Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30830 defa)

mco52

• Full Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #61 : 22 Temmuz 2020, 17:15:51 »
bu saç olur kardeşim dert etme finans kullansan tabiki daha iyi olur ama genç yaşta kullanımı yan etkilerinden dolayı tercih meselesi.
Teşekkürler güzel yorumunuz için...

mco52

• Full Member
« Yanıtla #62 : 22 Temmuz 2020, 17:24:09 »
Tekrardan merhaba. Konuyu güncel tutmak adına 22.gün fotoğraflarımı ekledim. Şok dökülme başlayalı 4 gün oldu seyrekleştiğini hissediyorum. Gün içerisinde ellerim sürekli saçıma gidiyor istemsizce. Her atmama en az 10 tel geliyor baston şeklinde. Keşke şok erken bitse de okul başlayana kadar çıkışlarım başlasa diye düşünüyorum. Günlük yıkama yapmaya çalışıyorum.  Günde 2 trichoplus vitamin ve yatmadan önce avesin serum kullanıyorum. Serum sanki şoku hızlandırıyor gibime geldi. 1 haftaya hepsi dökülecekmiş gibi hissediyorum :))

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #63 : 22 Temmuz 2020, 18:20:25 »
Tekrardan merhaba. Konuyu güncel tutmak adına 22.gün fotoğraflarımı ekledim. Şok dökülme başlayalı 4 gün oldu seyrekleştiğini hissediyorum. Gün içerisinde ellerim sürekli saçıma gidiyor istemsizce. Her atmama en az 10 tel geliyor baston şeklinde. Keşke şok erken bitse de okul başlayana kadar çıkışlarım başlasa diye düşünüyorum. Günlük yıkama yapmaya çalışıyorum.  Günde 2 trichoplus vitamin ve yatmadan önce avesin serum kullanıyorum. Serum sanki şoku hızlandırıyor gibime geldi. 1 haftaya hepsi dökülecekmiş gibi hissediyorum :))
Olumlu bir sonuç alacaksın bence ama finastreidle de bu süreci desteklemesi tavsiye ederim mevcut saçları korumak adına
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 22 Temmuz 2020, 18:54:59 »
şok dökülme başlamış yakında bir sey kalmaz ekim ve planlama çok başarılı duruyor umarım çıkışlarda oyle olur

merkezin planlamaları başarılı.
Global Moderator

mco52

• Full Member
« Yanıtla #65 : 22 Temmuz 2020, 22:59:40 »
Olumlu bir sonuç alacaksın bence ama finastreidle de bu süreci desteklemesi tavsiye ederim mevcut saçları korumak adına
Evet ben de finasterid kullanmaya artık sıcak bakıyorum. Hem var olan saçlarımı güçlendirmek ve gürleştirmek hem de dökülme süresini uzatmak için. Güzel yorumların ve tavsiyelerin için teşekkürler
şok dökülme başlamış yakında bir sey kalmaz ekim ve planlama çok başarılı duruyor umarım çıkışlarda oyle olur

merkezin planlamaları başarılı.

Teşekkürler hintell. Tepe bölgesini sıklaştırmak için finasterid mi minox mu ne tavsiye edersin ?

mco52

• Full Member
« Yanıtla #66 : 27 Temmuz 2020, 11:08:13 »
Bugün 27.gün. Şok nerdeyse ekilen saçların %70 ini götürdü. Dışarda şapkayla geziyorum. Günde 2 trichoplus+ yatmadan önce avesin losyonla masaj yapıyorum. Masaj sırasında 50-100 tel arası dökülüyor ondan baya seyrekleşti. Haftaya şok biter gibi duruyor kafada saç kalmadı  ;D

mco52

• Full Member
« Yanıtla #67 : 29 Temmuz 2020, 23:05:41 »
Bugün 29.gün konuyu güncel tutmak istedim flaşlı foto ekledim. Şok yaklaşık 10 gündür devam ediyor ve sanırım sona geliyorum dünden beri artık daha az saç geliyor elime. Belki de dökülecek daha saç olmadığı içindir. Çünkü kendi saçlarımda vardı biraz. Yorumlarınız nedir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 29 Temmuz 2020, 23:16:21 »
Şok dökülmen baya ilerlemiş hepsi dökülecek bundan sonra da güzel çıkışlar olacak inşallah
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 29 Temmuz 2020, 23:59:32 »
şu an en kötü zamanlar ama moralini bozma kardeşim şoktan sonraki görüntü yakından bakılınca uzamaya hazır ne nazır bekliyorlar gibi bir görüntü var bence üçüncü ayda çıkışlar coşacak gibi duruyor.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #70 : 31 Temmuz 2020, 14:55:23 »
Şok dökülmen baya ilerlemiş hepsi dökülecek bundan sonra da güzel çıkışlar olacak inşallah
Sağol hintell şok un bu kadar hızlı olması avantaj mı ? 3.aydan önce çıkmaya başlar mı ?
şu an en kötü zamanlar ama moralini bozma kardeşim şoktan sonraki görüntü yakından bakılınca uzamaya hazır ne nazır bekliyorlar gibi bir görüntü var bence üçüncü ayda çıkışlar coşacak gibi duruyor.

Evet dışarda hep şapkayla geziyorum denizde havuzda felan insanların bakışları bi garip demekki ekim olduğu belli oluyor ama olsun ben bunu kabul ederek bu işe girdim 4-5 ay sonra görsünler beni bide :) İnşallah 3-4.ayda kapatır artık kelliğimi

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #71 : 31 Temmuz 2020, 15:14:24 »
Sağol hintell şok un bu kadar hızlı olması avantaj mı ? 3.aydan önce çıkmaya başlar mı ?
Evet dışarda hep şapkayla geziyorum denizde havuzda felan insanların bakışları bi garip demekki ekim olduğu belli oluyor ama olsun ben bunu kabul ederek bu işe girdim 4-5 ay sonra görsünler beni bide :) İnşallah 3-4.ayda kapatır artık kelliğimi
inşallah beklediğin sonucu alırsın kardeşim bende 21 yaşımdayım hüzünleniyorum bazen ama Allaha şükür

mco52

• Full Member
« Yanıtla #72 : 09 Ağustos 2020, 00:26:18 »
Merhabalar tekrardan. Bugün 39.gün ve şok artık sonlandı. Elimle ovalamama rağmen 2-3 tel dışında saç dökülmüyor. Dönor bölgemin de fotoğraflarını ekledim. Bugün makasla berberime düzelttirdim dönor bölgemi. Yavaştan sivilcelenmeler başladı ama tam olgunlaşmadan sıkmıyorum. Sizce sürecim nasıl gidiyor yorumlarınızı bekliyorum kel123 hariç.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #73 : 09 Ağustos 2020, 00:29:19 »
Merhabalar tekrardan. Bugün 39.gün ve şok artık sonlandı. Elimle ovalamama rağmen 2-3 tel dışında saç dökülmüyor. Dönor bölgemin de fotoğraflarını ekledim. Bugün makasla berberime düzelttirdim dönor bölgemi. Yavaştan sivilcelenmeler başladı ama tam olgunlaşmadan sıkmıyorum. Sizce sürecim nasıl gidiyor yorumlarınızı bekliyorum kel123 hariç.
Vertex süreç sonu kapanacak gibi :) Daha sürecin başındasin hareketlenmeler olacak 5.aydan itibaren uçuşa geçeceğini düşünüyorum
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

mco52

• Full Member
« Yanıtla #74 : 09 Ağustos 2020, 00:36:27 »
Vertex süreç sonu kapanacak gibi :) Daha sürecin başındasin hareketlenmeler olacak 5.aydan itibaren uçuşa geçeceğini düşünüyorum

Güzel yorumunuz için teşekkürler. Öyle çok rahatsız edici bi vertexim yoktu zaten kendi açımdan. Trichoplus ın da oraya sanki bir tık iyi geldiğini düşünüyorum. İnşallah dediğiniz gibi 5 ayda güzel bir sonuç alırım :)

Facebook Twitter Instagram