Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25941 defa)

geronimo

• Full Member
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #120 : 26 Aralık 2020, 16:59:08 »
süreç yavaş umarım ,leri ki zamanlarda daha iyi olur ama bir sıklaştırma gerekecek gibi hayırlısı bakalım

takviye almıyorsan almalısın

Aliyorum baskan hem finasterid hem de kerozan  duzenli kullaniyordum sadece yaglanma yaptigi icin kerozan(biotin) ara verdim sivilce ve yaglanma problemi olmasin diye asmed de finasterid disinda baska birsey onermemisti zaten kullanayimmi tekrardan onerdigin bi takviye varmi

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #121 : 26 Aralık 2020, 17:01:11 »
Aliyorum baskan hem finasterid hem de kerozan  duzenli kullaniyorum sadece yaglanma yaptigi icin kerozan(biotin) ara verdim sivilce ve yaglanma problemi olmasin diye asmed de finasterid disinda baska birsey onermemisti zaten kullanayimmi tekrardan onerdigin bi takviye varmi

İçerik olarak her ne kadar aynı dense de ben propecia yı daha iyi buluyorum. Belki de psikolojiktir bilmiyorum.
Bence saçların için propecia ve kerozan fazlasıyla yeterli
Ekstra masaj yapabilirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 26 Aralık 2020, 17:02:19 »
Aliyorum baskan hem finasterid hem de kerozan  duzenli kullaniyordum sadece yaglanma yaptigi icin kerozan(biotin) ara verdim sivilce ve yaglanma problemi olmasin diye asmed de finasterid disinda baska birsey onermemisti zaten kullanayimmi tekrardan onerdigin bi takviye varmi

kerozan yerıne xpecia dene bir de değişiklik olsun bakalım 12 aya kadar muhakkak çok daha iyi olacaktır sonra duruma göre sıklaştırma bakılır enınde sonunda güzel olacak bu saçlar.
Global Moderator

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 26 Aralık 2020, 17:04:24 »
Yaş kaç? Bilgiler arasında göremedim.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #124 : 26 Aralık 2020, 17:16:28 »
Propecia icerigi ayni sadece yuzdesi farkli fiye biliyorum daha iyi olurmu bilmiyorum gunasiri masaj yapiyorum.

İnsallah daha iyi olur hintell bide xpecia deneyeyim merkeze de sorup xpecia finasteridin ustune agir olur belki diye kerozan kullandim 6. Ay onemli zamanlardan biri bana pek iyi olacakmis gibi gelmiyor ama yine umitvar olmakta fayda var insallah duzelir.

Yasim 28 hocam

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #125 : 26 Aralık 2020, 17:27:47 »
Cikislar olmus saclar cok ince kalinlassa ziyadesiyle mutlu eder

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #126 : 26 Aralık 2020, 18:41:23 »
 zaten o kadar grefte gerek yokmuş bu merkezin basarısız ekimlerinde şunu gordum gereksiz sayıda yoğun ekim yapıyorlar.surec yavas normalde 6 ayda yuzde 65i çıkması lazımdı.ama diplerdede bişiler var o kadarda umutsuz değilim.kafa yedittirici bir ekim çıkıcakmı çıkmıcakmı diye dusundurucu ekim .yavas surrec çıkmayacağı manasına gelmez insallah çıkar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #127 : 26 Aralık 2020, 18:46:18 »
Cikislar olmus saclar cok ince kalinlassa ziyadesiyle mutlu eder

Cikanlar ince ama malesef cikis yuzdesi dusuk yeni cikislar olursa kalinlasma o zaman guzel olur

zaten o kadar grefte gerek yokmuş bu merkezin basarısız ekimlerinde şunu gordum gereksiz sayıda yoğun ekim yapıyorlar.surec yavas normalde 6 ayda yuzde 65i çıkması lazımdı.ama diplerdede bişiler var o kadarda umutsuz değilim.kafa yedittirici bir ekim çıkıcakmı çıkmıcakmı diye dusundurucu ekim .yavas surrec çıkmayacağı manasına gelmez insallah çıkar

Aynen oyle kafa yedirtici biraz cikacakmi cikmayacakmi onu dusunuyorum asmed prosedurlerinde kullandiklari yontemden dolayi yuzde 90 cikis vaat ediyor hatta daha fazlasida olabilir deniyor 6. Aydan sonra buyuk bi atak genelde goremiyorum ama yinede umudumu korumaya sabretmeye calisiyorum sayi daha az olsaydi dahami iyi cikis yakalardim bilemiyorum acikcasi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #128 : 26 Aralık 2020, 18:50:21 »
 sık ekim tamamen profosyonellerin işi.damarı zedelememen lazım zedelediğin an saç yasamaz.ekenler daha once sık ekimlerde nasıl yuzde yakalamış çok tecrubeli sık ekimi bol olanlarma planlama zaten yanlış.ama o kadarda umutsuz değilim insallah çıkar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #129 : 26 Aralık 2020, 23:12:47 »
sık ekim tamamen profosyonellerin işi.damarı zedelememen lazım zedelediğin an saç yasamaz.ekenler daha once sık ekimlerde nasıl yuzde yakalamış çok tecrubeli sık ekimi bol olanlarma planlama zaten yanlış.ama o kadarda umutsuz değilim insallah çıkar

İnsallah guzel cikar da nick in gibi emeklilerden olurum ben de ama bu ara umutsuz hissediyorum asmed profesyonel bir ekim merkezi oldugu icin tercih sebebimdi guven duydugum icin herseyi alp beye biraktim dediklerine harfiyen uydum ama insallah planlamada bir sikinti olmamistir herhangi bir zedelenme olmadan guzel bir ekim olmustur 🙏

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #130 : 27 Aralık 2020, 11:04:04 »
 insallah şimdi ekim resimlerine baktım kırmızılara arkaya kadar ekilmiş geniş alanmış ben sade öne attılar sanmıştım 4500 taneyi.geniş alansa geriden gelmesi normal.insallah senide kellikten emekli ederiz.saç tellerinde guzel ekime musait

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 27 Aralık 2020, 13:32:40 »
Asmed yada başka biyer bu işte ekip cok önemli.. duayen hocanın ekibiplerinde  belliki degişiklik olmuş... 2018 sonrası bazı ekimler cok vasat hocanın acil önlem alması  lazım. Sizin greft aliminizi ve yerleştirmenizi kim yaptı ismini hatırlıyomusunuz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #132 : 27 Aralık 2020, 13:35:47 »
 bu ekip işini bende sevmiom vericem dunya para kimin ektiği belli değil olcaksa tek ekip olcak.yada oncesi ekiplerin yaptığı operasyon sonuclarını gorucen ona gore karar verip ekibini secicen

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #133 : 27 Aralık 2020, 13:45:02 »
insallah şimdi ekim resimlerine baktım kırmızılara arkaya kadar ekilmiş geniş alanmış ben sade öne attılar sanmıştım 4500 taneyi.geniş alansa geriden gelmesi normal.insallah senide kellikten emekli ederiz.saç tellerinde guzel ekime musait

İnsallah hocam sagol temennimiz o yonde

Asmed yada başka biyer bu işte ekip cok önemli.. duayen hocanın ekibiplerinde  belliki degişiklik olmuş... 2018 sonrası bazı ekimler cok vasat hocanın acil önlem alması  lazım. Sizin greft aliminizi ve yerleştirmenizi kim yaptı ismini hatırlıyomusunuz

İsimlerini unuttum ama iki kisiydi alim ve ekim isini yapan insallah alim ve yerlestirmede sikinti olmamistir

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #134 : 27 Aralık 2020, 13:50:08 »
 30-40 bin tl verip üstelik ön kısım olmasına rağmen 6.ayda şu anki sonuç insanı psikolojikmen daha çok yıpratır.Ben bu diğer ekip olayını, 15-20 yıllık tecrübeli öğretmenin, 3-4 yıllık öğretmene bugün dersi sen anlat demesi gibi bir şey olarak görüyorum.Haliyle o ders 15-20 yıllık tecrübeli hocanın anlattığı dersten ister istemez biraz farklı olacaktır.Umarım 6.aydan sonra olumlu gelişmeler yaşanır da yanılırız sonuç hakkında.

Facebook Twitter Instagram