Gönderen Konu: Esma-Serkan 1-2 temmuz  (Okunma sayısı 36777 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Esma-Serkan 1-2 temmuz
« Yanıtla #151 : 10 Kasım 2020, 18:50:03 »
 bendede oldu gecmişte bu tarz piskolojiler ekimin çıkmadığını dusunen ters piskolojiye girmiştim.surec erken.dokulmeden once orda kaç sak kökü vardı hesapla .gozle gorulur dokulme olması için yuzde 50nin altına inmesi gerekir.oralarda dokulmeden once kaç saç vardı kaç ekildi bunu hesapla beklentini ona gore tut.bence surec iyi gidiyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 10 Kasım 2020, 19:07:23 »
Revizyon konuşmak için çok erken, süreç normalinde. Neden yapıyorsun bilmiyorum ama, sürekli kendi ekiminle ilgili negatif enerji veriyorsun. :)
kuruntulu bi insanim sonnyto

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #153 : 10 Kasım 2020, 19:09:17 »
bendede oldu gecmişte bu tarz piskolojiler ekimin çıkmadığını dusunen ters piskolojiye girmiştim.surec erken.dokulmeden once orda kaç sak kökü vardı hesapla .gozle gorulur dokulme olması için yuzde 50nin altına inmesi gerekir.oralarda dokulmeden once kaç saç vardı kaç ekildi bunu hesapla beklentini ona gore tut.bence surec iyi gidiyor.
dostum ekilen greft az ve sac ince o yuzden beklentilerimi dusurdum.  Dokulmeden baya vardi ama son 10 sene icinde yavas yavas kayboldu

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 10 Kasım 2020, 19:49:17 »
kuruntulu bi insanim sonnyto
Ekimin kötü gitse anlarım, gayet iyi gidiyor. Biraz daha sabır ol kardeşim. Her şey yolunda.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #155 : 10 Kasım 2020, 20:07:01 »
Ekilen greft ve saç kalitene göre çok iyi gelişme.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 15 Kasım 2020, 11:10:59 »
 dermollerlede besle o saçları.biotin zaten içion .mezoterapi ve revivogen etkili kalınlaştırır saçları.revivogen artık gelmio yerlisi folixir guzel kalınlaştırıyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #157 : 15 Kasım 2020, 12:51:32 »
dermollerlede besle o saçları.biotin zaten içion .mezoterapi ve revivogen etkili kalınlaştırır saçları.revivogen artık gelmio yerlisi folixir guzel kalınlaştırıyor.
dostum dermaroller icin erken degilmi? Sonuc olarak kafa daha iyilesme doneminde? Minox ve adenosine kullaniyorum. Dutasteride mezo dusunuyorum ama ingilterede yapan yok. 3 ayda bir tr ye gelemem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 15 Kasım 2020, 13:14:50 »
 revivogen tarzı kalınlaştırıcılar arastır o zaman.dermolleri sonra eklersin.ekle ama.adenosine ve diğer saç uzutma ajanıda iyi çıkmadı.dutastride tehlikeli bulaşma derim.revivogen iyi kalınlaştırıyordu.gelmio abdden orda varsa deneyebilirsin.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #159 : 15 Kasım 2020, 13:19:53 »
128. Gun buraya bi kolaj calismasi birakiyorum. Surec hakkindaki yorumlar siz ekim gurularinin. Ozellikle @Hintell reis goruslerini paylasirsa sevinirim

hocam gerçekten çok karamsarsın :)
hepimiz aynı evreler den geçiyoruz, ancak inan bana burası bulup bulabileceğin en objektif platform.
şahsen ailene sorsan ailen sana üzülme, kırılma diye sürecin olumsuz gitse bile çok güzel gidiyor, harika gidiyor diyebilir.
ama bu platform da iyiye iyi , kötüye kötü denir buna emin ol.
ekim merkezi hangisiymiş , en iyisinden en kalitelisine kadar herkes objektif yorumda bulunur.
ve sana onlarca insan güzel gidiyor diyor. hadi birine inanmıyosun diğerlerine de mi inanmıyosun :)

lütfen iyi düşün iyi olsun. süreç için çok erken ve gördüğüm kadarıyla son fotoya bakıldığında gelişim gözle görülür şekilde ortada.
daha 4. aydasın , bu süreç 1 yıllık bir süreç.
daha çıkışlar bitmiş değil. kaldı ki çıkışların sonrasında bir de form tutma kalınlaşma süreci var.
revizyona da ihtiyacın olmayacağını düşünüyorum.
gayet iyi olacak iyi düşün iyi olsun, tekrardan geçmiş olsun. :)

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #160 : 15 Kasım 2020, 13:26:08 »
hocam gerçekten çok karamsarsın :)
hepimiz aynı evreler den geçiyoruz, ancak inan bana burası bulup bulabileceğin en objektif platform.
şahsen ailene sorsan ailen sana üzülme, kırılma diye sürecin olumsuz gitse bile çok güzel gidiyor, harika gidiyor diyebilir.
ama bu platform da iyiye iyi , kötüye kötü denir buna emin ol.
ekim merkezi hangisiymiş , en iyisinden en kalitelisine kadar herkes objektif yorumda bulunur.
ve sana onlarca insan güzel gidiyor diyor. hadi birine inanmıyosun diğerlerine de mi inanmıyosun :)

lütfen iyi düşün iyi olsun. süreç için çok erken ve gördüğüm kadarıyla son fotoya bakıldığında gelişim gözle görülür şekilde ortada.
daha 4. aydasın , bu süreç 1 yıllık bir süreç.
daha çıkışlar bitmiş değil. kaldı ki çıkışların sonrasında bir de form tutma kalınlaşma süreci var.
revizyona da ihtiyacın olmayacağını düşünüyorum.
gayet iyi olacak iyi düşün iyi olsun, tekrardan geçmiş olsun. :)
dostum leonidas tesekkurler moral oldu. Elime batan yada bi cikis goremeyince moral bozuluyor ister istemez

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 01 Aralık 2020, 17:05:19 »
150. Gun5. Ayi devirdik. 4-5 arasi bi gelisme olmadi. Sacin 2 parmak arkasi seyrekligi en cok gosteren bolge. On cizgide sik degil. 2. Ekim dusunuyorum ekim kasim aylari icin doktoru kfamda netlestirmedim daha.

Yux01

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #162 : 02 Aralık 2020, 16:39:08 »
Bence süreçte olumsuz tek taraf senin olumsuzluğun abicim ya. Vallahi çıkacak olanlar da negatifliğin yüzünden çıkmayacak. :) Eski fotoğrafınla yan yana koy değişimi görelim. Tam istediğin gibi olmadı anlıyorum ama bir değişim görünmüş sende ve ekimin çok doğal. Orta Ön bölgenin hemen arkası seyrek ekim yapılmış fakat orada saç olduğu için yapmışlar onu muhtemelen. Biraz daha sık bir saç istiyorsun ama saç tellerin ince. Revizyon istiyorsan önce tellerinin kalitesine yönelik ilaçlar iste doktordan veya mezoterapi, prp vs bunları bir sor birkaç doktora sonra revizyonu düşünürsün hem de hemen yapmazlar 1 yıl geçmesini isterler tahminim.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #163 : 02 Aralık 2020, 16:46:57 »
Dostum oncesi ve sonrasini koyuyorum. Evet biraz karamsar bi insanim ama o bos bolge moralimi bozuyor. Insan saclar cossun istiyor ama pek bi gelisme gozlemleyemiyorum bu da canimi sikiyor biraz. 5. Aydayiz 1-2 tik geride su an. Isallah artarda revizyona gerek kalmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #164 : 02 Aralık 2020, 16:54:25 »
 hocam zaten ekimde ince cılızlar ölür aralara dandik yer girerse hepsi ölür.ekimde cılız saçların gitti.ee dokulmeden once orda kaç saç vardı.matematiksel olarak cm kare basına saç sayısı yuzde 50nin altına dusunce gozle gorulen saç dokulmesi olur.ekim sayın yazmıo 3 bin falan ektirmiştin.ve daha 5i ay 3 bin greftle kalkıp 5 ayda fazla beklentiye girme.sonuctada ne kadar ekildiyse o kadarlık sonuc bekle.8bin greft kafayı kapar derler

Facebook Twitter Instagram