Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25926 defa)

emekli kel

• Hero Member
5 ay dolmuş.normal ekimin yarısına yarısına yakını çıkar.ama geniş alan ve ileriki yaslarda durum geriden gelir.daha surec için erken.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
Yarisiysa çok iyi ben 6. Aya kadar çıkışlar devam ediyor sanıyordum  durum çok kötüde değil ama seyrek gibi geliyor miktarda az değil sonuçta yarın tekrar yorumlarınızı bekliyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Çıkışlar dolaşımla alakalı 6. ayda da kadar devam eder. En çok 3 ila 4. ayda ataklar gözle görülür olduğu için bu dönemlerde değişimler gözlenir. Saçlarınızın form alması bile görüntüyü değiştiren unsurlardır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ImPaLa

• Hero Member
Süreç normal seyrinde yakında kapanmaya başlar

geronimo

• Full Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #80 : 01 Aralık 2020, 01:37:09 »
Son durum 5 ay 5 gün umarım güzel bı atak olur 6. Aya çok az kaldı ama henüz sürecim geride hayırlısı olsun hakkimizda

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #81 : 01 Aralık 2020, 01:41:44 »
Devamı... objektif ve açıkca görülmesi için her açıdan çekmeye çalıştım bu gönderi altındaki ikinci foto hafif ıslak diğerleri kuru bütün fotoğraflar yıkama sonrası ve normal ışık altında çekildi

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #82 : 01 Aralık 2020, 01:46:47 »
Çıkışlar dolaşımla alakalı 6. ayda da kadar devam eder. En çok 3 ila 4. ayda ataklar gözle görülür olduğu için bu dönemlerde değişimler gözlenir. Saçlarınızın form alması bile görüntüyü değiştiren unsurlardır.

Evet bildiklerim dediklerinizle paralel 6. Aya kadar sağlam ilerleme kaydetmek gerek çıkış açısından gerisi form alması kalınlaşması  son durumla ilgili düşünceleriniz nedir Ekim serüveninizi açıkça anlattiginiz konuyu okudum Ekim konunuzada fırsat buldukça bakıyorum değerli bilgiler vermişsiniz teşekkürler forum adına. öneriniz var mı benim için su an beklemek dışında

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 01 Aralık 2020, 01:54:22 »
Bence bir iki aya kadar daha çok değişir .
Şu ana kadar çıkıpta henüz uzamayanlar şu anki görüntüye katkıları pek yoktur heralde  .sabırla bence bekleyin sürecin bitmesini daha çok değişir bence.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #84 : 01 Aralık 2020, 01:58:07 »
Bence bir iki aya kadar daha çok değişir .
Şu ana kadar çıkıpta henüz uzamayanlar şu anki görüntüye katkıları pek yoktur heralde  .sabırla bence bekleyin sürecin bitmesini daha çok değişir bence.
Şu an sabır ve umutla beklemekten başka çare yok moralimi yuksek tutmaya çalışıyorum  bütün riskleri en aza indirmek için çok uğraştım takviyelere dikkat ettim finasi düzenli kullanıyorum ama şu an beklediğimden geride gidiyor malesef inşallah çıkışlar artar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 01 Aralık 2020, 08:33:33 »
 sürece çok takılma sonraki ekimler ileriki yas geniş alan falan gec çıkar yas kaçtı bilmiyorum.bazı insanlarında gec çıkar.kışın soğuktur damarlar buzusur sac eskiye gore daha zayıf beslenir falan filan bir suru faktor var. 6 ayda yarıdan biraz fazlası çıkar.saçlar zaten ince ince gelmiş.onlar daha kalınlaşıcak.kalınlaşır merak etme 1 2 ay sonraki fotonla bu foton arasında belirgin fark olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #86 : 01 Aralık 2020, 09:35:28 »
sürece çok takılma sonraki ekimler ileriki yas geniş alan falan gec çıkar yas kaçtı bilmiyorum.bazı insanlarında gec çıkar.kışın soğuktur damarlar buzusur sac eskiye gore daha zayıf beslenir falan filan bir suru faktor var. 6 ayda yarıdan biraz fazlası çıkar.saçlar zaten ince ince gelmiş.onlar daha kalınlaşıcak.kalınlaşır merak etme 1 2 ay sonraki fotonla bu foton arasında belirgin fark olur.
Yaşım 28 hocam emennim o yönde inşallah ben yapı itibariyle geç cikanlardanimdir yoksa tatmin etmeyecek bır sonuç olacak benim için

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #87 : 01 Aralık 2020, 13:59:27 »
Evet bildiklerim dediklerinizle paralel 6. Aya kadar sağlam ilerleme kaydetmek gerek çıkış açısından gerisi form alması kalınlaşması  son durumla ilgili düşünceleriniz nedir Ekim serüveninizi açıkça anlattiginiz konuyu okudum Ekim konunuzada fırsat buldukça bakıyorum değerli bilgiler vermişsiniz teşekkürler forum adına. öneriniz var mı benim için su an beklemek dışında

Ekime ektra katkı özellikle ön bölüm için yapılacak finasterid harici düşünürseniz minoxil kullanımı. Ama Asmed minoxil kullanımını önermiyor, zaten ben kendimde kullanmıyorum bir çok can sıkıcı yan etkilerinden dolayı bu yüzden bence mevcut durumunuzda ekstra bir takviye kullanmanıza bence gerek yok. 6. ay da mutlaka merkezdeki danışmanınıza durumunuzu gönderin derim. Olumlu ve olumsuz olan noktaları Asmed'e bildirin sonuçta oradaki insanlar bu işi profesyonel seviyede yapıyorlar ve verecekleri bilgiler oldukça değerli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #88 : 01 Aralık 2020, 15:29:49 »
Ekime ektra katkı özellikle ön bölüm için yapılacak finasterid harici düşünürseniz minoxil kullanımı. Ama Asmed minoxil kullanımını önermiyor, zaten ben kendimde kullanmıyorum bir çok can sıkıcı yan etkilerinden dolayı bu yüzden bence mevcut durumunuzda ekstra bir takviye kullanmanıza bence gerek yok. 6. ay da mutlaka merkezdeki danışmanınıza durumunuzu gönderin derim. Olumlu ve olumsuz olan noktaları Asmed'e bildirin sonuçta oradaki insanlar bu işi profesyonel seviyede yapıyorlar ve verecekleri bilgiler oldukça değerli.
Evet 6. Ayda fotograf gönderimi sonrası onlarda durumu incelerler zaten minoxil in kısıtlı bı etkisi var uzun süreli kullanım gerekiyor zaten uzun kullanınca bile döngüye giriyor kullanmayı düşünmüyorum inşallah güzel bı atak olur sence şu anki durum nasıl @hintell den yorumda alamadık bakalım oda bı bakarsa şu anki duruma umut varmı diye iyi olur

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 01 Aralık 2020, 15:44:17 »
Saçlar form almadan aslında süreci yorumlamak da zor çünkü çıkışlar sizde de iyi görünüyor ancak ince saçların kapatıcılık sağlaması için kalınlaşması gerekli. Bu da zamanla olacak bir durum. Konumu takip ettiğinizi söylediniz, benimde saçlarım ince şuanda ama o kısım rahatsız olduğum durum değil. Ön çizgim yoğun ekilmişti benim o bölümde çıkışlar aslında rahatsız ediyor. Mesela sizde böyle bir problem de yok aslında. Saç yoğunluğu bazı insanlarda kalın olduğu için bu aylarda biraz erken form da alınca sonuç daha iyi gibi görünüyor. Bence sizin saçlarınız daha da iyi olacaktır önümüzdeki aylarda. Hintell Başkan da yorum atar bütün forumdaki konulara mesaj atmaya çalışıyor. Görmemezlikten geldiğinden değildir yani. Ben bile bazen takip ettiğim her konuya mesaj atamıyorum atlıyorum.

Facebook Twitter Instagram