Gönderen Konu: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)  (Okunma sayısı 25947 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Team (Prof. Alp & Dr. Dilek) - 4558 greft (24-25 Haziran 2020)
« Yanıtla #106 : 02 Aralık 2020, 16:34:16 »
İnşallah hicbirseye gerek kalmadan kendisi toparlar ufaktan hayal kırıklığı yaşamaya basladim ama nasip hersey bakalım ilerde ne olacak durum umarım toparlar

Sabırlı ol olacak inşallah bir sorun yok
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #107 : 02 Aralık 2020, 16:41:33 »
Sabırlı ol olacak inşallah bir sorun yok
İnşallah olur başkan eyvallah

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 02 Aralık 2020, 16:58:04 »
 dostum ben 6 ekim oldum 3ünde sabırla sureci bekledim diğer 3ünde bir arkadasla tanıstım insanları telaşa iten arkadas hemen çıkmasını bekledim onu tanıdıktan sonra bedavadan çile cektim.yani hemen çıkmasını beklemek çiledir.surecte olumsuzluk yok.son donem sitede cabuk çıkış bekleme muhabbeti basladı ektir 6 ayda çıksın yok boyle bişi.12_15 aydır surec.geniş alanlarda 18 ay diye bedava demiyorlar.dipler güzel.demekki boş ekim değil.sen 7.8. aylardada tam surec olcak şu bu boyle dusunme stres yasarsın.bu iş uzun surec aylık resimlerle takip edicen her ay ustune koyarak gitcek belki arada kırılma noktaları olcak belki olmucak aylık gitcek sure sonunda çıkmıcak olsa zemin boş olurdu aşağıdan iyi geliyor saçlar.diğer insanlar 5 ayda senden daha belirgin sen ondan stres yaptın ama kişiden kişiye değişir bu durum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 02 Aralık 2020, 17:02:29 »
dostum ben 6 ekim oldum 3ünde sabırla sureci bekledim diğer 3ünde bir arkadasla tanıstım insanları telaşa iten arkadas hemen çıkmasını bekledim onu tanıdıktan sonra bedavadan çile cektim.yani hemen çıkmasını beklemek çiledir.surecte olumsuzluk yok.son donem sitede cabuk çıkış bekleme muhabbeti basladı ektir 6 ayda çıksın yok boyle bişi.12_15 aydır surec.geniş alanlarda 18 ay diye bedava demiyorlar.dipler güzel.demekki boş ekim değil.sen 7.8. aylardada tam surec olcak şu bu boyle dusunme stres yasarsın.bu iş uzun surec aylık resimlerle takip edicen her ay ustune koyarak gitcek belki arada kırılma noktaları olcak belki olmucak aylık gitcek sure sonunda çıkmıcak olsa zemin boş olurdu aşağıdan iyi geliyor saçlar.diğer insanlar 5 ayda senden daha belirgin sen ondan stres yaptın ama kişiden kişiye değişir bu durum

Reis maşallah bir kulağının arkası kalmış ekilmedik .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #110 : 02 Aralık 2020, 17:05:47 »
 orasıda şişerdi kulak arkalarımda yağ bezeleri çıkardı hep tum gencliğimde zaman gecince kayboldular.bazende duserdim hırlaşırdım morartmışlardı bir kere orayıda darbelerle sopayı ordanda yedik.orasıda temiz değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #111 : 02 Aralık 2020, 18:01:40 »
Bu ekime benim nazarım değmemiştir inşallah. Süreç güzel ilerliyordu. Moral bozmadan devam merkezin bir yorumu var mı? Bu aylarda keskin yorum yapmaktan imtina edeceklerdir illaki ancak sürecin geriden geldiği yönünde bizle aynı fikirdeler mi?
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #112 : 02 Aralık 2020, 18:10:03 »
Sürecin tamamlanması o kadar sürebilir ama yinede belli olur ne olacağı hocam diğer ekimlerdede görüyoruz yani iyi olacak Ekim Max 6 7 ayda belli oluyor yinede umutlu olmaya çalışıyorum.
Bu ekime benim nazarım değmemiştir inşallah. Süreç güzel ilerliyordu. Moral bozmadan devam merkezin bir yorumu var mı? Bu aylarda keskin yorum yapmaktan imtina edeceklerdir illaki ancak sürecin geriden geldiği yönünde bizle aynı fikirdeler mi?
Yok başkan sanmıyorum nazarinin degecegini :) merkezle görüştüm hatta İstanbul'a yolum düştü 1 ay önce falan gitmisken ugrayayim genel kontrol olur dedim önceden randevu almam gerektigini hemen doktorla gorusemeyecegimi belirttiler. 6. Ayda zaten fotografla yorumlarız öncesinde sürece dair bişey demiyoruz tarzı biseyler söylediler

kefal

• Full Member
« Yanıtla #113 : 02 Aralık 2020, 20:00:15 »
abi saç uzadıkça yenileri çıkmıyormuş gibi geliyor. kaiserss kestir demişti bana kestirince birazda olsa daha net görüyorsun ama başlardaki gibi çıkıp çıkmadığını fark etmek biraz daha zor. elimizden gelen bir şey de yok. benimde şuan yakından seyrek özellikle yıkandıktan 1 2 gün sonra daha belirgin oluyor. biraz sakin olup kafaya takmamamız lazım.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #114 : 02 Aralık 2020, 23:15:15 »
abi saç uzadıkça yenileri çıkmıyormuş gibi geliyor. kaiserss kestir demişti bana kestirince birazda olsa daha net görüyorsun ama başlardaki gibi çıkıp çıkmadığını fark etmek biraz daha zor. elimizden gelen bir şey de yok. benimde şuan yakından seyrek özellikle yıkandıktan 1 2 gün sonra daha belirgin oluyor. biraz sakin olup kafaya takmamamız lazım.
Aynen hocam stres yapmamaya çalışıyorum sürece olumlu katkısı olsun diye ama tedirgin takmamakta elde değil tabi :)
Ben de düzenli saçları kestiriyorum gelişimi görmek açısından ayda bir

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #115 : 26 Aralık 2020, 16:39:58 »
Merhabalar 6. Aya geldik bugun itibariyle sonuclar asagida yorumlar sizde

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #116 : 26 Aralık 2020, 16:45:35 »
Moralini bozmak gibi olmasın ama süreç yavaş ilerliyor. 6.ayda çıkışların daha belirgin olması gerekirdi. Belki de sürecin yavaş ilerliyor. Yine de 1 yılı beklemekte fayda var. Asmed ne diyor?

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #117 : 26 Aralık 2020, 16:47:12 »
Moralini bozmak gibi olmasın ama süreç yavaş ilerliyor. 6.ayda çıkışların daha belirgin olması gerekirdi. Belki de sürecin yavaş ilerliyor. Yine de 1 yılı beklemekte fayda var. Asmed ne diyor?
Haklisin ben de pek memnun degilim asmed e yarim saat once attim sonrasinda foruma attim yazmalarini bekliyorum

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #118 : 26 Aralık 2020, 16:51:12 »
Haklisin ben de pek memnun degilim asmed e yarim saat once attim sonrasinda foruma attim yazmalarini bekliyorum

Olumsuz sonuçlansa bile yaptıkları ekimin arkasında duracaklarını düşünüyorum. Kafana takma. Belki de son 6 ay kafandan saç fışkıracak, belli olmaz. Kişiden kişiye değişen bir durum. Biraz daha sabır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 26 Aralık 2020, 16:52:00 »
süreç yavaş umarım ,leri ki zamanlarda daha iyi olur ama bir sıklaştırma gerekecek gibi hayırlısı bakalım

takviye almıyorsan almalısın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram