Gönderen Konu: Yaş 22 Saç Ekimi Yaptırmayı düşünüyorum Tavsiyeleriniz nedir?  (Okunma sayısı 1737 defa)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Foruma 18 yaşımda üye olmuştum o günden bugüne yaklaşık olarak 4 sene geçti ve gene problem aynı yerde devam etmekte tepe ve ön noktası gidiyor sağda solda arkada herhangibi dökülme Olmuyor, bunu 2 nedene bağlıyorum 1) Zamanında yaptırdığım illet Brezilya fönü saç inceltici (buraya kinimi kusmayayım işi gücü rast gitmesin) 2) Sürekli olarak wax bazlı içerik kullanmam, Sizce bu saça kaç bin greft ekilir? Ekim için dönor alanı yeterlimidir? İleride tekrar bir ekime ihtiyacım olur mu? , DHI olur mu? Ve bir de bugün siz olsanız hangi hocaları seçerdiniz? A)Sibel Ulusan B) Serkan Aygın C) Hakan Doğanay(ekibi)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun

Ekim yapmazdım.  ( Sen olsaydım )
Sibel ulusan seçerdim ( aralara iyi girer )
Saçlarına medikal ilaç ile sahip çık ( proscar )

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam inanın ilaç sektörüne bulaşmak istemiyorum çünkü vücudumun özellikle hormonel anlamda çok hassas olduğunu düşünüyorum, Sibel Hoca için nekroz vakalar var diyorlar doğru mu? ŞikayetVar vs. de?

Xyor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende erken ektirdim sonra pişman oldum diğer saçlar dökülüyor zamanla sonra seyreklik oluyor

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmiyorum hocam bu konuyu açıkası ektirsem mi ektirmesem mi diye düşünüyorum beni 10 sene kadar idare etse gene yeter ilerde kabullenirim daha 22 yaşında açıkcası olması beni psikolojikmen çok yordu hatta çökertti bile diyebilirim

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
@Hintell ‘in özellikle yorumunu merak ediyorum ya da diğer bu süreç hakkında bilgisi olan kişilerin

oresteia

• Jr. Member
  • **
Aynı yaştayız ve dökülmemiz çok benzer 17-18 gün önce 3000 greftlik bir ekim yaptırdım ön bölgeye buradan bakabilirsin https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14510.msg291899#msg291899, bence sende ön ve orta bölgeye 3000 greftlik bir ekim düşünebilirsin sonrasında dökülme devam etse bile ektirdiklerin yanına kar kalır ve 20'li yaşların sonunda ikinci bir ekimle saç sorununu halledersin. Ektirmek için tamamen dökülmesini beklemeyi veya yaşın ilerlemesini beklemeyi anlamsız buluyorum 22 yaşında ektirmeyip mesela 28 yaşında ektirince aradaki 6 yılı sonuçta seyrek dökülmüş bir saçla geçirmiş oluyoruz o yıllara dönüp telafi etme şansı da yok. Benim mantığım şimdi ektiririm 4-5 yıl sonra seyrekleşir bir daha ektiririm elimde imkan varken yıllarımı dökülmüş bir saçla geçirmek istemem.

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende bunu düşünüyorum inanın böyle dolaşmaktansa ektireyim daha iyi

Vefa

• Jr. Member
  • **
Kardeşim güzel bir planlama ile vertex ve şakaklara ekim düşünebilirsin iki sene sonra aralara ve orta bölüme ikinci bir ekim kesinlikle olacağı için yerinde olsam Hakan DOĞANAY’ı seçerdim tercih senin

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2 senede dökülürmü hocam bu kadar kısa zamanda sadece bölgesel yaşıyorum 4 senedir

KaiserSS

• Hero Member
Vur sıfıra gez,kafa yapın güzel,ilerde ektir kafan rahat olsun👍
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Vur sıfıra gez,kafa yapın güzel,ilerde ektir kafan rahat olsun👍
Doğru söylüyorsun Başkan ten rengi aşırı açık olmasa yapacağımda bir de yaşım çok genç bu durum beni yordu baya bir an yaptırıp kurtulmak istiyorum

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İlk defa 2013 te ekim yaptırdım. 30 yaşındaydım. Keşke daha önce yaptırsaymışım demiştim. 37 oldum başka yerlerde açıldı. Yine yaptırdım. Yine beni tatmin etti. Şimdi 3. Ekimi düşünüyorum. Bunun bir süreç olduğunu unutma. İleride en az 2 ekim daha yaptıracaksın . Bunlara hazırlıklı ol. Yani iyi düşün 3 ekim yaptıramam diyorsan hiç girme. Çünkü yaşın çok genç ileride yüzde 90 başka yerlerin de dökülecek. Ancak şimdi bir ekim yaptırsan en az 2-3 sene güzel saçlı gezersin. Ben olsam yaptırırım . Ama dediğim gibi bir ekimle 10-15 sene gidemeyeceksin.

heycorcverseneborc

• Full Member
O yazdiklarin nedeniyle 1 tane bile sac dokulmemistir kardeşim. Sadece genetik.

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2 senede böyle olduysam ektirsem 2-3 sene sonra ne olur bilemedim çok aradan kaldım deneyimli abilerimden ricam süreç nasıl gider tahminlerini yazarlarsa çok iyi olur muhtemelen Sibel hanımla görüşüp bir kararlaştırma yapacağım kısmet diyeyim artık başka diyecek sözüm kalmadı zaten şu fotoğraflardan sonra

Facebook Twitter Instagram