Gönderen Konu: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020  (Okunma sayısı 71933 defa)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020
« Yanıtla #300 : 06 Ocak 2021, 21:23:33 »
70 günde ciddi bir atak olmamış, üzüldüm dostum geçmiş olsun. İmzandaki ilaçları, takviyeleri kullanmak bile büyük bir emektir. Çok umut verici güzel bir ekimdi neden böyle oldu anlamadım. Revize gerecektir mutlaka ama önemli olan 2-3 ay içerisinde en azından kapatıcılığı yüksek olan bir seviyeye gelirse en azından seni az da olsa mutlu edebilir. Merkez ne dedi 6 aylık duruma ?

4. Aydan sonra bu şekildeydi nerdeyse gelişim yoktu. Ben başka forumlarda da takio ediyorum extreme bi durum yok ise eğer 5. Aya ekim kendini bir hayli net belli ettiriyor

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #301 : 06 Ocak 2021, 21:25:21 »
Ahmet konunu göremedim açarsan çok iyi olur ekimi ve pkanlamani çok merak ettim
Şok dökülme bitince her bir aşamayı tek tek paylaşmayı düşünüyorum.şuan zaten kabuklar bile dökülmedi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 06 Ocak 2021, 21:26:35 »
belli sure saçını finasteridle guclendir oyle gel demeleri gerekirmiş ekimde çoğu saç ölür çok zayıflaşmış ektirmedeydinde gene kendi saçın gidiciymiş.kendi saçını gidici hesaplarsak rakamda az o zaman ortaya çıkan sonuc normal ama daha surec devam ediyor genede o kadar kotu değil

Maalesef bu Ekim olmamış. Bu saatten sonrada olmaz...
Emeklikel sen yapma bari dostum sen bu işten anlayan adamsın bu sonuç normal nedemek:)
Bir Ekim sonucunun kötü olması için ne olması gerrkiyor? Bu sonuç olmamış. ASMED iyi bir firma olduğu için elinden geldiğince hatasını telefi edecektir..

jemjemx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #303 : 06 Ocak 2021, 21:31:53 »
Yüzde 40larda kalmış gibi hocam...
// Kullandığım Takviyeler //

*Viviscal Tablet
*Propecia 1mg
*Olimp Multi Vitamin
*Omega-3 ve Kolajen Peptit

// Asmed Dr. Koray ERDOĞAN-Saç Ekim Sürecim //
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14840.0

gangnam90

• Full Member
« Yanıtla #304 : 06 Ocak 2021, 21:32:46 »
Bu kadar emek, özveri, umut ve tabiki masraf üzerine üzücü bir sonuç. Buraya olumlu güzel cümleler yazmayı çok isterdim ama yazabileceğim tek şey, geçmiş olsun Quandoria.

Selim61

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #305 : 06 Ocak 2021, 21:38:14 »
Geçmiş  olsun. Dediğiniz gibi giden greftlere yazık. Umarım toparlarsınız

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #306 : 06 Ocak 2021, 21:46:15 »
işte ben  bazen söyleyince yanlış anlasılıyor abi gecmıs olsun oncelıkle sımdı ben takvıyenın allahını kullandım ekımde kullanmasam olmayacak mıydı  ekım olcaktı hıc kullanmadan mukkeml sonuc alan ınsanlar var  ama pskolojık olarak ılaclarla kendımızı hazırlıyoruz bu sürece belkide işe yaramıyor bazen.  ama bazen olmayınca olmuyor yapılan işlem kişinin genetigi burada sonucun olumsuzluguna uzulmekten zıyade kaybolan greftlere ve onca zamana gecmıs olsun demek ıstıyorum ama ınsallah bir hal çaresi olunur. bu forum ıyı kı var cunku sac ektırdım dertlerim bitecek diye bir şey olmadıgını bılmelıler. o yuzdem tamamıyla hazırlıklı olarak bu işe girilmeli tekrardan gecmıs olsun abim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #307 : 06 Ocak 2021, 21:54:33 »
Geçmiş olsun aslında ilk başlarda farketmişsiniz baston şeklinde dökülmeleri. J L Ya da baston şeklinde ki dökülmeler dahil hepsine normaldir çıkar bi daha diye yorum yapılıyor ama ortalama her ekimde en az yüzde 30 çıkmama oranı var. Peki bu j şeklinde L şeklinde dökülenler çıkıyorsa çıkmayanlar hangileri oluyor birileri anlatsa da bilsek. Açıkçası bu tür dökülmeler ve daha kabuk dökümü bile başlamadan olan dökülmelere şüpheli bakıyorum. Sizde ikisi de olmş. Neyse asmed arkasında durur ekiminin hayırlısı olsun

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #308 : 06 Ocak 2021, 21:56:34 »
gecmis olsun ...

elbette cok tecrübeli kisilerin yorumlari var göz ardi edilemez , ama sanki 3-4 sene öncesinde foruma yeni katildigim dönemlerde tam hatirliyamiyorum ama bir ekim vardi koray hocanin herkes olumsuz yorumlar yapiyordu , okadar elestiriler vardi yok okadar para falan.. . galiba 7-8-9 aylarda ataklar oldu ve cok farkli bir sonuc olmustu "olumlu" diye hatirliyorum.

insallah sizdede öyle bir durum olur

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 06 Ocak 2021, 22:15:33 »
gecmis olsun ...

elbette cok tecrübeli kisilerin yorumlari var göz ardi edilemez , ama sanki 3-4 sene öncesinde foruma yeni katildigim dönemlerde tam hatirliyamiyorum ama bir ekim vardi koray hocanin herkes olumsuz yorumlar yapiyordu , okadar elestiriler vardi yok okadar para falan.. . galiba 7-8-9 aylarda ataklar oldu ve cok farkli bir sonuc olmustu "olumlu" diye hatirliyorum.

insallah sizdede öyle bir durum olur
Hocam yorum için teşekkürler. Bana o kişiyi gösterebilir misiniz? Newyorklu kel diye bi arkadaş vardı onu mu diyorsunuz?

Bahsettiğiniz gibi bir durum greftleri çok uzun olan insanlarda falan bi ihtimal olur . Ama kimle konusursan konus iyi sonuc alan herkes sunu soyler 150 günde baya belli eder ekim kendini. Ekim merkezlernin bir yılı bekle demeleri aslında daha çok ekimin iyileşeceğinden ziyade kişinin psikolojisinin yaşadığı duruma alışma sürecidir.
Geçmiş olsun aslında ilk başlarda farketmişsiniz baston şeklinde dökülmeleri. J L Ya da baston şeklinde ki dökülmeler dahil hepsine normaldir çıkar bi daha diye yorum yapılıyor ama ortalama her ekimde en az yüzde 30 çıkmama oranı var. Peki bu j şeklinde L şeklinde dökülenler çıkıyorsa çıkmayanlar hangileri oluyor birileri anlatsa da bilsek. Açıkçası bu tür dökülmeler ve daha kabuk dökümü bile başlamadan olan dökülmelere şüpheli bakıyorum. Sizde ikisi de olmş. Neyse asmed arkasında durur ekiminin hayırlısı olsun

Evet dostum . Çok üzgünüm ama giden geri gelmiyor maalesef

işte ben  bazen söyleyince yanlış anlasılıyor abi gecmıs olsun oncelıkle sımdı ben takvıyenın allahını kullandım ekımde kullanmasam olmayacak mıydı  ekım olcaktı hıc kullanmadan mukkeml sonuc alan ınsanlar var  ama pskolojık olarak ılaclarla kendımızı hazırlıyoruz bu sürece belkide işe yaramıyor bazen.  ama bazen olmayınca olmuyor yapılan işlem kişinin genetigi burada sonucun olumsuzluguna uzulmekten zıyade kaybolan greftlere ve onca zamana gecmıs olsun demek ıstıyorum ama ınsallah bir hal çaresi olunur. bu forum ıyı kı var cunku sac ektırdım dertlerim bitecek diye bir şey olmadıgını bılmelıler. o yuzdem tamamıyla hazırlıklı olarak bu işe girilmeli tekrardan gecmıs olsun abim

Sğolasın kardeşim. Psikolojinin etkisi bu işte oldukça az.
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #310 : 06 Ocak 2021, 22:17:39 »
Cok uzgunum giden greftlerine. Burada hepimiz bir greftin hesabini yapiyoruz. Asmed'e ektirince daha buyuk beklentiye giriliyor normal olarak.

Olmamis maalesef. Bu saatten sonra ben cikis beklemiyorum (eger birileri linc etmeyecekse)

« Son Düzenleme: 07 Ocak 2021, 07:42:14 Gönderen: Hintell »

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #311 : 06 Ocak 2021, 22:18:01 »
Maalesef üzüldüm dostum beraber fikir edinmiştik ektirmek için umarım gelişim olur azda olsa tesellin olur

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #312 : 06 Ocak 2021, 22:19:25 »

Dostum ben süreçteki olumsuzluğun greft alım sürecinden olduğunu düşünüyorum.
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #313 : 06 Ocak 2021, 23:09:08 »
Maalesef bu Ekim olmamış. Bu saatten sonrada olmaz...
Emeklikel sen yapma bari dostum sen bu işten anlayan adamsın bu sonuç normal nedemek:)
Bir Ekim sonucunun kötü olması için ne olması gerrkiyor? Bu sonuç olmamış. ASMED iyi bir firma olduğu için elinden geldiğince hatasını telefi edecektir..
kötü sonuc ve bu zamana gore normal dedim baktığın zaman zaten ekim için yanlış bir zamanmış ve doğru sayıda ekilmemiş o açıdan bu negatiflik normall bunu demek istedim.kendi saçları gidici sayı az normal bir dıurum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #314 : 06 Ocak 2021, 23:25:39 »
Bnde koray hocaya yeni ekim yaptırdım korkmuyorum değil valla inşallah bir aksilik yaşamam.
ahmet ekimi paylastin mi

Facebook Twitter Instagram