Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30834 defa)

kenanmed

• Full Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #31 : 05 Temmuz 2020, 17:40:15 »
Ekim merkezine de sordum şüphelendim bi moralim bozuldu sağol hocam moral veriyorsun bana

morali yüksek tut başkan o kabukları bi dök bak bakalım nasıl yerine gelecek keyfin bana o hakkı tanısalar hep o kabuk dökme günündeki uzunlukta kalmak isterdim :D

Morali sakın bozma her şey yolunda

mco52

• Full Member
« Yanıtla #32 : 05 Temmuz 2020, 17:41:21 »
selam kardesim öncelikle geçmiş olsun.
şu genc yasta böyle saçla ugrasmak cidden leş bişe :(
ama yinede insallah çözeceksın bu problemi.
yalnız bişe sorcam vertex de de açılma baslamıs gibi sanki ?
Selam hocam inşallah çözücem bu problemi sağlıklı şekilde. Evet vertex de de var açıklık ama ön taraf beni rahatsız ettiği için sık bir ekim olsun istedim. Vertex için 2.bir ekim gerekir 5000 ile ön orta vertex kapanmaz ama dediler. Orta da seyrek bende o yüzden ben ön ile orta kapansın vertex çok umrumda değil toppik vs hallederim diye düşündüm.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #33 : 05 Temmuz 2020, 17:43:19 »
morali yüksek tut başkan o kabukları bi dök bak bakalım nasıl yerine gelecek keyfin bana o hakkı tanısalar hep o kabuk dökme günündeki uzunlukta kalmak isterdim :D

Morali sakın bozma her şey yolunda

Sen adamsın saça çok çok iyi bakmaya çalışıyorum. Sonucumun da çok güzel olacağını düşünüyorum ama bu süreçte moralin aşırı önemli olduğunu fark ettim ve beni rahatlattın. Çok teşekkürler hacım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 06 Temmuz 2020, 22:11:08 »
süreçte hiç bir sıkıntı yok gayet temiz ve güzel bır operasyon
Global Moderator

mco52

• Full Member
« Yanıtla #35 : 06 Temmuz 2020, 22:16:34 »
süreçte hiç bir sıkıntı yok gayet temiz ve güzel bır operasyon
Teşekkürler hintell güzel yorumların için

mco52

• Full Member
« Yanıtla #36 : 09 Temmuz 2020, 12:52:38 »
Merhaba arkadaşlar. Bugün 9.günüm ve yıkamamda hafif sürttüğümde kabuklar yavaş yavaş dökülmeye başladı. Yarın yıkarken sürtmeli miyim elimi ? Yoksa diğer günler gibi bas çek yaparak kendinin dökülmesini mi beklemeliyim ? Bir de kabukla beraber baya saç da geliyo ya bu normal mi ? Kabuk dökümü yıkaması için örnek video baktım da önerdiğiniz videolar varsa şu şekilde yıka şeklinde lütfen belirtin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 09 Temmuz 2020, 12:57:25 »
Kabuklarla birlikte saç gelir bu durum normal kökler deri altında güvende merak etme kabuk dökümünü 10 yıkaman dolunca yap avuç içinde saçların yönüne göre ovala dök önce nemlendirip kremle
Global Moderator

D.S.T

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 09 Temmuz 2020, 13:10:27 »
 :-X
Merhaba arkadaşlar. Bugün 9.günüm ve yıkamamda hafif sürttüğümde kabuklar yavaş yavaş dökülmeye başladı. Yarın yıkarken sürtmeli miyim elimi ? Yoksa diğer günler gibi bas çek yaparak kendinin dökülmesini mi beklemeliyim ? Bir de kabukla beraber baya saç da geliyo ya bu normal mi ? Kabuk dökümü yıkaması için örnek video baktım da önerdiğiniz videolar varsa şu şekilde yıka şeklinde lütfen belirtin.
Ben merkezde döktürmüştüm kabukları ve inan bana sen daha nazik davranırsın :)

mco52

• Full Member
« Yanıtla #39 : 09 Temmuz 2020, 13:16:11 »
Kabuklarla birlikte saç gelir bu durum normal kökler deri altında güvende merak etme kabuk dökümünü 10 yıkaman dolunca yap avuç içinde saçların yönüne göre ovala dök önce nemlendirip kremle
Teşekkürler hintell. Önde görülen pıhtılar da kabukla beraber dökülür mü peki onları dökmek için biraz daha sert mi ovalasam ?

mco52

• Full Member
« Yanıtla #40 : 09 Temmuz 2020, 13:20:01 »
:-XBen merkezde döktürmüştüm kabukları ve inan bana sen daha nazik davranırsın :)

Hangi ekim merkezi ?

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 09 Temmuz 2020, 13:20:42 »
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Ben de 3 gün önce ekim gerçekleştirdim senin gibi ön bölgeye. Açıkçası yaşında genç bu doğru ama bu demek değildir ki saçların ileride mutlaka dökülecek  sen saçlarına temiz bakıp takviye ilaçlarını alıp yemene içmene sporuna dikkat edip kötü alışkanlıkları bırakırsan niye dökülsün. Kaldı ki döküldü zaten ekildiği gibi sık çıkarsa önden birşey değişmeyeceğinden karizmandan birşey eksiltmez sen şeklini verirsin her zaman.

Bir de ben takviye için fernasit mi neydi adını hatırlayamadım onu kullanayım diyorum ama bırakınca dökmesi(burasından emin değilim)  ve kullanırken ki yan etkileri beni de korkutuyor. Ona alternatif olacak takviye ilaçlar bakacağım.

TheJoker

• Full Member
« Yanıtla #42 : 09 Temmuz 2020, 13:56:05 »
Dostum öncelikle ekimin hayırlı olsun. Burda sürecini başlatırken yorumlarınızı bekliyorum yazmışsın ama yorum yapanları da azarlıyorsun. Herkes kendi düşüncelerini yazıyor, yazılan yorumlar seni mutlu eder veya etmez. Kimsenin seninle bir husumeti olamaz. Sırf seni mutlu edecek yada moralini yükseltecek diye yorum yazmak gerçekçi olmaz. Bu durumu beğenmiyorsan forumda süreç başlatman yanlış olmuş.
Ekime geleceksek olursak; ekimin gayet sık, planlaman ve ön çizgin gayet güzel olmuş. Aynı ekip ile ekim yaptırmışız. Ama dökülmen devam ediyorsa ileride ön çok sık, kafayı az bişey eğince çok seyrek bir görüntü oluşur. Umarım dökülmen devam etmez ve 2. bir ekime gerek kalmadan sık bir saçın olur. Sağlıcakla
Ekim Tarihi    : 08.05.2020
Ekim Merkezi : Dr Bilgehan Aydın
Graft Miktarı  : 6135

Saç nakil sürecim;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13849.0

mco52

• Full Member
« Yanıtla #43 : 09 Temmuz 2020, 14:06:10 »
Dostum öncelikle ekimin hayırlı olsun. Burda sürecini başlatırken yorumlarınızı bekliyorum yazmışsın ama yorum yapanları da azarlıyorsun. Herkes kendi düşüncelerini yazıyor, yazılan yorumlar seni mutlu eder veya etmez. Kimsenin seninle bir husumeti olamaz. Sırf seni mutlu edecek yada moralini yükseltecek diye yorum yazmak gerçekçi olmaz. Bu durumu beğenmiyorsan forumda süreç başlatman yanlış olmuş.
Ekime geleceksek olursak; ekimin gayet sık, planlaman ve ön çizgin gayet güzel olmuş. Aynı ekip ile ekim yaptırmışız. Ama dökülmen devam ediyorsa ileride ön çok sık, kafayı az bişey eğince çok seyrek bir görüntü oluşur. Umarım dökülmen devam etmez ve 2. bir ekime gerek kalmadan sık bir saçın olur. Sağlıcakla

Yorum istiyorum dedim yalanlama değil adam yazdığın greft doğru değil demiş şimdi ben bu adamın yorumuna ne yazabilirim ki neden yalan yanlış greft sayısı söyleyeyim. Dökülmem var ama çok değil onu da takviyelerle yavaşlatabilirim gibi düşünüyorum dökülmem olduğu için ön kısma sık ekmelerini söylemiştim bir süre daha beni idare etmesi için vertexi de artık ilerde finas mı kullanırım toppikle mi kapatırım süreç belirleyecek. Umarım senin de güzel olur istediğin saçlara kavuşursun

mco52

• Full Member
« Yanıtla #44 : 09 Temmuz 2020, 14:08:21 »
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Ben de 3 gün önce ekim gerçekleştirdim senin gibi ön bölgeye. Açıkçası yaşında genç bu doğru ama bu demek değildir ki saçların ileride mutlaka dökülecek  sen saçlarına temiz bakıp takviye ilaçlarını alıp yemene içmene sporuna dikkat edip kötü alışkanlıkları bırakırsan niye dökülsün. Kaldı ki döküldü zaten ekildiği gibi sık çıkarsa önden birşey değişmeyeceğinden karizmandan birşey eksiltmez sen şeklini verirsin her zaman.

Bir de ben takviye için fernasit mi neydi adını hatırlayamadım onu kullanayım diyorum ama bırakınca dökmesi(burasından emin değilim)  ve kullanırken ki yan etkileri beni de korkutuyor. Ona alternatif olacak takviye ilaçlar bakacağım.

Katılıyorum ama dökülmeyi sağlayan etkenlerden en büyüğü maalesef genetik. Bu yüzden naparsan yap dökülüyor bazen. Finasteridi bende kullanmayı düşünüyorum sürece göre vertexi belki kapatır saçları kalınlaştırır diye bakalım yan etkileri herkeste değil de bünyesi zayıf olanlarda veya alerjisi olanlarda gözüküyor okuduğum kadarıyla

Facebook Twitter Instagram