2020, 16:44:17 »
Bakalım ben Asmed'de ekimi yaptırdığım için kafam hep rahat zaten. Yani endişelerim yok yalnızca problem gördüğüm yerleri süreç içerisinde takip edenler açısından yazıyorum o kadar. Sizinde yoğunluk konusunda şuan için memnun olmamanız normal çünkü saçlar dediğim gibi hacimsiz. Çıkışlar varsa saçlar yoğunlaştıkça doğru kesimle güzel bir görüntü sağlanır. Sorun gördüğünüzde Asmed'e danışırsınız zaten. Hızlı dönüşleri oluyor. Artı birde forumda Hintell Başkan da var. Benim saçlarımın mimarı zaten Hintell Başkandır. Ekim öncesi tedavi ve ekim konusunda en çok onun görüşlerinden faydalandım.
Aynen başkan içimiz rahat en azından bakalım ama daha sancısız bı süreç olursa iyi olur.
4500 tanenin 3500 tanesi tekli ikiliden oluşuyor.ondan şimdilik cılız durabilir.
hintel bence çıkmıcak olsa o dipteki kalınlaşmamışlarda hiç çıkmazdı onlar çıktığından dolayı kalınlaşır diye dusunuyorum.
Sıklıkta biraz sıkıntı var gibime geliyor çıkış yüzdesi biraz sıkıntılı hocam

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #100 : 01 Aralık 2020, 16:45:52 »
Aynen riskleri minimize edecek her koşulu sağlamaya çalıştım sigarayı ekimden 3 ay önce bıraktım ve ekim sonrasida 3 ay içmedim bakalım üstümüze düşen yaptık gerisi beklemek

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 01 Aralık 2020, 17:07:18 »
 şu an direk goruntu sıkıntıda kafanın basından girip sonuna kadar ekmişler.18 aya kadar surer bu ekim.ilk bakısta haliyle insan sıkıntıya duser ama diplere baktığında geliyor diplerden.gec gelişmesi normal sıkıntı yapma.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #102 : 01 Aralık 2020, 17:27:17 »
Aynen riskleri minimize edecek her koşulu sağlamaya çalıştım sigarayı ekimden 3 ay önce bıraktım ve ekim sonrasida 3 ay içmedim bakalım üstümüze düşen yaptık gerisi beklemek

Biraz da şans işi bu ama dediğim gibi merkez Asmed öyle sıradan bir yer değil her türlü mutlu edecek sonucu sağlarlar diye düşünüyorum. Kafanız rahat olsun o yüzden bekleyin 1 sene zaten süreç ne olursa olsun bekleyeceğiz. En kötü ufak rötüşlar yapılır. O da en son çare olarak düşüneceğimiz olay. Şimdilik hacimlenmeyi beklemek gerek.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 01 Aralık 2020, 17:37:28 »
Şuan için çok geride ama 2 ay sonra daha net konuşulabilir .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 01 Aralık 2020, 17:47:35 »
 babasultan ilk bakısta iş vasat gibi gozukuyor ama diplere bakarsan  1.5. resimlerde alttan gelenlerin kalınlaşmasına bakar bu iş onu gorursun.bolerek ekimlerde kalınlaşmaz tuy kalır ama bu bolerek ekim değil ondan kalınlaşır onlar

Facebook Twitter Instagram