Gönderen Konu: Esma-Serkan 1-2 temmuz  (Okunma sayısı 35942 defa)

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Esma-Serkan 1-2 temmuz
« Yanıtla #196 : 12 Aralık 2020, 19:09:34 »
Dostum takıldıgın bölge dısında ekim on numara. Bunu yazarken saç kalınlıgını göz önünde bulunduruyorum. O bölge bence tam anlamıyla düzelmeyecek (inş yanılırım tabi) fakat göze batmayacak kadar kapanacağını düşünüyorum. Bende de orası zayıf kalmıştı. Açık değildi fakat bariz seyrekti. 6 ay civarında sıklaştı.
peki sirun nedir o bolgede sence? Dolasimmi?

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #197 : 12 Aralık 2020, 19:10:34 »
maşallah.saçlar guzel kalınlaşmış ayrıca.o sorunlu bolgede bir çok kişide oluyor ve muhakkak kapanıyor.saçların hepsi çıkınca nickini gürboy yap
insallah proscar. Daha pek gurboyluk durum yok  isik altinda seyrek.olsun yapacam serefine

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 12 Aralık 2020, 19:11:32 »
kelboy'dan hair boy'a dönmüşsün dostum. Daha ne istiyorsun. Maşallah
dostum fena degil. Insallah kalinlasir bi tik daha. Isik alti hala seyrek

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #199 : 12 Aralık 2020, 19:13:23 »
Çok iyi görünüyor şimdiden. Yatın kalkın dua edin. Çok kötü bir açıklığınız varmış. Saçlarınız çok olmasına rağmen bir hayli ince ve fazlaymış. Doğal olarak sıkılaştırma operasyonuyla zarar görme ve dökülüp çıkmama ihtimali yüksekmiş ama korkulan olmamış. Onu da ekenlerin ustalığına bağlıyorum. Bu saçlara ekim zordur. İlerleyen zamanlarda daha da iyi olur.
sonnyto dostum. Saclar da cok pis bi aciklik vardi mpb ve diffuse karisimi bisey. Sagolsunlar titiz calistilar. Onun icin ta londradan antalyaya uctuk pandemi sirasinda. Sence seyreklik bi tik daha iyi olurmu

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 13 Aralık 2020, 00:12:04 »
sonnyto dostum. Saclar da cok pis bi aciklik vardi mpb ve diffuse karisimi bisey. Sagolsunlar titiz calistilar. Onun icin ta londradan antalyaya uctuk pandemi sirasinda. Sence seyreklik bi tik daha iyi olurmu
2 tık bile olur kardeşim, rahat ol ve bence 2. ekim için acele etme. Senin mevcut saçların dökülecek gibi fazla güçsüz birkaç sene içerisinde dökülür gibi duruyor. O zaman yaparsın sıkılaştırmayı bu ekim seni götürür birkaç sene. Şahsi yorumum tabii ki. :)

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #201 : 13 Aralık 2020, 00:15:04 »
2 tık bile olur kardeşim, rahat ol ve bence 2. ekim için acele etme. Senin mevcut saçların dökülecek gibi fazla güçsüz birkaç sene içerisinde dökülür gibi duruyor. O zaman yaparsın sıkılaştırmayı bu ekim seni götürür birkaç sene. Şahsi yorumum tabii ki. :)
bende onu dusunuyorum, kendi saclarima guvenemiyorum yasta 36 bundan sonra dokulme isallah yavaslar, fin de kullaniyoruz bakalim nolcak. Bazen ruta goruyorum, saclar basa donmus tekrar. Kabus yani :)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 13 Aralık 2020, 00:30:01 »
bende onu dusunuyorum, kendi saclarima guvenemiyorum yasta 36 bundan sonra dokulme isallah yavaslar, fin de kullaniyoruz bakalim nolcak. Bazen ruta goruyorum, saclar basa donmus tekrar. Kabus yani :)
O rüyaları hepimiz görüyoruz, çok rezil bir psikoloji cidden. :) 3-4 sene içerisinde dökülen dökülsün 1 ekim ile beraber saç mevzusunu komple kapatırsın ne güzel.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #203 : 07 Ocak 2021, 17:05:31 »
186. Gun
 6. Ayi gectik. Bu arada agir covid gecirdim, yogun bakimda kaldim 1 hafta, agir ilaclar verildi. Saclarida etkiledi galiba.
Isik pek iyi degil ama en isikli ortamda cekmeye calistim. Saclarda seyreklik var sizin yorumlarinizi bekliyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 07 Ocak 2021, 17:10:49 »
Geçmiş olsun öncelikle umarım iyisinizdir. Saçlara gelince ekim harika olmuş bence . Daha bu saçlar kalınlaşacak ve saç formunu alacak . 4-5 ay sonra çok daha güçlü gözükür.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 07 Ocak 2021, 19:36:09 »
Geçmiş olsun, en önemli şey canınız. Saçlar toparlar tekrar zaten güzel görünüyor merak etmeyin.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #206 : 07 Ocak 2021, 20:34:35 »
 çok geçmiş olsun.10 numara saç olmuş dahada olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #207 : 07 Ocak 2021, 21:30:25 »
Geçmiş olsun kelboy, umarım iyisindir. Konularda benim ekim kötüye gidiyor tarzı mesajlarını göremediğimi farkettim şu an :D çok güzel olmuş bence saçlar, böyle kafaya takanların saçlar iyi oluyor :D
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #208 : 08 Ocak 2021, 10:50:50 »
Geçmiş olsun öncelikle umarım iyisinizdir. Saçlara gelince ekim harika olmuş bence . Daha bu saçlar kalınlaşacak ve saç formunu alacak . 4-5 ay sonra çok daha güçlü gözükür.
umarim dedigin gibi olur nofear kardesim 4-5-6 ay arasi bi cilgin atmadi. Keske saclarim 1 tik kalin olsaydi kapaticiligi yuksek olurdu. Bunada sukur eskisine gore iyi

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #209 : 08 Ocak 2021, 10:52:59 »
Geçmiş olsun kelboy, umarım iyisindir. Konularda benim ekim kötüye gidiyor tarzı mesajlarını göremediğimi farkettim şu an :D çok güzel olmuş bence saçlar, böyle kafaya takanların saçlar iyi oluyor :D
Pego dostum foruma giremedim ondandir. Saclar 1-2 hafta cok bakimsiz kaldi. 1 hafta hastanede yikanmadi bile. Sonuctan eger daha fazla dokulmeden boyle kalirsa %80 memnunum

Facebook Twitter Instagram