Gönderen Konu: Esma-Serkan 1-2 temmuz  (Okunma sayısı 36780 defa)

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Esma-Serkan 1-2 temmuz
« Yanıtla #136 : 02 Kasım 2020, 21:18:04 »
Dostum saçların erken veya geç çıkması bünye ve altığın takviyelerede bağlı. Üç ay daha sabret, doğallık olarak güzel duruyor.
dosttum finas minox saw pametto biotin herseyi aliyorum duzenli destekliyorum. Saclar ince belki ondan olabilir diyip kendimi teselli ediyorum baklim 5. Ay ne gostericek

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #137 : 02 Kasım 2020, 21:21:33 »
hocam seni anliyorum herkes gibi ekimin hizli sekilde güzel sonuclanmasini istiyorsun ama 120 gün cidden cok erken, bekle 60 gün daha ver hem daha iyi olacagina inaniyorum ben bu saclarin hem de ekim yerine gittiginde 4 ay olmamis demek olmaz yani
az sabret iyi olcak
hocam beklemedeyiz elimizden baska bisey gelmiyor umarim 5. Aya bi atak olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #138 : 02 Kasım 2020, 21:34:41 »
 yok ben burada ektirmedim arkadasım ektirdi on yargılıydım bu merkeze karsı ama iyi işler çıkartıyorlar.biotin alıyorum diyorsun 2.5 tan fazlası vucuttan atılır diyorlar biz saç için içiyoruz sahsi gorusum 5 mg alanlarda biotin iyi kalınlaştırıyor 2.5 mgde onu gozlemleyemedim kaç mg içion.saçlar ince malum birde marka onemli solgar 5 mg rakipsiz bence.oda bir ara piyasada yoktu sanırım gene var.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2020, 21:42:10 Gönderen: proscar »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 02 Kasım 2020, 23:54:40 »
sonnyto kardesim spot altindaki fotolra bakarsan seyreklik cok belli, 5. Ayda bi atak bekliyorum isallah olur
Spot altında seyrek olsun bir zahmet. Daha çıkışların yeni başladı, çıkanlar da kalınlaşmadı. Her şey bir anda olmuyor. Çok erken daha.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #140 : 03 Kasım 2020, 00:44:40 »
yok ben burada ektirmedim arkadasım ektirdi on yargılıydım bu merkeze karsı ama iyi işler çıkartıyorlar.biotin alıyorum diyorsun 2.5 tan fazlası vucuttan atılır diyorlar biz saç için içiyoruz sahsi gorusum 5 mg alanlarda biotin iyi kalınlaştırıyor 2.5 mgde onu gozlemleyemedim kaç mg içion.saçlar ince malum birde marka onemli solgar 5 mg rakipsiz bence.oda bir ara piyasada yoktu sanırım gene var.
dostum biotini saw palmetto ile birlikte bi tablette aliyorum 10 mg. zaten biotini 5 mg olarak uzun yillardir kullaniyordum. Kalinlasmaya etkisi var ama ne kadar kalinlassada saclar dogustan ince. Kedi tuyu gibi

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #141 : 03 Kasım 2020, 04:22:42 »
Dostum genel olarak merkezin ekimlerinin sonuclarina dayanarak. Forumda olan orneklerini inceledim
Kardesim sac ekim isi bir yillik bir is.
En erken 8-10 ay arasi olmus yada olmamis diye fikir edinebilirsin.
Seninle ayni yerde ektirip 6. Aydan sonra atak yapan bir arkadas bile vardi.
Herkesin gelisimi farkli olur, moralini yuksek tut.
Ve senin ekimin suan gayet iyi gorunuyor eminim 8. Ayda mutluyum diyeceksin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #142 : 03 Kasım 2020, 08:48:47 »
 anladım hocam seninki ozel durum saçlar tuyvari.bide genetik minyaturleştirdi iyice saçlar ufaldı inceldi.neler yapılabilir.bende 16 yıl oldu galiba finasterid kullanıom minoxtada 18 yıl falandır.ilk ektirdiğim 2002 idi son ekim 2008di.3 fut 3 fue.benimde saçlar inceydi.3.futtan sonra mezoterapi yaptırdım.canavar gibi kalınlaştırdı onları .yeni ekim dusunurken o kalınlaşma bende bir ekim etkisi yaptı.4.ekimi yaptırmıcaktım futun doğallığı hoşuma gitmedi fueyle sıklaştırdım.bende folikul sayısıda fazlaymış.ondan 6 ekime müsade etti araları doldutturdum one çigi yaptırdım falan.ben o kalınlaşmayı mezoterapide yakaladım.bir ihtimal o.2.si biotin solgar iyi kalınlaştırıyor medobiotinde iyidi ama medobioHtin yapınca adını eski etkisi kalmadı.solgar iyi.biotinde içtiğin marka onemli birde bir gun arkadas yabancı bir marka solemişti.biotinde solgar kullanıosan sorun yok.3.sü eskiden ekim merkezleri saç çıkana kadar ekimden falan filan gun sonra basla saçlar çıkana kadar minoxidil sur derdi.sonra bırak derdi .kalın guclu çıkartır derdi.ama sonra bırakmakta yanlış aradaki kendi saçlarımız gider.minoxidili bazı drlar 2 gunde bir kullan der sonra azaltıp bırakabilirin der.ama bırakınca iyi olmuyor.gunde 1 kere kullanmak uzere tuzluk gibi baslılğı var onun onla genel saca kullanabilirsin.4.cüsü  saçlar zaten ince birde dht koke bağlanıp kurutunca onu oluyor tüy gibi.kafama surduğum dht bloker saç kokunden dhtyi kovan urun cakma spirodan sonra saçlarım gene kalınlaştı.kökler dhtden arınınca daha iyi beslendi.dermollerde uygula.hem gozenekleri açar hem saçı besler. birde diyeceğim sawpalmetto bende finasteride ek olarak 10 sene falan kullandım.hatta azaltarak bırakıom gereği yok aslında yabancı formlarda oyle yapıyorlar demişti eski sitelerden bir admin.zaten finasterid 1 mf saçlı deride yüzde 38 baskılarken 5 mg finasterid yüzde 40 falan baskılar.sawpamletto faydası binde bir .oylesine kullandım bıraktım.10 sene yada daha fazla kullanmışımdır gereği yok.onu kullanmana gerek yok bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #143 : 10 Kasım 2020, 15:21:40 »
128. Gun buraya bi kolaj calismasi birakiyorum. Surec hakkindaki yorumlar siz ekim gurularinin. Ozellikle @Hintell reis goruslerini paylasirsa sevinirim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 10 Kasım 2020, 15:45:29 »
Gayet güzel gidiyor, ben beğendim süreci, 2 ay sonra tamamen tatmin eder.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #145 : 10 Kasım 2020, 15:59:56 »
Gayet güzel gidiyor, ben beğendim süreci, 2 ay sonra tamamen tatmin eder.
Sonnyto cizginin 2 parmak arkasi orta bolgesi gelismiyor, o na ne diyorsun

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 10 Kasım 2020, 16:05:07 »
Sonnyto cizginin 2 parmak arkasi orta bolgesi gelismiyor, o na ne diyorsun
Orası kan dolaşımının daha az olduğu bir bölge. Geriden gelir, normaldir. Bizde de öyleydi. Zamanla dengelenir.

Aykut23

• Full Member
« Yanıtla #147 : 10 Kasım 2020, 17:53:51 »
Çok güzel gidiyor maşallah benim sayfaya "senin iyi gidiyor benim ekimim patladı" yazmışsınız ama siz benden cok daha öndesiniz süreç olarak😂

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #148 : 10 Kasım 2020, 18:32:21 »
Çok güzel gidiyor maşallah benim sayfaya "senin iyi gidiyor benim ekimim patladı" yazmışsınız ama siz benden cok daha öndesiniz süreç olarak😂
seninki daha iyi dostum bekleyip gorecegiz 6 ay sonu

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #149 : 10 Kasım 2020, 18:33:24 »
Orası kan dolaşımının daha az olduğu bir bölge. Geriden gelir, normaldir. Bizde de öyleydi. Zamanla dengelenir.
o bolgeyi 1000 greftlik bi revizyon toplarmi dostum

Facebook Twitter Instagram