Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30887 defa)

mco52

• Full Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #210 : 25 Ocak 2021, 18:54:29 »
Kardeşim adam yapmam mı dedi gittin de ? Eve servis olayından bahsediyoruz
adam yapmam demedi size göndeririz evde kendiniz yaparsınız zaten basit zorlanacağınız birşey yok dediler fiyatta da bu şekilde anlaştık o zaman baştan bunlar söylenecekti evde yapamazsınız buraya gelmek zorundasınız şeklinde parasını ödediğimiz ürünü sonrasında  göndermemek art niyetli bir hareket benim için ona göre şeffaf konuşulsaydı insanlar kendilerini buna göre hazırlar ayarlarlardı. Ayrıca yanıltıcı şekilde müşteri kazanmak için 30 40 tl birşey diye de sallamanın anlamı yok 80 tl ücreti var o cihazın güzel kardeşim. Gel gelelim ekim işleminin yanında çok da önemsenmeybilir ancak burdaki önemli olan detay söylenenlerin taahhüt edilenlerin yerine getirilmemesi . Kimse hayrına birşey yapmıyor parası eve tüm aparatlarıyla gönderileceği koşuluyla ödendi.
muribab kusura bakma bu konuda alp kardeşimizin dediklerine harfiyen katılıyorum bu aparat eve teslimatta gönderilmeyecekse baştan anlaşılırken söylenmeli. Alırken evde kendiniz basitçe uygulayabilirsiniz diye satılıyor ve saç ekim paketine öyle dahil ediliyor. Eve teslimatta da kargoyu biz ödüyoruz zaten tek farkı kendimiz uyguluyoruz bu dermastamp göndermeme olayı etik değil. Ayrıca alp kardeşim videoda kullanılan dermastamp hepsiburadada 140 lira mecbur aldım. Az buz da bir ücreti yok yani. Saç ekimi konusunda eyvallah ama bu olayı hiç doğru bulmuyorum o yüzden bilgehan aydından igf almanızı tavsiye etmiyorum.
Eski durumunuza göre şu an çok yakışmış saçlar size baya değiştirmiş umarım gelişmeniz çok devam ederek çok daha güzel olur.
teşekkürler hintell günden güne daha iyiye gittiğini hissediyorum. Sırada vertex var uygun olursam bu yaz da vertexi bitirip saç olayını kapatmak istiyorum dönor izin verirse tabi. İlerleyen süreçlerde vertexi de ekleyeceğim.

Çirkin Kral

• Full Member
« Yanıtla #211 : 26 Ocak 2021, 01:30:43 »
Bende Bilgehan Aydın'da Ekim yaptırdım bana sadece igf verdiler dermastamp siz alacaksiniz dediler.
Koskoca bilgehan aydın şirketler grubu bir dermastamp için  bu kelimeyi bana diyorsa
Gerek yok zaten ben alırım o dermastampi
Düşünsene lokantadasin çorba geliyor önüne kaşığı kendin al diyorlar  🤔

mco52

• Full Member
« Yanıtla #212 : 26 Ocak 2021, 17:14:40 »
Bende Bilgehan Aydın'da Ekim yaptırdım bana sadece igf verdiler dermastamp siz alacaksiniz dediler.
Koskoca bilgehan aydın şirketler grubu bir dermastamp için  bu kelimeyi bana diyorsa
Gerek yok zaten ben alırım o dermastampi
Düşünsene lokantadasin çorba geliyor önüne kaşığı kendin al diyorlar  🤔
hahaha haklısın başkan benzetmen komik geldi valla bugün asistanı aradı beni ve ellerinde zaten dermastamp kalmadığını dermastampı sadece ekimden ayrı olarak 10 lu igf alırsanız dermastampı kendimiz temin ediyoruz ücreti fiyata ekliyoruz. Dermastampı maliyeti düşürmek için göndermiyoruz biz orta kesime hitap etmek için fiyatları düşük tutuyoruz maliyeti düşürmeye çalışıyoruz zaten nişantaşı gibi bi yerdeyiz falan filan anlattı işte sonuç dermastampı kendimiz temin edicez ve bundan sonraki igf alanlara da uyardığım için bunu en baştan söyleyeceklermiş

Çirkin Kral

• Full Member
« Yanıtla #213 : 27 Ocak 2021, 02:19:46 »
Kısacası demiski koskaca şirketi dermastamp ayakta tutuyor
Mesela böyle mükemmel bir klinikte Ekim yaptıran orta kesim  6 bin 10 bin her neyse verdiği paranin içinde dermastamp in maliyetini hesaplamak etik bir davranis değil

mco52

• Full Member
« Yanıtla #214 : 27 Ocak 2021, 22:03:55 »
Kısacası demiski koskaca şirketi dermastamp ayakta tutuyor
Mesela böyle mükemmel bir klinikte Ekim yaptıran orta kesim  6 bin 10 bin her neyse verdiği paranin içinde dermastamp in maliyetini hesaplamak etik bir davranis değil
evet bunun etik olmadığını bende düşünüyorum ama maliyetten kısmak için yapmalarına da anlayış gösterdim. Yaptıkları ekimler başarılı ve fiyatı da bu düzey ekim yapan bir yere göre bence uygun.Vertex için de büyük ihtimalle orayı düşünüyorum. Burda en etik olmayan şey igf seansının içinde dermastampın olmadığını paket alırken söylememeleri ve igf yi almazsan fiyatta indirime gitmemeleri.

alpp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #215 : 27 Ocak 2021, 22:32:16 »
evet bunun etik olmadığını bende düşünüyorum ama maliyetten kısmak için yapmalarına da anlayış gösterdim. Yaptıkları ekimler başarılı ve fiyatı da bu düzey ekim yapan bir yere göre bence uygun.Vertex için de büyük ihtimalle orayı düşünüyorum. Burda en etik olmayan şey igf seansının içinde dermastampın olmadığını paket alırken söylememeleri ve igf yi almazsan fiyatta indirime gitmemeleri.

aynen bu şekilde maalesef
  • Ekim Tarihi: 05.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr Bilgehan Aydın Kliniği
  • Greft Miktarı 4670
  • Yaşınız 28

mco52

• Full Member
« Yanıtla #216 : 11 Şubat 2021, 22:46:43 »
7.5 aylık görüntülerle konumu güncellemek istedim. 1-2 gün yıkamayınca saç tellerim inceymiş gibi dipleri görünüyor son fotodaki gibi ama her gün yıkarsam çok güzel duruyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 11 Şubat 2021, 22:56:32 »
Biraz daha gelişir zamanla kardeşim saçların yağlanıyor sanırım süreçten memnunsun o zaman.
Global Moderator

mco52

• Full Member
« Yanıtla #218 : 11 Şubat 2021, 22:58:43 »
Biraz daha gelişir zamanla kardeşim saçların yağlanıyor sanırım süreçten memnunsun o zaman.
evet saçlarım yağlanıyor ve 2 gün yıkamazsam inceliyor saç tellerim. süreçten memnun sayılırım. IGF nin faydasını es geçemeyeceğim beğendim ve ilerleyen süreçlerde tekrar yaptırmayı düşünüyorum

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #219 : 12 Şubat 2021, 01:28:48 »
evet saçlarım yağlanıyor ve 2 gün yıkamazsam inceliyor saç tellerim. süreçten memnun sayılırım. IGF nin faydasını es geçemeyeceğim beğendim ve ilerleyen süreçlerde tekrar yaptırmayı düşünüyorum
Geçmiş olsun yağlandığında saçlar ince görünür. Bioxinin kuantumun yağlı saçlar için şampuanını tavsiye ederim. Bu arada klinik igf yi ayrıca satıyor mu satıyorsa ücreti nedir ?

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #220 : 12 Şubat 2021, 12:01:03 »
Daha gelilir saçlarınız size yakışmış güle güle tarayın.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #221 : 12 Şubat 2021, 12:10:52 »
Geçmiş olsun yağlandığında saçlar ince görünür. Bioxinin kuantumun yağlı saçlar için şampuanını tavsiye ederim. Bu arada klinik igf yi ayrıca satıyor mu satıyorsa ücreti nedir ?
sağolun hocam. Şampuanımdan çok memnunum saçlarımı güzel besliyor ve dökülmemi durdurdu. avesinin şampuanını kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla yağlanmayı çok önleyemem. IGF için ekimle 1 seans hediye etmişlerdi ama ayrı olarak satıyolardı. yanlış hatırlamıyorsam 4 seans 1250 demişlerdi seans arttıkça fiyat düşüyor

mco52

• Full Member
« Yanıtla #222 : 12 Şubat 2021, 12:12:13 »
Daha gelilir saçlarınız size yakışmış güle güle tarayın.
teşekkürler hocam altta ufak ufak çıkmaya çalışan saçlar hala var darısı hepimizin başına

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #223 : 12 Şubat 2021, 12:37:39 »
sağolun hocam. Şampuanımdan çok memnunum saçlarımı güzel besliyor ve dökülmemi durdurdu. avesinin şampuanını kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla yağlanmayı çok önleyemem. IGF için ekimle 1 seans hediye etmişlerdi ama ayrı olarak satıyolardı. yanlış hatırlamıyorsam 4 seans 1250 demişlerdi seans arttıkça fiyat düşüyor

Yağlanmayı geciktirebilirsin 3 4 günde saçların yağlanır ki o da normal. Şampuanlar saç dökülmesini önlemez bu arada saç derini temizler sadece o kadar. Senin yağlı saçlar için olan bir şampuan alman lazım. Ayrıca saçını sık sık şampuanlama bu da yağlanmayı arttırır. Bir de cips gibi yağlı şeyler yeme şeker falan da yeme. Ketoral kullanabilirsin haftada 1 kez çok ucuz fiyatı eczanelerde sonra kullanım sıklığını düşürürsün çünkü bir süre sonra çok kurutuyo saçları. Bir süre sonra 2 haftada bir kullanırsın. Zaten saçların yağlı bir de saç derine ekstra olarak hindistan yağı falan uygulama. Yağlanma dht kaynaklı da olabilir bu durumda da finasterid çözer
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

mco52

• Full Member
« Yanıtla #224 : 12 Şubat 2021, 14:21:33 »
Yağlanmayı geciktirebilirsin 3 4 günde saçların yağlanır ki o da normal. Şampuanlar saç dökülmesini önlemez bu arada saç derini temizler sadece o kadar. Senin yağlı saçlar için olan bir şampuan alman lazım. Ayrıca saçını sık sık şampuanlama bu da yağlanmayı arttırır. Bir de cips gibi yağlı şeyler yeme şeker falan da yeme. Ketoral kullanabilirsin haftada 1 kez çok ucuz fiyatı eczanelerde sonra kullanım sıklığını düşürürsün çünkü bir süre sonra çok kurutuyo saçları. Bir süre sonra 2 haftada bir kullanırsın. Zaten saçların yağlı bir de saç derine ekstra olarak hindistan yağı falan uygulama. Yağlanma dht kaynaklı da olabilir bu durumda da finasterid çözer
Avesin şampuanın dht hormonunu baskıladığını duymuştum ekim merkezi önerdiği için kullanıyordum saçı kurutuyor ve daha dolgun görünmesini sağlıyor ama körü körüne bağlı da değilim değiştirebilirim dediğin şampauana bakacağım. Saçım yağlanınca dökülüyo yani 2 günde bir yıkıyorum genelde yağlanmaması için. Finasterid zaten aktif olarak kullanıyorum proscar ı 4e bölüp kullanıyorum yaklaşık bir ay sonra ilk kutu biter sanırım. Kan tahlili yaptırıp cildiyeye göründüm herhangi bir eksikliğin yok ama daha sağlıklı saçlar istiyorsan b vitamini türevleri saw palmetto biotin vs içeren bi takviye yazayım dedi. Sanırım trichoplusta da aynıları vardı.finasteride cildiyeci de kafayı taktı 1 mg fin kullanıyorum deyince şöyle bi ciddi misin niye kullanıyorsun cinsel sorunların olur hormon baskılayıcı bi ilaç dedi her kafadan ayrı bi ses çıkıyor valla. yan etkisi olmadı diyebilirim ama etkisi oldu mu bilmiyorum uzun vadede görücez

Facebook Twitter Instagram