Gönderen Konu: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020  (Okunma sayısı 71916 defa)

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020
« Yanıtla #330 : 27 Haziran 2021, 22:46:10 »
Kardeşim ilk öncelikle geçmiş olsun burda olumlu konuşmak isterdim ama maalesef sonuç çok iç açıcı değil,sonuç kötü değil filan demişler bence kötü bi sonuç o kadar para emek veriyorsun sonuçta senin adına üzüldüm inşallah bu saç ekim işlemlerindeki olumsuz sonuçları çözerler ben bi yerlerde yanlışlık yapıldığını düşünüyorum ya alımlarda ya ekilirken bişe var

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #331 : 28 Haziran 2021, 00:18:20 »
Maalesef sonuç olmamış. İlerisi için planlama yaptığınızı düşünürsek ilk ekimde beklentinizin oluşmaması can sıkıcı olmuş. Özellikle bunca yıl araştırmanız ve tedaviler sonucunda. Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama Koray Hoca bence revize ile sorunu çözer diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #332 : 28 Haziran 2021, 10:53:38 »
Pandemi den bu yana 120 yakın kişi forumda konu açtı  benim saydığım ektirip konu açmayanlarda çok fazla arada bir kaç başarı yakalanmayan sonuç olacaktır. Sizinde sonucunuz maalesef iyi değil ama artık saç kalitesinden mi kaynaklı başka bir durumdan mı bilemiyorum gereken yapılır zaten umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız. 
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

-BlackWolf-

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #333 : 04 Ekim 2021, 11:17:49 »
Koray hoca veya asistanları forumu takip ediyordur. Umarım bu tip sonuçları düzeltmek için elinden gerekeni yaparlar. Bir kaç gündür Asmedin ekimlerini inceliyorum. İlk 10-15 sayfa arası yapılan ekimlerde çoğunluk istenilen sonucu alamamış ancak eski ekimlere bakıyorum az greftle bile yüksek doluluk oranı elde edilen onlarca ekim gördüm. Pandemi sonrası bir şeylerde veya bir yerde bir eksiklik olmuş galiba onun tespit edilip düzeltilmesi lazım. Bende Asmedde saç ektirmeyi düşünüyorum ancak şuanlık gördüğüm başarısız ekimler nedeniyle biraz daha bekleme taraftarıyım.

Geebee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #334 : 04 Ekim 2021, 15:45:34 »
Koray hoca veya asistanları forumu takip ediyordur. Umarım bu tip sonuçları düzeltmek için elinden gerekeni yaparlar. Bir kaç gündür Asmedin ekimlerini inceliyorum. İlk 10-15 sayfa arası yapılan ekimlerde çoğunluk istenilen sonucu alamamış ancak eski ekimlere bakıyorum az greftle bile yüksek doluluk oranı elde edilen onlarca ekim gördüm. Pandemi sonrası bir şeylerde veya bir yerde bir eksiklik olmuş galiba onun tespit edilip düzeltilmesi lazım. Bende Asmedde saç ektirmeyi düşünüyorum ancak şuanlık gördüğüm başarısız ekimler nedeniyle biraz daha bekleme taraftarıyım.

Evet bende bunun farkina vardim. Birseyler eskisi gibi gitmiyor acaba ne onu bende merak ediyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 05 Ekim 2021, 00:18:09 »
 şu onemli.kural şu .aralara girilen ekimlerde zayıf saçlar ölür iyi yerde ekse dandik yerde ekse ölür.ama dandik yer ekerse aralara girdiği yerde normal zayıf olmayan saçlarıda öldürür.bu merkezin basarısız ekimlerine bakıyorum zaten gidici saçların olduğu ekimler çoğunlukta gibi geliyor bana .ekerken onları yok sayıp ekilcek rakamı ona gore ayarlamalılar.ben ekimci olsam bu saça 6 ay ilaç kullan oyle gel derim sonrada zayıfları yok sayıp 5000 ekerim sonrada donorden ne çıkarsa bir seans daha ekerim.rakam çok az.saçlar zaten gidiciymiş.kaldıki ekilenlerdede zahiyat var.planlamaları yapamıyorlar.bazen az alana 5000 diyorlar bu ekimde doğru planlama yapılmamış
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 05 Ekim 2021, 13:34:13 »
Geçmiş olsun, revize ile telafi edilecektir. Biraz zahmetli ama riski azaltmak için revize ekimi de ikiye böldürebilirsiniz. Önce ön bölgeye revizyon yapıldıktan sonra sonucu görüp orta ve tepe bölgeye yapılabilir. Komple revizeye gidilip de yine sonuç alınamazsa başka bir ekim sansınız kalmayabilir. Dediğim gibi riski azaltmak için böyle düşündüm. Son zamanlarda Asmed paylaşımlarında bir tuhaflık var. Takip ettiğim 4-5 tane ekim var, henüz hiçbiri sonuçlanmadı ama sanki hepsi revizeye gidecek gibi duruyor. Bundan 1-2 sene önce Asmed'e gözüm kapalı giderdim ama şimdi kafamda soru işaretleri olmaya başladı açıkçası. Tabi ki Asmed'e giden yüzlerce kişiden sadece üç beş tanesi burada paylaşım yapıyor, belki sonucu iyi olanlar paylaşmamışlardır ama sonuçta biz de burada gördüklerimize göre yorum yapıyoruz. Seyrek saçlı bölgeye yapılan ekimlerde incelmiş saçlar dökülmüştür demek bana göre kabul edilebilir bir durum değil. Ortalama 5.000 greft ekildiği zaman yine de sonucun kötü olmaması lazım çünkü ekim yapılacak bölgede hiç saçı olmayan kişilerin 5.000 greftle de başarılı sonuçlar alabildiğini görüyoruz. Saç olamayan yerde başarı sağlanıyorsa seyrek olan yerde de sağlanması gerekir eğer bu mümkün değilse hastaya bilgi verilip o  bölgeye girilmemelidir. Hasta kabul edilip ekim yapıldığına göre finasterid kullanmıyor olmak da başarısızlığı açıklayamaz. (Çok agresif dökülme yaşayan ve donör bölgesi bile seyrekleşmiş kişiler hariç) Finasterid kullanılmadığı için ekimden 3-5 yıl sonra ekilen saçlar kaybedilebilir, buna ekim merkezleri de bir şey yapamaz ama önce ekimin iyi bir şekilde sonuçlanmış olması gerekmektedir. Tekrar geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2021, 13:46:48 Gönderen: Korkusuz Korkak »
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #337 : 28 Ocak 2023, 14:03:00 »
İyi değil ama Kötü bir sonuç da değil biraz revize ile çok harika yaparlar saçlarını alan geniş baya dostum halledilir merak etme çözeceklerdir
Böyle yüksek fiyat çeken yer için kötü ama arkadaşın saç kurtarılır

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #338 : 29 Ocak 2023, 12:17:10 »
Böyle yüksek fiyat çeken yer için kötü ama arkadaşın saç kurtarılır

merakla bekliyorum.

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 12 Mart 2023, 13:06:29 »
bu konunun akibetini merak ediyorum. Sahip çıkıldı mı, revize yapıldımı, geri dönüş nedir ? Bende 4 aydır Asmed için sıradayım fakat bu başarısız sonuçlar beni düşündürmeye başladı, çuvalla para vereceğiz standart bir ekim merkezinin sonucu alıcaksak asmedin aldığı para onlara haram olur ayıptır. Ankaradaki Muttalip hoca gibi butik ekim yapan yerleri düşünmeye başladım ah biraz daha uygun olsa

pamira

• Sr. Member
« Yanıtla #340 : 13 Mart 2023, 01:24:21 »
son durum nedir bende cok merak ediyorum carsamba gunu asmed'e ilk kontrole gidecegim 15 ayi gecti.
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #341 : 14 Ekim 2023, 17:23:51 »
son durum hakkında bir güncelleme yapabilirmisiniz
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

trapezus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #342 : 15 Ekim 2023, 11:23:46 »
allah kimsenin basina vermesin ama olumsuz sonuc maalesef bu isin dogasinda var FAKAT benim anlamadigim bu kadar para alip bide ustune basariz bi sonuc cikarsa o daha buyuk hayal kiriikligi , ben o kadar para veriyosam o paranin karsiligini almam gerekir ha olmadimi nasil bu kadar meblag aliyosaniz olumsuz sonucta da %100 para iadesi yapmalari gerekir , ben niuye 1. operasyonda batirmis adamlara bi daha sac ektiriyim , kendileri ektirirmi ??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 15 Ekim 2023, 18:10:58 »
allah kimsenin basina vermesin ama olumsuz sonuc maalesef bu isin dogasinda var FAKAT benim anlamadigim bu kadar para alip bide ustune basariz bi sonuc cikarsa o daha buyuk hayal kiriikligi , ben o kadar para veriyosam o paranin karsiligini almam gerekir ha olmadimi nasil bu kadar meblag aliyosaniz olumsuz sonucta da %100 para iadesi yapmalari gerekir , ben niuye 1. operasyonda batirmis adamlara bi daha sac ektiriyim , kendileri ektirirmi ??

o kadar parayı sadece çok üst düzey sonuç almak için vermiyorsun
donör alanın mafolmasın ekim düzgün ve kaliteli olsun kaliteli hizmet almak için
iyi sonuç kişinin açık alanı ve donör kalitesi ile ölçülüdür
koray erdoğan büyücü değil iyi malzeme verirsen iyi sonuç alırsın
geniş açıklık kötü malzeme verirsen duruma göre sonuç alırsın

ama donör alanını o kadar güzel kullanır ki ikinci 3 ekim için sorun olmaz donör yeterli gelir

zaten parası daha degerli olanlar Asmed saç ektirmesin

Global Moderator

trapezus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 15 Ekim 2023, 19:31:02 »
e benimde anlamadigim o zaten insanlar o kadar parayi kotu malzeme ile acik alanlari kapatmak icin veriyor ve bunun ustadi koray erdegondir deniyor ve ona gore ucret aliyor ve karsiliginda iyi bir sonuc almak musterinin hakki , eger bunu yapamicaksa digerlerinden ne farki kaldi ?  ha bide evet para degerli insanlar icin , insanlar o parayi kazanmak icin hayatini satiyor ha baskasi nasil kazaniyor onu bilemem

Facebook Twitter Instagram