Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30911 defa)

mco52

• Full Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #151 : 09 Aralık 2020, 21:01:53 »
Saçlar şu anda ince , ve daha çıkışlar devam eder . Hacimlenince gayet güzel olacak bence ama vertexe ekim olmadi sanırım oraya bir el atmak gerekecek ilerde
Evet saçlar ekimden sonra inceldi. Vertexe 1-2 seneye mecbur ektirecez yavaştan sırıtmaya başladı.
Yasin genc  propecia bulasma ben iki sene kullandim zamaninda zaten dokulecek dokuluyor bekle parani bosuna harcama ilerde verteks on hatta cikmayan yerlere ufak bi duzeltme olur bende vertekse ektirmedim benim konuma bakabilirsin ayni yerde ektirdim
Hocam saçların effsane olmuş çok beğendim benim süreç sana göre baya yavaş ve seyrek. Gerçi daha süreç bitmedi ama sen kısa zamanda çok çok güzel bi sonuç almışsın. Takviye olarak ne kullandın ben hala yatmadan avesin sprey ve trichoplus kullanıyorum ek bir şey kullandın mı bunlara

Bu arada uzaktan çekilmiş bir resim ekleyecektim unutmuşum burda ekliyorum

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 10 Aralık 2020, 14:35:33 »
Ben sana dermoroller tavsiye ederim çok asiri bastirmadan sprey hair forte kullandim 6 ay ama nezaman surersen sur dermoriller yap sonra sur kan dolasimi hizlansin birde imkanin varsa b 12 cinkona baktir normalde b 12 400 civarinda normal sayiliyo ama sac ektirdigin icin 400 den fazla olmasi gerekiyo 3 ay b 12 kullan sonra bir ay birak sonra 2 gunde bir kullansan olur b 12 kaliteli olani var dil altinda eriyo baskada biseye gerek yok ben belki sacma gelir ama genelde kadinlarin kullandigi priorin kapsul kullandum 6 ay
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 10 Aralık 2020, 14:37:39 »
New live b 12 plus cok iyidir icinde biotinde var kendini cpk dinc hissedersin bir tane kotu yorumu yoktur
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 10 Aralık 2020, 16:32:59 »
Evet saçlar ekimden sonra inceldi. Vertexe 1-2 seneye mecbur ektirecez yavaştan sırıtmaya başladı.Hocam saçların effsane olmuş çok beğendim benim süreç sana göre baya yavaş ve seyrek. Gerçi daha süreç bitmedi ama sen kısa zamanda çok çok güzel bi sonuç almışsın. Takviye olarak ne kullandın ben hala yatmadan avesin sprey ve trichoplus kullanıyorum ek bir şey kullandın mı bunlara

Bu arada uzaktan çekilmiş bir resim ekleyecektim unutmuşum burda ekliyorum
Uzaktan on çizginin çok güzel gözüküyor saçların kalınlaşınca önde sorunun kalmaz bence vertexe bir el atmak gerekebilir. Finasterid dene bence 2 günde bir kullan. %80 etkisi oluyor her gün kullanıma göre yan etki gördüğün takdirde vücuttan atilmasida çok daha kolay olacaktır düşük dozda.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #155 : 14 Aralık 2020, 22:21:21 »
New live b 12 plus cok iyidir icinde biotinde var kendini cpk dinc hissedersin bir tane kotu yorumu yoktur
sağol hocam bu süreçte hastaneye gidip b12 baktıramam ama dermaroller ı denemeyi düşünüyorum. Yorumun ve tavsiyelerin için teşekkürler. Sen saçlarına çok iyi bakmışsın sanırım bu süper sonucun sebebi de bu :))
Uzaktan on çizginin çok güzel gözüküyor saçların kalınlaşınca önde sorunun kalmaz bence vertexe bir el atmak gerekebilir. Finasterid dene bence 2 günde bir kullan. %80 etkisi oluyor her gün kullanıma göre yan etki gördüğün takdirde vücuttan atilmasida çok daha kolay olacaktır düşük dozda.
Şu foruma her girdiğimde finasterid bi gündemime giriyo sonra google da araştırınca çıkıyo ama şeyi merak ediyorum bu 5mg olanı proscardı sanırım ilaç baya küçük onu nasıl 4 e bölüp kullanıyosunuz bide acaba gerçekten dediğin kadar etkili mi kalınlaştırır güçlendirir mi çok kararsızım ya şu 2 günde bir düşük doz kullanmak mantıklı geldi ama düşük doz diye hiç etki etmezse boşa da kullanmış olur muyuz acaba diye de düşünüyorum.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 20 Aralık 2020, 12:38:29 »
Son durum nasıl fotoğrafları paylaşır mısın
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

mco52

• Full Member
« Yanıtla #157 : 22 Aralık 2020, 13:35:32 »
Bugün yanılmıyorsam 180.gün. 3 gün önce proscar a başladım. ezcacı satarken uyardı kadınlık hormonu var prostat hastaları kullanıyo falan dedi ama aldım 2 kez kullandım. ilacı 4 e bölmek çok kolay bıçakla bölüyorum. ekime gelecek olursak ya saçlarım çok yavaş uzuyor ya da ekim %100 başarılı olmadı. şu anki görüntü beni tam olarak tatmin etmiyor açıkçası flaşlı fotoğrafta da belli durum.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 22 Aralık 2020, 15:08:23 »
Kadınlık hormonu mu varmış içinde :D finasterid gömen tayfadan işte... Neyse kendine psikolojik olarak rahatlat kullanırken. Sperm sıvılaşması ya da testis ağrısı ilk 2 hafta filan olabilir bunlar Hafif yan etkiler çoğu kişide çıkıyor ortaya zamanla düzeliyor. Saçlara gelecek olursak zamana ihtiyacı var çok çok ince duruyor 8.ay sonunda daha mantıklı bir yorum yapılacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 22 Aralık 2020, 15:17:33 »
Kadınlık hormonu mu:))  neyse sallamış sürecin devam ediyor ilaçla birlikte daha da gelişecek güzel olur zamanında başlayın diyoruz ama anlayan yok:)
Global Moderator

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 22 Aralık 2020, 19:07:35 »
Daha 6.aydasın 1 yıla kadar ilerliyor süreç eğer yine de tatmin etmezse sıklaştırma yaparsın ilerde
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

mco52

• Full Member
« Yanıtla #161 : 22 Aralık 2020, 19:18:23 »
Kadınlık hormonu mu varmış içinde :D finasterid gömen tayfadan işte... Neyse kendine psikolojik olarak rahatlat kullanırken. Sperm sıvılaşması ya da testis ağrısı ilk 2 hafta filan olabilir bunlar Hafif yan etkiler çoğu kişide çıkıyor ortaya zamanla düzeliyor. Saçlara gelecek olursak zamana ihtiyacı var çok çok ince duruyor 8.ay sonunda daha mantıklı bir yorum yapılacaktır.
Kadınlık hormonu mu:))  neyse sallamış sürecin devam ediyor ilaçla birlikte daha da gelişecek güzel olur zamanında başlayın diyoruz ama anlayan yok:)
bilmiyorum hocam kendi yorumumu katmadım ezcacının dediklerini yazdım. 2 kez kullandım biraz da cinsel dürtüleri baskılasın diye. yan etki hemen olmaz zaten de şimdiye kadar olmadı. saçlarım sence çok ince olduğu için mi böyle duruyor ? bana sanki ekim çok başarılı gibi gelmedi bilmiyorum uzaktan çok iyi de yakından bakınca çok iyi durmuyor. 5000 grefte göre çok seyrek değil mi

mco52

• Full Member
« Yanıtla #162 : 22 Aralık 2020, 19:20:24 »
Daha 6.aydasın 1 yıla kadar ilerliyor süreç eğer yine de tatmin etmezse sıklaştırma yaparsın ilerde
Sıklaştırma çok mantıklı değil hocam ilk ekimden sonra dönor baya seyrekleşti yani tepeyi zor çıkarır diye düşünüyorum. 5000 grefte göre çok seyrek geliyor bide çok yavaş uzuyor saçım ekimden sonra niye anlayamadım.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #163 : 22 Aralık 2020, 23:56:44 »
Sıklaştırma çok mantıklı değil hocam ilk ekimden sonra dönor baya seyrekleşti yani tepeyi zor çıkarır diye düşünüyorum. 5000 grefte göre çok seyrek geliyor bide çok yavaş uzuyor saçım ekimden sonra niye anlayamadım.

Ekimden sonra kendi saçlarında şoka uğrayabilir bundan dolayı geç uzuyorlar toparlar sonra merak etme. Sıklaştırma için sakalı da kullanabilirsin ya da vücut kıllarını donör bölgeyi de yine umutsuz vaka olarak görme.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

mco52

• Full Member
« Yanıtla #164 : 24 Aralık 2020, 17:16:43 »
arkadaşlar gelen yorumlar ve kendi görüşümce saçımın çok ince olduğu ve proscar ın yanı sıra ek takviyeler kullanarak saçı kalınlaştırmak istiyorum. Önerilerinize açığım. Bu saçları kalınlaştırmak ve hızlı uzatmam lazım

Facebook Twitter Instagram