Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30908 defa)

mco52

• Full Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #195 : 16 Ocak 2021, 14:55:55 »
12 ay sonunda çok daha iyi olacak buna inan o saçlar daha hacim alicak filan ay ay güncellersen konunu takip etmek isterim sonucunu merak ettigim bir ekim. Yasin dolayısıyla yakınız mutlu olmanı 2 kat daha fazla istiyorum.
Güzel dileklerin için çok teşekkürler. Sürecin başından beri yanımdasın sürekli yorum yapıyosun hakkın ödenmez. Dediğin gibi bundan sonra daha az güncelleme yapıcam ayda bir gibi. Bu arada konunu takip etmek istedim bende senin saçları merak ettim yaşlar yakın deyince. Bende senin mutlu olmanı çok isterim umarım istediğin saçlara kavuşursun.
bence çok güzel olmuş. 12. ay dolduğunda hacimlenir istediğin gibi şekil verirsin.
İnşallah hocam yeni yeni çıkan saçlar olduğu hissediliyor 12.ayda tamamlanmış olur sanırım. Sırada vertex var finasterid çok etki etmezse :D

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #196 : 16 Ocak 2021, 19:08:52 »
Güzel dileklerin için çok teşekkürler. Sürecin başından beri yanımdasın sürekli yorum yapıyosun hakkın ödenmez. Dediğin gibi bundan sonra daha az güncelleme yapıcam ayda bir gibi. Bu arada konunu takip etmek istedim bende senin saçları merak ettim yaşlar yakın deyince. Bende senin mutlu olmanı çok isterim umarım istediğin saçlara kavuşursun.
Ben forumda konu açmadım Bilgehan Aydın'da oldum bende ekim 23 yaşındayım açıkçası süreç çok iyi gidiyor benim keşke acsaydimda haklarını teslim etmiş olurdum bir nebze ama geçti o iş. Açıklığım çok yoktu benim norwood 3dum şakaklar açıktı. Yaşımda ufak olduğu için benim için Finasterid biraz zorunlu açıkçası. Ama tekrar dediğim gibi çok daha iyi olacak saçların ilerleyen zamanlarda.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #197 : 16 Ocak 2021, 22:07:32 »
Ben forumda konu açmadım Bilgehan Aydın'da oldum bende ekim 23 yaşındayım açıkçası süreç çok iyi gidiyor benim keşke acsaydimda haklarını teslim etmiş olurdum bir nebze ama geçti o iş. Açıklığım çok yoktu benim norwood 3dum şakaklar açıktı. Yaşımda ufak olduğu için benim için Finasterid biraz zorunlu açıkçası. Ama tekrar dediğim gibi çok daha iyi olacak saçların ilerleyen zamanlarda.
hocam benden önce ektirdin herhalde. bide sürecin başından beri finasterid kullanıyodun diye tahmin ediyorum. şu çok önemli veya şu benim saçlarıma iyi geldi veya şu zamandan sonra istediğim sonuca ulaştım gibi tavsiyelerin ve söylemek istediklerin var mı ?

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 16 Ocak 2021, 22:15:16 »
hocam benden önce ektirdin herhalde. bide sürecin başından beri finasterid kullanıyodun diye tahmin ediyorum. şu çok önemli veya şu benim saçlarıma iyi geldi veya şu zamandan sonra istediğim sonuca ulaştım gibi tavsiyelerin ve söylemek istediklerin var mı ?
Özel mesaj attım.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #199 : 19 Ocak 2021, 00:08:17 »
hayırlı olsun güzel günlerinde tara

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #200 : 19 Ocak 2021, 01:34:27 »
güzel olmuş ekim gayet başarılı  |-nazarboncugu-|

mco52

• Full Member
« Yanıtla #201 : 25 Ocak 2021, 13:05:18 »
hayırlı olsun güzel günlerinde tara
teşekkürler darısı hepimizin başına
güzel olmuş ekim gayet başarılı  |-nazarboncugu-|
teşekkürler daha iyilerine siz layık olun.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #202 : 25 Ocak 2021, 13:20:50 »
ÖNEMLİ GÜNCELLEME: Bilgehan aydında saç nakli yaptırdım ve saç naklinin yanı sıra 1 adet igf de fiyata dahil şekilde ödeme yaptım. İstanbula çok uzak olduğum için artık igf yi adresime kargolamalarını istedim fakat normalde ben saç ektirirken 10 seansını 6000 TL ye yapıyoruz dedikleri tek seans igf yi bugün aldım. Resimde görüldüğü gibi kargodan bunlar çıktı. Birincisi ve en önemlisi IGF için gerekli olan dermastampı göndermemişler bunu bizim parayla satın almamız gerekiyormuş. Bu açıkçası bana çok doğru gelmedi. İkincisi ilk defa kullanacağım bende bilmiyorum ama bu kadarcık sıvı tek seans için işe yarar mı açıkçası bence yaramaz ama önyargılı olmamak ve denemek gerekiyor. Bunu özellikle ekim yapılmayan ve ekimden sonra iyice dökülüp açılan tepe bölgeme ve ekim yapılan ön bölgeme uygulayacağım. Bu süreç için ayrıca gelişme olursa konuyu güncellemeye çalışacağım. Elime geçenler itibariyle pek memnun sayılmam. Şu anda dermastampı sipariş vericem. Ayrıca konuyu güncellemişken neredeyse 7. ay dolmak üzere konumu da dün geceki fotolarımla güncelleyeyim. Saçlar çok yavaş uzadığı için bugün kan verdim vitamin vs eksikliğini kontrol için. Fin kullanmaya devam. Uzadıkça kapatıcılık artıyor daha tatmin eden seviyelere geliyor inşallah. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

alpp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #203 : 25 Ocak 2021, 15:24:31 »
çok ilginç bana da kargoyla gönderileceği söylendi henüz yeterli zaman geçmedi ancak defalarca sordum isterseniz bu igf için gerekli cihazı siz de alabilirsiniz ama biz göndericez dediler tam 4 defa sordum hem cihazı hem de igf için gerekli herşey kargolanacak elimizde çok fazla yok şu an o yüzden veremiyoruz dediler. Bekliyorum ben de zamanı gelince yazıcam umarım böyle bir saçmalık yapmazlar resmen yalan söylemiş oluyorlar ki fiyatları zaten birçok yere göre yüksek bu konuya henüz dediğim gibi gelemedim ancak diğer iş işlemlerden genel olarak memnun kaldım ben . Bugün 21. günüm duruma göre tabi ki burada ekim yaptıracak arkadaşlara referans olma potansiyelimiz etkilenecektir. Yakışmamış bu durum cidden.
  • Ekim Tarihi: 05.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr Bilgehan Aydın Kliniği
  • Greft Miktarı 4670
  • Yaşınız 28

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #204 : 25 Ocak 2021, 15:32:04 »
Normal de bu işlemi merkeze gidip yaptırmanız gerek açıkcası ben göndermezdim gelmen gerekli derdim adamlar buna ramen göndermiş daha ne istiyorsun dostum:) ve şu an igf temin etmekte zor bir çok yerde finasterid bile bulmak zor.

Bu arada saçlarında gelişir ekim saçı uzun olursa güzel durur çoklu greftler kendini gösterdiği için uzayınca  daha da güzel olacaktır

mco52

• Full Member
« Yanıtla #205 : 25 Ocak 2021, 15:42:20 »
çok ilginç bana da kargoyla gönderileceği söylendi henüz yeterli zaman geçmedi ancak defalarca sordum isterseniz bu igf için gerekli cihazı siz de alabilirsiniz ama biz göndericez dediler tam 4 defa sordum hem cihazı hem de igf için gerekli herşey kargolanacak elimizde çok fazla yok şu an o yüzden veremiyoruz dediler. Bekliyorum ben de zamanı gelince yazıcam umarım böyle bir saçmalık yapmazlar resmen yalan söylemiş oluyorlar ki fiyatları zaten birçok yere göre yüksek bu konuya henüz dediğim gibi gelemedim ancak diğer iş işlemlerden genel olarak memnun kaldım ben . Bugün 21. günüm duruma göre tabi ki burada ekim yaptıracak arkadaşlara referans olma potansiyelimiz etkilenecektir. Yakışmamış bu durum cidden.

katılıyorum hocam hatta ekim için fiyat sorduğumda igf istemiyorum fiyatı düşün dediğimde böyle bir seçenek yapmadılar üstelik o zamanlar nakitti fiyat. randevu aldığın an parayı cash ödemek zorundaydın. İstanbula uzak olduğumu ve sırf igf için gelemeyeceğimi de söyleyip indirim istemiştim reddetmişlerdi bana da bu yaptıkları çok saçma geldi açıkçası. Sonuçta igf verirken kliniğe gelmek zorundasın demediler gelemezsen kargolarız dediler.  Bende ekim için olumlu gibiyim ama IGF için aynı şeyi söyleyemem.
Normal de bu işlemi merkeze gidip yaptırmanız gerek açıkcası ben göndermezdim gelmen gerekli derdim adamlar buna ramen göndermiş daha ne istiyorsun dostum:) ve şu an igf temin etmekte zor bir çok yerde finasterid bile bulmak zor.

Bu arada saçlarında gelişir ekim saçı uzun olursa güzel durur çoklu greftler kendini gösterdiği için uzayınca  daha da güzel olacaktır
niye hocam işlem çok basit bir işlem evde kolaylıkla uygulanabilir. Niye göndermeyesin adamlar kargo parasını da bana ödettirip kargoya vermişler. İstanbuldan orduya gönderdiler 17 tl kargo parası verdim buna lafım yok. Ama IGF uygulamak için şart olan bir ekipmanı bana göndermemeleri bence çok saçma. Adamlar evde uygulanabilmesi açısından uygulama videosu bile yapmışlar parasını verdiğim bir şeyi göndermeleri gerekir diye düşünüyorum. fikrine de saygı duyarım. Ekim için evet uzayınca kapatıcılık artıyor ki diplerde hala sanki çıkmaya çalışan saçlar var elimi attıkça batıyor. tam sonuç 1. seneden önce belli olmayacak sanırım

alpp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #206 : 25 Ocak 2021, 15:46:43 »

yanlış anlamayın da öyle saçmalık yok yani baştan fiyatta herşeyde anlaşıyorsunuz sonra yok şunu gönderemem yok bunu gönderemem öyle bir dünya yok. İgf temin etmenin zor olması kesinlikle bizi ilgilendiren bir durum değil baştan anlaşıldığında ayırsaydı o zaman anca müşteri kazanmak için yarışıyorlar parayı elden nakit istiyorlar ama. gönderdiklerine şükredin demek de tam saçmalık yani sanki hayır işliyorlar parasını verdik kardeşim gönderecekler baştan o zaman bu cihazı göndermiyoruz haberiniz olsun yazılsaydı evde kendiniz çok rahat uygulayabilirsiniz diyorlar ama Ayrıca 4 defa sordum tüm ekipmanlarıyla kargolayacağız elimizde yeterince şu an yok veremiyoruz dediler işlem sonrası. neyse nasılsa başka yaptırmayı düşünenlere referans oluyoruz biz bunların hepsi göz önünde bulundurulur. Ayrıca bana çok pahalı değil isterseniz siz de alabilirsiniz de denildi 1 defa 30 40 tl birşey denildi  ki 80 tl şu an ücreti .!
  • Greft Miktarı 4670
  • Yaşınız 28

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #207 : 25 Ocak 2021, 16:03:28 »
yanlış anlamayın da öyle saçmalık yok yani baştan fiyatta herşeyde anlaşıyorsunuz sonra yok şunu gönderemem yok bunu gönderemem öyle bir dünya yok. İgf temin etmenin zor olması kesinlikle bizi ilgilendiren bir durum değil baştan anlaşıldığında ayırsaydı o zaman anca müşteri kazanmak için yarışıyorlar parayı elden nakit istiyorlar ama. gönderdiklerine şükredin demek de tam saçmalık yani sanki hayır işliyorlar parasını verdik kardeşim gönderecekler baştan o zaman bu cihazı göndermiyoruz haberiniz olsun yazılsaydı evde kendiniz çok rahat uygulayabilirsiniz diyorlar ama Ayrıca 4 defa sordum tüm ekipmanlarıyla kargolayacağız elimizde yeterince şu an yok veremiyoruz dediler işlem sonrası. neyse nasılsa başka yaptırmayı düşünenlere referans oluyoruz biz bunların hepsi göz önünde bulundurulur. Ayrıca bana çok pahalı değil isterseniz siz de alabilirsiniz de denildi 1 defa 30 40 tl birşey denildi  ki 80 tl şu an ücreti .!

Kardeşim adam yapmam mı dedi gittin de ? Eve servis olayından bahsediyoruz

alpp

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #208 : 25 Ocak 2021, 16:32:11 »
Kardeşim adam yapmam mı dedi gittin de ? Eve servis olayından bahsediyoruz

adam yapmam demedi size göndeririz evde kendiniz yaparsınız zaten basit zorlanacağınız birşey yok dediler fiyatta da bu şekilde anlaştık o zaman baştan bunlar söylenecekti evde yapamazsınız buraya gelmek zorundasınız şeklinde parasını ödediğimiz ürünü sonrasında  göndermemek art niyetli bir hareket benim için ona göre şeffaf konuşulsaydı insanlar kendilerini buna göre hazırlar ayarlarlardı. Ayrıca yanıltıcı şekilde müşteri kazanmak için 30 40 tl birşey diye de sallamanın anlamı yok 80 tl ücreti var o cihazın güzel kardeşim. Gel gelelim ekim işleminin yanında çok da önemsenmeybilir ancak burdaki önemli olan detay söylenenlerin taahhüt edilenlerin yerine getirilmemesi . Kimse hayrına birşey yapmıyor parası eve tüm aparatlarıyla gönderileceği koşuluyla ödendi.
  • Greft Miktarı 4670
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 25 Ocak 2021, 17:08:08 »
Eski durumunuza göre şu an çok yakışmış saçlar size baya değiştirmiş umarım gelişmeniz çok devam ederek çok daha güzel olur.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram