Gönderen Konu: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21  (Okunma sayısı 30519 defa)

mco52

• Full Member
Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« : 02 Temmuz 2020, 13:47:42 »
Merhaba. Saç ekimine uygun olmadığım söylenmesine rağmen yaşım 21 olduğu için önlere saç ektirmek istedim. Süreç gayet güzeldi ilgi alaka operasyon çok hoşuma gitti. Ordu dan gittiğim için 1.gün yolda geçti ve hiç uzanamadım ama sürecim bence güzel gözüküyor. 30 haziranda yaptırdım operasyonu. Sizden de yorumlarınızı bekliyorum ve fotoğrafları gün geçtikçe ekleyeceğim. Sorularınız olursa anında yanıtlayabilirim.

Kel123

• Hero Member
Ynt: Bilgehan Aydın 5321 greft yaş 21
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2020, 15:42:36 »
5300ü bu kadar az açıklığın neresine ektiler acaba

mco52

• Full Member
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2020, 15:47:16 »
5300ü bu kadar az açıklığın neresine ektiler acaba

Hocam haklısın bir fotoğrafı eklemeyi unuttum saçları uzun tuttuğum için açıklık az görünüyor fakat kesince açıklık belli ekte fotoğraf ekledim daha detaylı gözüküyor. Ben önlerin daha gür ve sık görünmesini istedim önleri doldurdular kalanları da ortalara ektiler. Ekteki fotoğrafa bakabilirsiniz.

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2020, 15:50:51 »
Geçmiş olsun dostum, yaşın son derece genç, dökülmenin devam edeceğini düşünecek olursak ve mevcut açıklığa da bakınca alınan greft sayısı bana da çok uçuk geldi,
bunun dışında sanırım yeterince sık olduğunu belirtmeye gerek yok, saç çizgin de estetik duruyor..
Ama dediğim gibi bu açıklığa, ve ilerleyen dönemleri de düşünmeden bu greft sayısı bana çok mantıksız geldi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2020, 15:54:20 »
Hayırlı olsun alana göre greft sayısı fazla. çok sık bir ekim, doğal olarak çok iyi bir sonuç alırsın sorunsuz çıkışların olursa ön çizgide çok güzel Hayırlı olsun
Global Moderator

mco52

• Full Member
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2020, 15:56:36 »
Geçmiş olsun dostum, yaşın son derece genç, dökülmenin devam edeceğini düşünecek olursak ve mevcut açıklığa da bakınca alınan greft sayısı bana da çok uçuk geldi,
bunun dışında sanırım yeterince sık olduğunu belirtmeye gerek yok, saç çizgin de estetik duruyor..
Ama dediğim gibi bu açıklığa, ve ilerleyen dönemleri de düşünmeden bu greft sayısı bana çok mantıksız geldi

Dediğin olayı planlayan ahmet beyle görüştük. Bana şöyle bir yorumda bulundu. Yaşın genç dökülmen devam edebilir. Bu yüzden greft sayını fazla tutmayı ve ilerleyen dönemde saçlarında tekrar seyreklik görmemeni istiyorum. Çok uzun bi süre önlerde sıkıntı yaşamayacağımı ve istersem ilerde vertexe de ekim düşünebileceğimi dönorumun sık olduğunu söylediler. Umarım güzel olur ön kısım çok önemli benim için

mco52

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2020, 16:01:17 »
Hayırlı olsun alana göre greft sayısı fazla. çok sık bir ekim, doğal olarak çok iyi bir sonuç alırsın sorunsuz çıkışların olursa ön çizgide çok güzel Hayırlı olsun
Teşekkürler hintell. yaşımın genç olması ve ilerde tekrar önlerde problem yaşamamak istediğim için önlerin sık olmasını ben söylemiştim aslında onlara. Buna göre planlama yapıldı. Senin de kulağını çınlattık biraz ahmet beyle kanal açarken. Greftlerimin %90 ı 2 li veya 3 lü olduğunu ve ekilen dokunun çok güzel olduğunu yağ gibi kaydığını ekim boyunca sürekli dile getirdiler. Sence bu ekim güzel ve mantıklı mı ?

Keletabies

• Full Member
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2020, 16:05:15 »
Kardeşim çok yerinde bir planlama olmuş. Ekim kendisini belli ediyor. O alana 5321 greft sıklık olarak seni tatmin eder. Sınavın nasıl geçti

mco52

• Full Member
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2020, 16:07:02 »
Kardeşim çok yerinde bir planlama olmuş. Ekim kendisini belli ediyor. O alana 5321 greft sıklık olarak seni tatmin eder. Sınavın nasıl geçti

Yorumun için teşekkürler. İnşallah güzel bir sonuç alırım da sınav konusunu pek anlayamadım sanırım yks den bahsediyorsun ama ben zaten Üniversite okuyorum :))

Keletabies

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2020, 16:09:09 »
Yorumun için teşekkürler. İnşallah güzel bir sonuç alırım da sınav konusunu pek anlayamadım sanırım yks den bahsediyorsun ama ben zaten Üniversite okuyorum :))

Bir önceki konunda sınav vs deyince kafam oraya gitti.  ;D Umarım mutlu olursun dostum takipteyim.

mco52

• Full Member
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2020, 16:11:29 »
Bir önceki konunda sınav vs deyince kafam oraya gitti.  ;D Umarım mutlu olursun dostum takipteyim.

Çok teşekkürler. Üniversiteye hazırlanırken döküldü aslında onu yazmıştım bir önceki konumda :)) nickname ini çok beğendim bu arada :))

Jamesbond

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2020, 16:12:33 »
Dediğin olayı planlayan ahmet beyle görüştük. Bana şöyle bir yorumda bulundu. Yaşın genç dökülmen devam edebilir. Bu yüzden greft sayını fazla tutmayı ve ilerleyen dönemde saçlarında tekrar seyreklik görmemeni istiyorum. Çok uzun bi süre önlerde sıkıntı yaşamayacağımı ve istersem ilerde vertexe de ekim düşünebileceğimi dönorumun sık olduğunu söylediler. Umarım güzel olur ön kısım çok önemli benim için
Umarım çıkışlar da maksimum seviyede olur da mutlu olursun kardeşim,
Donör bölgen verimliyse ve olası ekime fırsat tanırsa ona diyecek birşey yok tabi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2020, 16:14:03 »
Teşekkürler hintell. yaşımın genç olması ve ilerde tekrar önlerde problem yaşamamak istediğim için önlerin sık olmasını ben söylemiştim aslında onlara. Buna göre planlama yapıldı. Senin de kulağını çınlattık biraz ahmet beyle kanal açarken. Greftlerimin %90 ı 2 li veya 3 lü olduğunu ve ekilen dokunun çok güzel olduğunu yağ gibi kaydığını ekim boyunca sürekli dile getirdiler. Sence bu ekim güzel ve mantıklı mı ?

Bence ekimin gayet güzel umarım çıkışlarında güzel olur çoklu greftlerinde fazlaymış
Global Moderator

mco52

• Full Member
« Yanıtla #13 : 02 Temmuz 2020, 16:16:46 »
Umarım çıkışlar da maksimum seviyede olur da mutlu olursun kardeşim,
Donör bölgen verimliyse ve olası ekime fırsat tanırsa ona diyecek birşey yok tabi

Evet evet. Dönor alanımın sık olduğu şu anda attığım fotoğrafta da az çok belli oluyodur umarım. Bu yüzden fazla greft alıp ilerde sorun yaşama dediler. Umarım söyledikleri gibidir. Yorumun için teşekkürler

mco52

• Full Member
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2020, 16:17:56 »
Bence ekimin gayet güzel umarım çıkışlarında güzel olur çoklu greftlerinde fazlaymış

Güzel yorumların için çok teşekkürler hintell. Umarım güzel dileklerin gerçekleşir. Ben ve tüm saç mağdurları için

Facebook Twitter Instagram