Gönderen Konu: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020  (Okunma sayısı 71950 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Asmed / Dr. Koray Erdoğan 3291 Grafts 30.06.2020
« Yanıtla #240 : 02 Kasım 2020, 18:20:48 »
Ekim merkezi henüz erken olduğunu söylüyor. Fakat bence ‘iyi’ olacak ekim kendini erken belli ediyor.
Ben kötü olmasın istiyorum şu an . Kurtarılcak gibi olsun da bakalım sonrasına.. çok az gelişim var şuan farkedemiyorum.
Zaten merkez artık 4. Ay değil 6. Ay fotolarımı istedi.

Umarım revizyon gerektirmez:) hem koray hoca ugrasmaz hem ben:)
Fini ekimden bir ay once başlamıştım.
Yan etkiler çok sık olanlar isteksizlik menide sıvılaşma birde sivilcelenme sanırım.

%90 çıkış beklentisinde, yüzde kaç çıkış oldu sizce? O 6. ay fotoğraf atın diye bana da yazdılar. Normalde foruma paylaşınca aylık merkeze de gönderiyordum son fotoğraf attığımda bana da 6. ayda paylaşımım yapmamı rica etmişlerdi.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 02 Kasım 2020, 18:27:27 »
%90 çıkış beklentisinde, yüzde kaç çıkış oldu sizce? O 6. ay fotoğraf atın diye bana da yazdılar. Normalde foruma paylaşınca aylık merkeze de gönderiyordum son fotoğraf attığımda bana da 6. ayda paylaşımım yapmamı rica etmişlerdi.

Oni neden öyle bir uygulamaya gittiler bilemiyorum.

Yüzde 90 a yaklaşabileceğimi sanmıyorum mucize olmazsa ;max yuzde 60 -70 gibi tahminim .3. Aydan sonra Çok değişmedi o zaman ince çıkışlae başlamıştı şimdi de çok miktarda inceler var. . Bunlar ekimle gelenler mi yoksa fin etkisiyle önceki minyatürlerim mi bilmiyorum. Ekimle gelenler ise çok çok ince olduklarından yanıltıcı da olabilir ama kısım kısım bosluklar var . Cm2 hesabı için şöyle 2x2 4 cm2 lik bi alanda ölçek yapıp bakmak lazım ama ben cm2 de suan max 10 greft sayabiliyorum belli belirsiz.

Beniö endişe sebebim şu benim saçlar acayip hızlı uzardı oyle yavas değildi birde yara iyileşme yani doku İyileşme hızım iyidir .
Ama yine de ümidimi kaybetmedim bekliyorum👍🏻Stres varmı desen evet var
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #242 : 02 Kasım 2020, 18:46:16 »
Oni neden öyle bir uygulamaya gittiler bilemiyorum.

Yüzde 90 a yaklaşabileceğimi sanmıyorum mucize olmazsa ;max yuzde 60 -70 gibi tahminim .3. Aydan sonra Çok değişmedi o zaman ince çıkışlae başlamıştı şimdi de çok miktarda inceler var. . Bunlar ekimle gelenler mi yoksa fin etkisiyle önceki minyatürlerim mi bilmiyorum. Ekimle gelenler ise çok çok ince olduklarından yanıltıcı da olabilir ama kısım kısım bosluklar var . Cm2 hesabı için şöyle 2x2 4 cm2 lik bi alanda ölçek yapıp bakmak lazım ama ben cm2 de suan max 10 greft sayabiliyorum belli belirsiz.

Beniö endişe sebebim şu benim saçlar acayip hızlı uzardı oyle yavas değildi birde yara iyileşme yani doku İyileşme hızım iyidir .
Ama yine de ümidimi kaybetmedim bekliyorum👍🏻Stres varmı desen evet var

Muhtemelen artık yoğunluk başlamıştır. Sonuçta fotoğraflardan süreci ne kadar yorumlayabilirler ki? Mantık çerçevesinde düşünürsek kötü bile olsa gidişata kötü demeyecekler, kim yaparki bunu? :) Stres herkeste oluyor, yani bende açık söyleyeyim forumda yorumları okudukça stres yüklüyorsunuz bana bile :D. Ama ön çizgi çıkışlarının bende artmasını bekliyorum açıkcası. Çünkü %90 çıkış beklentisindeyim bende hep. Mevcut saçlarımın arasında ekimin sırıtmaması için böyle olması gerekir. Yani hepimizin beklentisi farklı bile olsa planlamalarımız için iyi bir çıkış olması şart gibi duruyor. Problem yaşamayız hiçbirimiz umarım. Şuan benim sürecim fena değil, en azından boş alana ekim yapıldığı için takibi daha kolay oluyor. Ama bir yandanda boş alan ekimi de biraz daha riskli. Ben Koray Hoca önermese orjinal ön çizgimi aşağıya çekmeyecektim. Görüntü iyi oldu ama o stres işte bende de çıkışlar için yok değil :). Özellikle ilginçtir bende ön çizgiden endişe ediyorum. En sık ekimde o bölgelere oldu halbuki :). Ekilenlerin hepsinde de ön çizgiler hep çok belirgin şekilde ilerliyor :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #243 : 03 Kasım 2020, 00:49:51 »
Stres yapmamak mumkun degil tabi, insanin hayatini dogrudan etkileyen bir olay. Ancak sacin gelisimi ile bizim beklentilerimiz arasinda bence hic bir baglanti yok. Yani iste benim sacim normalde hizli uzar, yaralarim cabuk kapanir simdi oyle olmadi vs gibi cikarimlar bence gereksiz, cunku dogru olup olmadigini bilmenin bir yolu yok.

Bence en iyisi su asamada cok takilmamak. Gec acilan cok ASMED ekimi var forumda, gercekten hic belli olmuyor surecin nasil ilerleyecegi, ben en azindan takip ettigim konularda hic kestiremiyorum. Oyle bir sey mumkun olsa zaten doktorlar 4.ayda cagirip bakar, ona gore sonucu bilir ama onlar da bilmiyor.

Ozetle dostum cok zor biliyorum ama biraz dikkatini dagitmaya bak. Aynalara cok takilma, masanda filan varsa kaldir, kokleri de inceleme. Uzun bir sure var onunde ve ne yapsan zaten sonuca etkin sifir, o yuzden en azindan fazladan stresle daha cok yorma kendini.

kefal

• Full Member
« Yanıtla #244 : 03 Kasım 2020, 20:38:02 »
Asmed danışmanım bana resim gönder demedi şuana kadar hiç. Verilen kağıtta 10. gün ve sanırım 9/10 ayda bi resim gönderin diye yazıyor en son 10. günde kabuk dökümünde attım danışmanıma resim oda bir sıkıntı yok dedi. Oni'nin dediği gibi bi iltihaplanma vs gibi ciddi bir şey olmadıktan sonra bende sanmıyorum bir şey diyeceklerini kötü bile olsa diyecekleri 9/10 ayda gelin inceleyelim derler. Süreçlerimiz sabır istiyor şuan zaten başkada yapacağımız birşey yok stres yapmamak dışında.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 03 Kasım 2020, 21:21:38 »
Stres yapmamak mumkun degil tabi, insanin hayatini dogrudan etkileyen bir olay. Ancak sacin gelisimi ile bizim beklentilerimiz arasinda bence hic bir baglanti yok. Yani iste benim sacim normalde hizli uzar, yaralarim cabuk kapanir simdi oyle olmadi vs gibi cikarimlar bence gereksiz, cunku dogru olup olmadigini bilmenin bir yolu yok.

Bence en iyisi su asamada cok takilmamak. Gec acilan cok ASMED ekimi var forumda, gercekten hic belli olmuyor surecin nasil ilerleyecegi, ben en azindan takip ettigim konularda hic kestiremiyorum. Oyle bir sey mumkun olsa zaten doktorlar 4.ayda cagirip bakar, ona gore sonucu bilir ama onlar da bilmiyor.

Ozetle dostum cok zor biliyorum ama biraz dikkatini dagitmaya bak. Aynalara cok takilma, masanda filan varsa kaldir, kokleri de inceleme. Uzun bir sure var onunde ve ne yapsan zaten sonuca etkin sifir, o yuzden en azindan fazladan stresle daha cok yorma kendini.

Geriden gelip açılan ekimleri incelemek istiyorum hatırlıyo musun kimlerin ekimi öyleydi diye. ?
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #246 : 03 Kasım 2020, 21:52:54 »
Geriden gelip açılan ekimleri incelemek istiyorum hatırlıyo musun kimlerin ekimi öyleydi diye. ?
hocam geriden gelip acilan ekimler ya 2 ya 3 kisi. Ben umudu kestim benimkinden sende mukemmel bi sonuc bekleme

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 03 Kasım 2020, 23:46:47 »
hocam geriden gelip acilan ekimler ya 2 ya 3 kisi. Ben umudu kestim benimkinden sende mukemmel bi sonuc bekleme
Ben mükemmel sonuç beklemiyorum zaten şu saatten sonra:/
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 03 Kasım 2020, 23:57:06 »
Siz ne yaptınız ya böyle? Hemen ekimi patlatmışsınız. Muttalip Keser'de ekim yaptırmış bir kişi vardı o da 3. ayda hatta 5.ayda ortalığı velveleye vermişti hatta forumdaki bir çok arkadaşta baya kızmıştı ona ama sonunda müthiş saçları oldu. Siz daha 4.ayda ekim patladı diyorsunuz. Biraz sabır yahu :) 6. 7. ayda bir gelişme görmezsek o zaman hep beraber ekim patladı diyelim.
Ben açıkçası gereksiz yere kendini bunalttığını düşünüyorum, biraz oluruna bırak ve pozitif düşün kardeşim.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 04 Kasım 2020, 12:03:00 »
Siz ne yaptınız ya böyle? Hemen ekimi patlatmışsınız. Muttalip Keser'de ekim yaptırmış bir kişi vardı o da 3. ayda hatta 5.ayda ortalığı velveleye vermişti hatta forumdaki bir çok arkadaşta baya kızmıştı ona ama sonunda müthiş saçları oldu. Siz daha 4.ayda ekim patladı diyorsunuz. Biraz sabır yahu :) 6. 7. ayda bir gelişme görmezsek o zaman hep beraber ekim patladı diyelim.
Ben açıkçası gereksiz yere kendini bunalttığını düşünüyorum, biraz oluruna bırak ve pozitif düşün kardeşim.

Haare den bahsesiyorsunuz:) onun konusunu biliyorum bi kaç kez okumustum hatta . Ama haare2018 bile benden 4. Aya göre baya ilerdeydi.
Ben patladı demiyorum ama muhtemelen oyle olacak gibi geliyor.Bi mucize olmaz ise tabi.
Gördüğüm süreçleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum ben de. Bu benim başkasında olsaydı da yavaş gittiğini söylerdim zaten:)
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 04 Kasım 2020, 12:06:49 »
Dostum sabırla bekleyeceksin saha sürecin başındasın en başından beri olumsuzu çağırıyorsun yapma olacak olan olur zaten sonuç olarak dur bakalım daha bana göre şu an olumsuzluk yok sakin sakin bekle hayırlısı.
Global Moderator

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 04 Kasım 2020, 12:21:13 »
Dostum sabırla bekleyeceksin saha sürecin başındasın en başından beri olumsuzu çağırıyorsun yapma olacak olan olur zaten sonuç olarak dur bakalım daha bana göre şu an olumsuzluk yok sakin sakin bekle hayırlısı.

Foruma ara mı versem biraz:)
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #252 : 04 Kasım 2020, 12:32:44 »
Quandrio selam 120 günu biraz geçti sanırsam ekimin bence sabretmelisin forumda genç arkadaşlar sabırsız oluyor anlıyoruz da sen bence sabredebilirsin :) Pozitif ol kendi haline bırak nasıl ki bir tohumu toprağa ektiginde kendi haline birakiyorsan ekimi de kendi haline bırak baktın begenmedin başka bir merkezde revizyon ekimi yaptırırsın donor durumun fena değildi diye hatırlıyorum.Sabırla bekle
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 04 Kasım 2020, 17:43:48 »

Biraz kafanı dinle sayende 3,5 ay da 4 ay da saçlarım olmadı diyen arttı forumda:)
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 04 Kasım 2020, 21:42:25 »
Biraz kafanı dinle sayende 3,5 ay da 4 ay da saçlarım olmadı diyen arttı forumda:)

:D :D :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram