Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25892 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #46 : 11 Ağustos 2020, 12:53:44 »
Süreç normal seyrinde sağlıklı bundan sonda kısmet ise güzel çıkışlar
Global Moderator

geronimo

• Full Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #47 : 11 Ağustos 2020, 21:39:00 »
Şok dökülme silmiş süpürmüş Dr koray erdoğan ekimlerinde genelde %90 şok dökülme silip süpürüyor ve daha sonra saçlar fırlar gibi çıkış oluyor sürecin karakteristik özelliği var hocanın ekimlerinde her şey yolunda.
Süreç normal seyrinde sağlıklı bundan sonda kısmet ise güzel çıkışlar

Evet silip süpürdü bu zamanlarda insanın aklindan türlü türlü şeyler geçiyor valla su an tek yapacak sey 90 i beklemek hayırlısı olur inşallah

geronimo

• Full Member
Merhaba arkadaşlar bugün 76. Gün 90 a az kaldı sizce şu an durum nasıl gidiyor varmı hareketlenme

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok ufak hareketler var süreç normal seyrinde dostum 90 120 arası kararmalar oturur
Global Moderator

geronimo

• Full Member
Eyvallah hocam inşallah mutlu edecek bı sonuç çıkar sanki hiç cikmayacakmis gibi geliyor artık bu zamanlarda

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Eyvallah hocam inşallah mutlu edecek bı sonuç çıkar sanki hiç cikmayacakmis gibi geliyor artık bu zamanlarda

Öyle gelir :) normal bir durum inşallah güzel olacak
Global Moderator

geronimo

• Full Member
Öyle gelir :) normal bir durum inşallah güzel olacak

Eyvallah başkan sende olmasan moral verenimiz bile yok iyiki bu forumu bulmuşum :)

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha erken hocam bir şey söylemek için. En erken başlayanlarınki bu ara başlıyor hareketlenmeler gördüğüm kadarıyla. Onlar da bünyeden bünyeye değişiyor. En sıkıntılı zamanlardayız bence. Ben neredeyse her gün aynaya bakıyorum:)

geronimo

• Full Member
Daha erken hocam bir şey söylemek için. En erken başlayanlarınki bu ara başlıyor hareketlenmeler gördüğüm kadarıyla. Onlar da bünyeden bünyeye değişiyor. En sıkıntılı zamanlardayız bence. Ben neredeyse her gün aynaya bakıyorum:)
Ömer hoca senin ekimi ayrı bı ilgiyle takip ediyorum çünkü aciklik ve greft sayısı olarak kendime en yakın seni gordum senin süreç maşallah şu an yolunda nerdeyse mutlu olabilecegin bı görüntüye geldin sayılır son paylaşımın çok umut vericiydi bakalım seni referans alıyorum şu an senin hareketlenmeler bayağı iyi aslında inşallah benimde o şekilde devam eder de mutlu bir sonuçla ayriliriz :)

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende de çıkışlar var ama şu an durdu gibi geliyor. Bir de güneş ışığı altında deri gözüküyor ona ayar oluyorum:) Bakalım 4. ve 5. aylar neyi gösterecek. İnş senin daha iyi olur. Henüz her şey için çok erken:)

geronimo

• Full Member
Bende de çıkışlar var ama şu an durdu gibi geliyor. Bir de güneş ışığı altında deri gözüküyor ona ayar oluyorum:) Bakalım 4. ve 5. aylar neyi gösterecek. İnş senin daha iyi olur. Henüz her şey için çok erken:)

Bence çok memnun kalacaksın şimdiden iyi görünüyor. insanın inanası gelmiyor çünkü alıştık kaç senedir böyle olmaya çıkması o saçlı halimizi düşünmek tuhaf oluyor ama 4. Ay çok güzel olacak sen benden daha yakınsın finale inşallah sırayla saclarimiza kavuşacağız umitvar olmak lazım :)

omerfaruk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet kendimi saçlı pek düşünemiyorum şimdiden çehremi değiştirmeye başladı:) Bu ara pek dökülmüyor zaten. İnsanın saçlarının dökülmemesi ne kadar güzel bir şeymiş:) Bir an önce 6 7. aylar gelse de gidişatı tam olarak yorumlayabilsek.

Zobizeretta

• Full Member
Yakında başlar greftler patlamaya :)

Sephiel

• Sr. Member
Öncesiyle süreciyle ve sonrasıyla net bir sonuç alınacak konu. Bu tip kesin sonuçları çok takip edesim gelmiyor. Heyecanı meyecanı yok :)
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Facebook Twitter Instagram